Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kompletní změna vizáže: Vybrali jsme tyto čtenářky

Kompletní změna vizáže: Vybrali jsme tyto čtenářky
Kompletní změna vizáže: Vybrali jsme tyto čtenářky
Zdroj: Luděk Nechvátal a Thinstock

Je tady další kolo proměn a my vám představujeme čtyři čtenářky, které si poslaly přihlášku a byly vybrány.

Dámy, jejich fotky si můžete prohlédnout níže, mají společné snad jenom to, že jsou všechny matkami, jinak je každá úplně jiná. Máme tu blondýnku, brunetu, zrzku i hnědovlásku. Profesi mají tyto ženy rozdílnou, stejně jako místo bydliště. Spojuje je ale touha odevzdat se na jedno odpoledne do rukou profesionálních kadeřníků a vizážistů. Přečtěte si, co je vedlo k tomu, že se do naší proměny přihlásily.

Cílem proměn není pouze udělat z "obyčejné" ženy na jeden den STAR, ale především naučit a inspirovat ji, jak se má sama líčit, poradit, který účes je pro ni ten pravý, nebo pomoci s volbou oblečení.   

Čtenářky, které proměnu podstoupí

Věra (33 let)

Věrka je krátce na mateřské a nějak získala dojem, že po porodu jí to už nesluší tak jako dřív. Prý přibrala, nevejde se do svého starého oblečení a má prostě dojem, že změna by jí prospěla.

Lenka (33 let)

Lenka je vytížená žena, která pracuje v marketingu a je neustále v jednom kole. Nespokojená je především s vlasy, které jsou, zejména u konečků, hodně tmavé a působí nezdravě. Od proměny si tedy slibuje nový a trendy účes.

Svatka (48 let)

Svatka provozuje spolu se sestrou drogerii a je toho názoru, že by jí to mělo v práci slušet. I když se snaží, má dojem, že se to v poslední době moc nedaří, proto chce o pomoc požádat odborníky.

Veronika (30 let)

Veronika je maminkou dvou dětí a v současné době si hledá práci. Dobře si uvědomuje, že upravený vzhled jí může pomoci právě u pohovorů, proto se rozhodla do proměny přihlásit.

První proměnu najdete na www.kafe.cz v pátek 10. 1. 

Za spolupráci srdečně děkujeme vizážistce Kamile Brázdové a týmu kadeřníků: Heleně Křížkové, Michalovi Červenému, Michalovi Hřebíkovi. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky