Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kompletní změna vizáže: Lenka (33) - "Moje vlasy potřebují vzpruhu"

Proměny s DIBI Praha: Věra (33)
Proměny s DIBI Praha: Věra (33)
Zdroj: Luděk Nechvátal, (ikony - Thinstock)
Prohlédněte si všechny fotografie (8)

Lenka je vytížená manažerka a maminka v jedné osobě. Každý den toho musí hodně stihnout a to vyžaduje mimo jiné i praktický účes, který si od proměny slibuje.

"Do proměny mě přihlásila kamarádka, které jsem si asi nejednou stěžovala na své vlasy. Jsou dlouhé, na koncích hodně tmavé. Mimo to, že působí na pohled nezdravě, nedaří se mi s nimi vůbec nic udělat, takže je nosím převážně v culíku. Zejména mé kadeře tedy potřebují výraznou změnu a  já se na ni těším," říká Lenka, zatímco se odevzává do rukou zkušeného kadeřníky Michala Hřebíka.

Mohlo by vás také zajímat: Jak byla spokojená jemná blondýnka Věrka s meruňkovými proužky ve vlasech.

Jak se s proměnou vypořádá tým našich expertů?

Expert na make-up: Kamila Brázdová

Volba líčení a postup: Lence jsem sjednotila pleť make-upem s liftingovým efektem, drobné nedokonalosti zakryla korektorem a nakonec jsem vše zafixovala hedvábným pudrem. Oči jsou líčené v barvě fialové, která Lence báječně sedne. Oči krásně zvětší orámování černou linkou, řasy získají délku a hustotu díky černé řasence. Tvářenku a rtěnku jsem zvolila v jemné růžové barvě.

Foto PŘED a PO nalíčení  

Kadeřnický expert: Michal Hřebík

Volba účesu a postup:  Lenčiny vlasy jsou zatížené nánosy agresivních vlasových barev, které zejména na konečcích zůstaly. Kadeře jsou proto hodně tmavé, těžko drží tvar a působí mdle. Je tedy třeba je poněkud zresuscitovat a vrátit jim zdraví. Rozhodl jsem se pro melír v medovém tónu a následné radikální sestříhání délek. Lenčin účes získal zase objem a šmrnc a vlasy dávno nepoznaný lesk.   

 

Expert na stylling: Lucie styl

Volba oblečení: Lenka si na focení oblékla šedivé kalhoty a smetanový pulovr, který jsme doplnily o zajímavě strukturovanou vestičku tón v tónu. Barevné zpestření přenesla mohutná růžová pletená šála a perleťové náušnice. 

 

5 otázek pro Lenku

1. Proč jsem se do proměny na Kafe.cz přihlásila:

Přihlásila jsem se díky mé kamarádce. Tuto proměnu mi doporučila a přihlásila mě. 

2. Jak jsem se před proměnou cítila:

Byla jsem trochu nervózní, ale hned jak jsem si sedla na křeslo a pan Michal mi začal barvit vlasy, tak to ze mě spadlo.  

3. Čím mě proměna obohatila, inspirovala:

Proměna mi ukázala, že i s mými vlasy jde něco udělat.

4. Jak jsem s výsledkem proměny spokojená:

S výsledkem proměny jsem velice spokojená jak se střihem, tak s barvou. Účes je jednoduše upravitelný a díky světlejším proužkům vypadá účes objemnější.  

5. Co na to, jak po proměně vypadám, říkali kolegové, partner a ostatní?

Kolegové byli velice překvapeni a partner, ještě když jsem odjížděla z domu, tak jsem mu oznamovala, že dnes je ten den, kdy jdu na proměnu, a on s nejistým hlasem se ujišťoval, že nepřijdu domů na blond. Nakonec byl s proměnou spokojen :) 

Další proměnu najdete na www.kafe.cz příští pátek. 

Za spolupráci srdečně děkujeme vizážistce Kamile Brázdové ze salonu DIBI a týmu kadeřníků: Heleně Křížkové, Michalovi Červenému, Michalovi Hřebíkovi. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky