Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kompletní změna vizáže: Která se podle vás povedla nejvíc?

Kompletní změna vizáže: Která se podle vás povedla nejvíc?
Kompletní změna vizáže: Která se podle vás povedla nejvíc?
Zdroj: Luděk Nechvátal

Končí nám další etapa proměn, kterou Kafe.cz uspořádalo ve spolupráci s kadeřnictvím Michelangelo. Než zahájíme nové kolo, představujeme vám všechny vylepšené čtenářky, abyste vybrali favorita.

Markéta (33) - "Od kadeřníka čekám nápad, ne otázky"

Energická Markéta se do proměny toužila přihlásit už dlouho, teprve teď ale našla odvahu a je tomu prý ráda. Jejím hlavním problémem jsou vlasy, se kterými si neví rady, a proto se odevzdala do rukou profesionálního týmu. Podívejte se, zda se jejich práce povedla.

Jana (33) - "Dlouhých vlasů mám už dost!"

Sympatická Jana se do naší proměny přihlásila proto, že už delší dobu touží po radikální změně účesu. Kadeřnice jí to ale vždy rozmluví, protože ostříhat takové krásné vlasy je prý přeci škoda. Jak to asi dopadne nyní? Přesvědčte se na vlastní oči...

"Zhubla jsem o 36 kg a proměnu si dala jako dárek"

Hanka má dvě děti, manžela i zajímavou práci. Málokoho by napadlo, že ještě před dvěma lety měla téměř o 40 kilogramů více a nosila velikost 50. Dnes je z ní zase mladá holka, která svoji štíhlost zatoužila doplnit ještě novým účesem a profi make-upem.

Veronika (21) - "Proměna je jen první krok"

Veronika touží po změně, chce být hezčí a celkově zlepšit styl svého života. Proto jsme ji do proměny vybrali a vy se podívejte, jak se práce našemu týmu podařila a zda byla Verča spokojená.

 

Za spolupráci srdečně děkujeme kadeřnickému Studiu Michelangelo pod vedením pana Michala Červeného.  

Příští pátek se můžete těšit na nové kolo proměn, tentokrát s luxusní kosmetikou DIBI.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky