Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kompletní změna vizáže s kadeřnictvím KLIER: Vybrali jsme tyto čtenářky

Kompletní změna vizáže s kadeřnictvím KLIER: Vybrali jsme tyto čtenářky
Kompletní změna vizáže s kadeřnictvím KLIER: Vybrali jsme tyto čtenářky
Zdroj: Luděk Nechvátal

Startujeme další kolo proměn, které budou tentokrát skutečně zásadní. Na pěti vybraných dámách zapracuje tým špičkových kadeřníků i vizážistů a z běžné ženy se tak stane doslova hvězda. Představujeme vám čtenářky, na jejichž proměny se můžete v následujících týdnech těšit na Kafe.cz.

Celá akce proběhne v luxusním kadeřnictví KLIER, které vede paní Markéta Brocková, roli vizážistky se protentokrát ujme specialistka na svatební a foto make.up Elena Zelenohorská.

  • Cílem proměn není pouze udělat z "obyčejné" ženy na jeden den STAR, ale především naučit a inspirovat ji, jak se má sama líčit, poradit, který účes je pro ní ten pravý, nebo pomoci s volbou oblečení.  

 

Čtenářky, které proměnu podstoupí

Lucie (32 let)

Lucka pracuje jako lektorka angličtiny a je mimo jiné i autorkou našeho populárního jazykového seriálu
Jak sama říká, celý život trochu bojuje se svými kudrnatými vlasy, které se těžko upravují. Do proměny ji nalákala touha dozvědět se od někoho, kdo ji osobně nezná, jak se líčit a obecně vypadat lépe.

Eva (31 let)

Eva je maminkou dvou malých dětí, chodí do práce a často má všeho až nad hlavu. To je také důvodem, proč na sebe nemá tolik času a zbytečně vypadá starší, než ve skutečnosti je. Do proměny se prý přihlásila trochu ze zvědavosti a hlavně měla chuť vyzkoušet něco nového pod taktovkou profesionálů.

Marie (54 let)

Marie je elegantní dáma, která se pěkně obléká a dbá na svůj zevnějšek. Postupem času ale dospěla k názoru, že by to chtělo malinko změnu. Zajímá ji, jak si kadeřníci poradí s jejím krátkým, ale trochu odrostlým sestřihem a také jak bude vypadat nalíčená od profesionálky.

Veronika (28 let)

Veronika měla od začátku jedno speciální přání. Velmi totiž touží vyzkoušet si Ombré styl, což je letošní hit, který spočívá ve dvou navzájem se prolínajících barvách vlasů. Sledujte proměny a uvidíte, zda se tahle sympatická zubní sestřička dočkala...

Radka (26 let)

Radka je v této sérii proměn nejmladší a zároveň nejdlouhovlasejší se všech čtenářek. Přiznává, že dlouhých kadeří už má až po krk a ráda by si je nechala trochu zkrotit. Co tým kadeřníků vymyslí, se dozvíte už brzy ... 

První proměnu najdete na www.kafe.cz v pátek 27. 9. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky