Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kompletní změna vizáže: Která je nejlepší?

Kompletní změna vizáže: Která je nejlepší?
Kompletní změna vizáže: Která je nejlepší?
Zdroj: Luděk Nechvátal

Proměny čtyř sympatických dam jsou hotové a my vám je nyní nabízíme všechny hezky pohromadě, abyste mohli hlasovat o tu vůbec nejzdařilejší. Nám z Kafe.cz se líbí, jak jinak, než všechny.

Věra (33) - "Meruňkové proužky mě nejprve pěkně vyděsily"

Byť je Věrka velmi krásná mladá žena, necítí se prý po porodu ve své kůži. Trochu přibrala a má dojem, že už jí to nesluší tak jako dřív. To je důvod, proč se přihlásila do naší proměny. Podívejte se, jak to dopadlo.

Lenka (33) - "Moje vlasy potřebují vzpruhu"

Lenka je vytížená manažerka a maminka v jedné osobě. Každý den toho musí hodně stihnout a to vyžaduje mimo jiné i praktický účes, který si od proměny slibuje.

Svatka (48) - "Měla jsem strach, aby se Pendolino nezpozdilo"

Milá a komunikativní paní Svatka k nám do Prahy dorazila vlakem až z Olomouce, což je pro nás samo o sobě poklonou. A co jí k odeslání přihlášky do proměny vedlo? Prý to byla hlavně touha po změně a také si chtěla zažít na vlastní kůži péči odborníků.

Veronika (30) - "Nový vzhled mi usnadnil hledání zaměstnání"

Maminka dvou dětí si právě začala hledat nové zaměstnání a věří, že upravený vzhled pro ni bude mimo jiné i klíčem k získání vysněné práce. A proto jsme právě ji do naší kafácké proměny vybrali.

Za spolupráci srdečně děkujeme vizážistce Kamile Brázdové a týmu kadeřníků: Heleně Křížkové, Michalovi Červenému, Michalovi Hřebíkovi. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky