Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho uvidíte v Proměnách? Vybrali jste 5 čtenářek!

Proměny, které vám přinášíme každý pátek, jsou jednou z vašich nejoblíbenějších rubrik. Komu jste na základě medailonků a fotek dali nejvíc hlasů?

Během posledního měsíce jsme vám představili 24 přihlášených žen a jednoho muže. Vy jste hlasovali, koho z nich byste nejraději viděli, jak ho náš tým promění. Koho jste vybrali? 

Vítězky proměny

Tyto čtenářky uvidíte v následujících týdnech v rubrice Proměny.

Bára T. – 19,8 % hlasů
Bára T. - soutěžící o Proměnu Bára T. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Báře je 29 let a je na mateřské. O svůj vzhled se moc nestará a neví, jak se upravovat a líčit. Do proměny ji přihlásila její mladší sestra, protože by jí moc přála, aby se jí zvedlo sebevědomí.

Alena L. – 18,5 % hlasů
Alena L. - soutěžící o Proměnu Alena L. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Aleně je 37 let, je vdaná a má dvě děti. Jejími koníčky jsou děti, plavání a čtení. Po mateřské studuje na VOŠ, aby si doplnila vzdělání. Tam se pohybuje v kolektivu mladých lidí, a proto by uvítala změnu vizáže.

Zdenka Š. – 18,1 % hlasů
Zdenka Š. - soutěžící o Proměnu Zdenka Š. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Zdence je 26 let a je maminkou dvou malých raubířů. I proto jí na sebe moc času nezbývá, a proto by chtěla poradit nějaký pěkný účes, který nezabere tolik času a podobnou radu by přivítala i v líčení - teď se z nedostatku času nelíčí skoro vůbec. Důvodem je, že by ráda pro svého přítele byla atraktivní a ne jenom taková "mamka".

Náhradnice

Tyto čtenářky uvidíte možná také, pokud některá z prvních tří nebude moci.

Zuzana S.
Zuzana S. - soutěžící o Proměnu Zuzana S. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Zuzaně je 26 let a má pocit, že vypadá dlouho pořád stejně. Ráda by zkusila něco nového, a proto se přihlásila do Proměny. Je z Orlové a ráda prý pomáhá lidem.

Lenka D.
Lenka D. - soutěžící o Proměnu Lenka D. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Lence je 45 let a pracuje jako prodavačka v hypermarketu. Má 20letou dceru a 13letého syna, je rozvedená a zaměstnání, péče o děti a domácnost jí zabírají většinu času, na koníčky moc nezbývá. Ráda rybaří, toulá se přírodou a jezdí na výlety. Ráda by zažila jeden den s našimi Proměnami, kdy by byla centrem pozornosti...

Ostatní soutěžící 

Anežka P.
Anežka P. - soutěžící o Proměnu Anežka P. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Anežce je 20 let a studuje VŠ. Ráda lyžuje, jezdí na kole, tančí a hraje na klavír. Často chodí do společnosti - s přáteli, na koncerty, do divadel i vyšší společnosti a proto by ráda Proměnu. Má velmi jemné vlasy, potřebovala by účes, který vlasy odlehčí a přidá na objemu, toho se jí zatím s žádným kadeřníkem nepodařilo docílit.

Dagmar Š.
Dagmar Š. - soutěžící o Proměnu Dagmar Š. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Dáše je 48 let a má 4 dospělé děti. Líčit se podle svých vlastních slov vůbec neumí, ani moc upravit si vlasy. Proto by od našeho týmu nutně potřebovala poradit.

Hana Anna S.
Hana Anna S. - soutěžící o Proměnu Hana Anna S. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Haně Anně, která si ležérně říká H@A :) je 45 let a už dlouho je doma - 13 let pečuje o nemocnou maminku, věnuje se rodině a vnoučkovi. Naše proměny sleduje už dlouho a obdivuje prý holky, které se k nám hlásí. Konečně se odhodlala zkusit to také. Celé ty roky doma se češe pořád stejně a nosí stejný melír, aby schovala ty své stříbrné vlasy. Nemá prý nikoho, kdo by ji zdravě sprdnul a přiměl ke změně, ale ta by ji moc lákala.

Hana Ch.
Hana Ch. - soutěžící o Proměnu Hana Ch. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Hance je 33 let, má syna a dceru a momentálně je bez práce. Moc touží vypadat jinak, protože už roky je pořád stejná - stejně se lící a nic jiného než triko a džíny na sebe nevezme. Vlasy si ráno stáhne do culíku a tím to končí. Manžel podniká a ona si občas připadá, že se za ni musí stydět. A možná, že i proto se jí tak těžko shání práce. Potřebuje pomoc...

Hana V.
Hana V. - soutěžící o Proměnu Hana V. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Hance je 32 let a je na mateřské - má 2letou dcerku a 10letého syna. Má problémy se štítnou žlázou, kvůli kterým hodně přibrala. K tomu jí začaly padat vlasy a to všechno jí moc ubralo na sebevědomí. I když jezdí s kočárkem, chtěla by se líbit a zažít pocit, že i když není hubená, je hezká.

Ivana K.
Ivana K. - soutěžící o Proměnu Ivana K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Ivaně je 41, je rozvedená a má již dospělého syna. Pracuje jako personální ředitelka v lázních, a proto musí vypadat reprezentativně. V práci má hodně jednání, převážně s muži a má pocit, že jí chybí sebevědomí. V tom by jí proměna mohla velmi pomoci, nebránila by se žádné změně.

Jana Ř.
Jana Ř. - soutěžící o Proměnu Jana Ř. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Janě je 47 let a pracuje jako obchodní zástupce, takže je hodně v kontaktu s lidmi. K nám ji přihlásila dcera, protože věří, že by jí hlavně změna vlasů velmi prospěla a že by jí Proměna udělala radost. Maminka si dělá už asi 20 let trvalou a maluje se modrými stíny. Chtělo by to něco modernějšího. Mezi Janiny koníčky patří chaloupka a zahrádka.

Jaroslava K.
Jaroslava K. - soutěžící o Proměnu Jaroslava K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Jaroslava je na mateřské dovolené a je jí 31 let. Mezi její koníčky patří děti a sport. Do proměny se přihlásila proto, že by chtěla změnu a potřebuje poradit s líčením. Naše proměny totiž pravidelně sleduje a moc se jí líbí.

Jaroslava Š.
Jaroslava Š. - soutěžící o Proměnu Jaroslava Š. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Jarce je 33 let a má 3 dcerky. Jako maminka na mateřské prý potřebuje proměnu jako sůl. Vypadá už léta stejně a chtěla by být šmrncovnější, atraktivnější.

Karel K.
Karel K. - soutěžící o Proměnu Karel K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Po delší době tu máme opět jednoho muže - dají mu dámy hlasy? Karlovi je 31 a pracuje jako operátor. Má rád rockovou muziku, procházky v přírodě s pejskem a svou přítelkyni, která také přišla s nápadem přihlásit ho do proměny. Karel souhlasí, chtěl by se stát "lepším, než je".

Lenka M.
Lenka M. - soutěžící o Proměnu Lenka M. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Lence je 40 let a má dvě dospělé děti. Moc ráda by si splnila sen a v rukách odborníků se proměnila v sexy ženskou, cítila se jako ty, kterým bylo od narození dáno že jsou krásné a přitažlivé i bez práce - Lenka se jako modelka nikdy necítila a myslí si, že je i nefotogenická. Před rokem a půl se jí díky operaci podařilo zastavit neustálé přibírání (nebylo to z přejídání) a dnes se cítí o moc líp, z velikosti 56 je dnes na L, občas i M. Proměna by tuto změnu skvěle završila.

Lucie V.
Lucie V. - soutěžící o Proměnu Lucie V. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Lucie se do Proměny přihlásila kvůli svému příteli, kterému by případnou změnu chtěla dát jako dárek. A trochu taky proto, že má nové zaměstnání, v němž je reprezentativní vzhled důležitý. Je jí 19 let a má spoustu koníčků - kolečkové brusle, zvířata všech druhů - má 3 psy, chová plazy od krajt až po chameleony a zbožňuje koně.

Markéta B.
Markéta B. - soutěžící o Proměnu Markéta B. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Markétě je 19 a je na mateřské dovolené. Mezi její koníčky patří vaření, vyšívání a samozřejmě její syn. Moc času na sebe poslední dobou nemá, takže se nelíčí a nechodí ke kadeřníkovi. Vlasy si barví sama a cítí, že to není ono. Chtěla by zkusit změnu.

Martina B.
Martina B. - soutěžící o Proměnu Martina B. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Martině je 32 a je vdaná. Bydlí v České Vsi a pracuje jako učitelka na 1. stupni ZŠ, momentálně na mateřské. Baví ji hudba, sport a posezení s přáteli a přála by si změnit své vlasy - ráda by zažila, jaké to je mít je rovné, protože s kudrnatými se moc čarovat nedá.

Martina P.
Martina P. - soutěžící o Proměnu Martina P. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Martině je 38 let a podle jejích slov je obyčejsná ženská, která má ráda zvířata, slunce a vodu. Ráda by se cítila krásná a přitažlivá a zažila ten báječný pocit překvapení a radosti ze změny, proto se přihlásila do Proměny.

Michaela K.
Michaela K. - soutěžící o Proměnu Michaela K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Michaele je 32 let, je rozvedená a má 4letého syna. Zaměstnání se jí po mateřské zatím nepodařilo najít, a i v tom by jí mohla pomoci Proměna. Před mateřskou pracovala jako zástupce vedoucího, ale od té doby se změnila, přibrala 10 kg a i kvůli finanční situaci se o sebe nestarala. Proto by pomoc od odborníků velmi uvítala.

Monika C.
Monika C. - soutěžící o Proměnu Monika C. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Monice je 33 let, je vdaná a má 2 syny. Bydlí v Ostravě a pracuje z domova a v malé stavební firmě, kterou s manželem mají. Protože tráví dny hlavně s dětmi, potřebovala by účes, který se snadno neudržuje ale přitom je ženský. Ke kadeřníkovi chodí docela často a účesy často střídá, ale stále se jí nedaří nalézt to pravé.

Naďa H.
Naďa H. - soutěžící o Proměnu Naďa H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Nadě je 54 let a je v invalidním důchodu. Chtěla by se nechat proměnit, protože jak sama říká: "Změna je život!" Momentálně bydlí na vesnici a má moc ráda kytičky a zahrádku.

Petra B.
Petra B. - soutěžící o Proměnu Petra B. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Petře je 24 let a zažila poslední dobou hodně zvratů - dostudovala vysokou, našla si práci v Praze a přestěhovala se s příelem do podnájmu. Proměnou by tyto změny ráda završila. Ráda by vyzkoušela prodloužení vlasů, dlouhé vlasy mívala a ráda by se k nim vrátila, nedaří se jí je nechat dorůst. Nebrání se ale ani jiným změnám.

Petra Č.
Petra Č. - soutěžící o Proměnu Petra Č. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce  

Petře je 30 a je vdaná, zatím bezdětná. Pracuje jako učitelka, což ji baví a vzdělání si rozšiřuje. Studium a práce je náročná kombinace, proto jí na moc koníčků nezbývá čas - stíha asi jen P-class. Na péči o zevnějšek čas nezbývá. Řadu let se trápí se svým mladistvým zevnějškem a ráda by výraznější změnu.

Než přineseme další anketu a další příbehy přihlášených, znovu otevírame možnost se přihlásit...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky