Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho uvidíte v Proměnách? Vybrali jste 5 čtenářek!

Proměny, které vám každý pátek, jsou jednou z vašich nejoblíbenějších rubrik. Komu jste na základě medailonků a fotek dali nejvíc hlasů?

Minulý měsíc jsme vám představili 25 přihlášených žen a dívek a vy jste hlasovali, koho z nich byste nejraději viděli, jak ho náš tým promění. Hlasování bylo ukončeno 28. února 2010. Koho jste vybrali? 

Vítězky proměny

Tyto čtenářky uvidíte v následujících týdnech v rubrice Proměny.

Kamila S. – 37 % hlasů
  Kamila S. - soutěžící o Proměnu Kamila S. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Kamila touží po proměně už velmi dlouhou dobu. Je jí 33 a pracuje jako zdravotní sestra. Pochází ze středního Slovenska a neměla dosud moc šťastný život. V mládí se ocitla v Česku jen s baťůžkem, když ji doma nechtěli, ale po narození syna byla nucena se domů vrátit. Tam dlouhé hodiny pracovala v nemocnici, aby sebe a syna uživila. Její únava ale spolu s dalšími problémy v rodině vedla k vyčerpání a úzkostem, což ji dovedlo až na psychiatrii, kde během léčby kvůli lékům přibrala 30 kg a doteď se jich nemůže zbavit. Momentálně se synem žije opět v Česku v pronajatém bytě a snaží se dát do pořádku. Moc touží po proměně a chtěla by se o sebe začít starat.

Ivana S. – 12,3 % hlasů
  Ivana S. - soutěžící o Proměnu Ivana S. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Ivana si myslí, že její styl nemá šmrnc, proto by prostřednictvím našich proměn ráda změnila image. Je jí 41 let, pracuje jako poradce v pojišťovně a je vysoká jen 148 cm.

Šárka a Jindra – 11,5 % hlasů
  Šárka a Jindra - soutěžící o Proměnu Šárka a Jindra - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Poprvé se nám přihlásily do Proměn společně dvě dámy - dvojčata Šárka a Jindra. Pokud by zvítězily, proměníme je společně, sami jsme zvědaví, jak by to dopadlo. Je jim 54 let a rády by pozměnily účesy včetně barvy vlasů, i líčení. Nejsou si podobné zvenku a prý ani moc uvnitř :) Šárka je sportovní typ, Jindra je pravý opak. Obě mají dospělé děti a jsou již babičkami. Chtěly by rodině předvést, že i přesto jim to ještě může slušet.

Náhradnice

Tyto čtenářky uvidíte možná také, pokud některá z prvních tří nebude moci.

Jana R.
  Jana R. - soutěžící o Proměnu Jana R. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Janě je 39 let a skončila jí mateřská dovolená. Hledá si tedy zaměstnání a kromě toho se po 17letém manželství rozvádí. Jedna dobrá věc se jí ale stala - po porodu druhého syna se jí podařilo zhubnout 20 kg. Aby se cítila dobře, potřebovala by ale ještě poradit co s vlasy a líčením, aby si dodala sebevědomí při hledání nové práce a partnera.

Janina M.
  Janina M. - soutěžící o Proměnu Janina M. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Je jí 58 let a do proměny ji přihlásila dcera. Je vitální a má prý moc dobré srdce, často se rozdává pro potřebu druhých. Ráda a pořád se něčemu učí, jejím koníčkem je cestování, ale vzhledem k potřebám druhých si ho moc nedopřává. Je výbornou babičkou, moc dobře peče a občas si i zasportuje. Pro to všechno na sebe nemá moc času, v její kabelce prý najdeme sotva jednu rtěnku, ještě z dob Husáka :) A proto by jí dcera ráda dopřála proměnu, za všechno to dobro, které přináší jiným.

Ostatní soutěžící 

Adéla H.
Adéla H. - soutěžící o Proměnu Adéla H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce   Adéle je 27 let a je na mateřské s dcerkou. Role maminky ji baví a naplňuje, ale na sebe nemá moc času ani energie. Přála by se proměnit od hlavy k patě, střih i barva vlasů, líčení... Adélu baví aranžování, hudba, nakupování, cestování, bytová architektura a design, hudba, jízda autem, kulturní aktivity a příležitostně četba.

Dana Š.
Dana Š. - soutěžící o Proměnu Dana Š. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce   Daně je 45 let, ale na svůj věk se necítí. Je sportovní typ, vyrůstala v rodině plné mužů, a tak jsou její návyky týkající se krásy minimální. Od kadeřnice se většinou vrací zklamaná, na kosmetiku raději nechodí vůbec. Proměna by byla ideální způsob, jak začít v rukou těch správných odborníků. Dana pracuje jako asistentka a také uklízečka, ráda jezdí na kole, bruslí, plave, chodí na pěší výlety, hraje tenis...

Edita K.
  Edita K. - soutěžící o Proměnu Edita K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Editě je 28 let a je rozvedená. V práci se denně pohybuje mezi zákazníky a ráda by se s odbornou pomocí naučila upravit, aby se mezi nimi i na další cestě životem cítila sebevědoměji. Má problematickou pleť s akné, která jí zůstala i po pubertě, vlasy se jí rychle mastí a nedrží tvar... a tipy kamarádek, jak tyto problémy řešit, prostě ne a ne zabrat.

Gabriela H.
Gabriela H. - soutěžící o Proměnu Gabriela H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce   Gabriele je 27 let, je už šest let na mateřské dovolené, a protože se blíží konec a bude si hledat práci, chtěla by změnu vizáže a poradit, co by jí slušelo, aby se cítila sebevědomě.

Kamila K.
  Kamila K. - soutěžící o Proměnu Kamila K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Kamila je 23letá letuška, která by ráda měla modernější účes. Prý třeba i proto, aby teď v době krize lidé víc lítali alespoň kvůli krásným letuškám :) Má vlasy vlnité od přírody, a i když jí to někteří lidé závidí, ona sama ví, jak jsou neposlušné a jak je těžké je nějak učesat. Vhodné jsou akorát tak na drdol na ples nebo svatbu, kterou brzy sama plánuje. Ráda lyžuje, plave, hraje tenis a volejbal nebo Scrabble a Aktivity. A samozřejmě ráda cestuje.

Kateřina C.
  Kateřina C. - soutěžící o Proměnu Kateřina C. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Katce je 20, pracuje s dětmi a zároveň studuje učitelství na VŠ. Vlasy nosí pořád stejně a nelíčí se, protože neví, jak na to. Proto by chtěla začít proměnu a, citujeme: "abych se na sebe podívala a řekla si wow, jsem to vůbec já?"

Kateřina Š.
  Kateřina Š. - soutěžící o Proměnu Kateřina Š. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Katce je 28, ale vypadá a obléká se pořád jako teenager. To jí působí problémy hlavně v pracovním životě (psycholog), protože nepůsobí příliš "seriózně a dospěle". V tom by jí mohli pomoci naši odborníci. Je svobodná a mezi její zájmy patří sport a knížky.

Lenka B.
  Lenka B. - soutěžící o Proměnu Lenka B. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Lenka by si k 50. jubileu ráda nadělila proměnu, protože se doteď stříhá u pánského kadeřníka. Taky za nějakou dobu plánuje svatbu, a to je druhý důvod. Třetím důvodem je, že po operaci přibrala 10 kilo a potřebovala by si zvednout sebevědomí a poradit.

Marcela O.
  Marcela O. - soutěžící o Proměnu Marcela O. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Marcela dokončuje vysokou školu a bude si hledat práci. Ráda by se proměnila ze studentky v pracující. Lidé ji tipují na 20, ačkoliv je jí 25, a při hledání práce to nemusí být výhoda. Taky má problémy s vlasy - lámou se, jsou křehké, suché a vypadávají. Má ráda své dlouhé vlasy, ale zřejmě se z tohoto důvodu nevyhne zkrácení. To by raději podstoupila u odborníků.

Martina K.
  Martina K. - soutěžící o Proměnu Martina K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Martině je 38 a proměnu by prý potřebovala jako sůl. S přítelem plánují svatbu a ona si neví rady, jak se nalíčit, protože by chtěla být krásná nevěsta - shodila kvůli tomu už dokonce už 11 kg a ráda by ještě pokračovala. Je v invalidním důchodu, ve volných chvílích ráda čte, háčkuje a cestuje.

Michaela P.
  Michaela P. - soutěžící o Proměnu Michaela P. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Co o sobě Míša říká, se nedá převyprávět, proto to necháváme, jak nám to poslala: "Odmala toužím svěřit se jednou do péče opravdových odborníků, kteří dokáží i z tak ne zrovna líbezného obličeje jako je ten můj svými triky a uměním vykouzlit člověka alespoň pohledného :-)". Je jí 41 let a po mateřské už znovu pracuje jako sekretářka na univerzitě. Je po rozvodu a tak snaha líbit se mužům má taky co do činění s její přihláškou do Proměn. Zároveň chce, aby její dcera měla "hezkou maminku". Ráda má sport, kulturu, ale i přírodu a výletu.

Míla H.
  Míla H. - soutěžící o Proměnu Míla H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Míle je 36 a má ročního synka a k tomu ještě dva puberťáky, kluka a holku. Je sportovní typ a upravovala se vždy sama. Něco tomu ale podle jejího názoru chybí, chtěla by být atraktivní pro svého manžela, i na mateřské.

Miroslava P.
  Miroslava P. - soutěžící o Proměnu Miroslava P. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Miroslava je vdaná a je jí 41 let. Má syna, ráda bruslí na in-line bruslích a pracuje v administrativě. Do proměny se přihlásila, protože by si ráda zvýšila sebevědomí a ráda by chodila tancovat.

Monika V.
  Monika V. - soutěžící o Proměnu Monika V. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Monice je 32 let. Je rozvedená a pracuje jako finanční poradce pro banku. Už dlouho sní o nezapomenutelné proměně. Má sice svou kadeřnici, ale účes má už dlouho stejný. Ráda o sebe pečuje, ale na vlasy by potřebovala radu od odborníků. Mezi její koníčky patří rodina, výlety, příroda, jízda na kole a pejsek.

Petra P.
  Petra P. - soutěžící o Proměnu Petra P. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Petra je 19letá studentka a ráda by proměnu, protože už jí i přátelé říkají, že vypadá pořád stejně. A její záliby? Ráda jezdí na kole, chodí na spinning a nakupuje.

Šárka E.
  Šárka E. - soutěžící o Proměnu Šárka E. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Šárka měří jen 155 cm, a protože kvůli sedavému zaměstnání přibrala, je ze sebe trochu nešťastná. Potřebovala by poradit, jak se líčit, jaký zvládnout své nepoddajné vlasy a jaké nosit brýle. Je jí 44 let, má dvě dospělé děti. Ráda chodí na procházky, fotografuje, čte a má ráda ruční práce, i když na ně poslední dobou není moc čas.

Václava T.
Václava T. - soutěžící o Proměnu Václava T. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce   Václavě je 34 let a do Proměny ji přihlásila dcerka. Prý si ji zaslouží a chtěla by jí tím poděkovat za to, co všechno pro rodinu dělá. Václava má ráda hudbu, klid a jejich tři pejsky.

Veronika Š.
Veronika Š. - soutěžící o Proměnu Veronika Š. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce   Veronice je 23 a je na mateřské dovolené. Svůj zevnějšek nikdy neměnila, ale teď by ráda zjistila, jestli by jí slušel i jiný styl. A taky by se ráda líbila manželovi a zvedla si sebevědomí - synek brzy půjde do školky a ona do zaměstnání. Mezi její záliby patří rodina a ráda tráví čas v kuchyni a sportuje.

Vladimíra K.
  Vladimíra K. - soutěžící o Proměnu Vladimíra K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Vladimíře je 50 let a pracuje jako finanční poradce. Je z Brna a ráda by vyzkoušela, co s ní udělá Proměna.

Zdenka L.
Zdenka L. - soutěžící o Proměnu Zdenka L. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce   Zdence je 48 a je vdova. Ráda čte, vaří, jezdí na kole a plave. Udržuje se v kondici a s postavou je celkem spokojená (na svůj věk :), ale potřebovala by poradit, co s vlasy a jak se líčit teď, když pleť stárne. Rozešla se s přítelem a chtěla by změnu, začít znovu po osobní i profesní stránce. Podle jejích slov "jen láska mi chybí a s přibývajícím věkem se partneři hledají obtížněji" - odborná rada by se rozhodně hodila.

Již brzy se můžete těšit na další anketu a další příbehy přihlášených.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky