Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho nakonec proměníme? Vybrali jste...

Proměny, které vám přinášíme každý pátek, jsou jednou z vašich nejoblíbenějších rubrik. Nejen, že je čtete, ale mnoho z vás se do Proměny také přihlásilo. Výběr, koho proměníme, necháváme na vás. Podívejte se, koho jste vybrali...

V červenci jsme vám představili 15 přihlášených žen a dívek, které by chtěly být proměněny. Hlasovali jste, kterou z nich byste nejraději viděli, jak ji náš tým promění. Koho jste vybrali? 

Vítězky proměny

Tyto čtenářky uvidíte v následujících týdnech v rubrice Janinu proměnu), a je na mateřské dovolené - proto pro ni jde teď vše kromě dítěte stranou. Ale jak říká její sestra, Proměna by jí určitě prospěla, protože i maminka přece může být krásná. Jejími koníčky jsou koně, psi a aquaaerobic.

Petra M.
 Petra M. - soutěžící o Proměnu Petře je 32 a pracuje v kanceláři spedicní firmy. Je svobodná, má ráda turistiku a cestování, ráda navštěvuje hrady a zámky. Od Proměn by potřebovala hlavně poradit s účesem, neví si s ním rady.

Petra S.
 Petra S. - soutěžící o Proměnu Petře je 30 let a je na mateřské s dvojčátky. Na koníčky tedy bohužel nezbývá čas, a ten není ani na péči o sebe. Chtěla by překvapit své okolí, přítele i své holčičky změnou, kterou by jí poskytla Proměna.

Renáta B.
 Renáta B. - soutěžící o Proměnu Tato studentka 1. lékařské fakulty UK pomalu dokončuje svá studia. Do pracovního života by ráda udělala i změnu své vizáže a získala rady, jak se oblékat a líčit coby lékařka. Doteď se totiž moc nemalovala a nosila hlavně džíny a trička.

Renata J.
 Renata J. - soutěžící o Proměnu Renata je 30letá vdaná maminka dvou dětí. Je na mateřské dovolené a s dětmi jí na sebe moc času nezbývá. Ráda experimentuje a ráda by nějakou změnu, chtěla by všechny překvapit. Proto se přihlásila do Proměny.

Tereza R.
 Tereza R. - soutěžící o Proměnu Tereza je kamarádkou Jany, která se naší proměny už zůčastnila (podívejte se na Janinu proměnu). A když vidí, jak jí to sluší, rozhodla se bez váhání přihlásit do Proměny taky. S make-upem nemá moc zkušenosti a i její vlasy by potřebovaly oživit. Chtěla by se líbit hlavně svému příteli.

Věra D.
 Věra D. - soutěžící o Proměnu Věra je učitelkou v MŠ a kromě toho učí matematiku v 9. třídě ZŠ. Je vdaná a má tři odrostlé děti. Říká, že je "mladá 55 let", ale přesto s každým přibývajícím rokem naléhavěji cítí, že by se sebou chtěla něco udělat. Její mladí žáci a žákyně jsou prý totiž docela kritičtí.

Věra K.
 Věra K. - soutěžící o Proměnu Věra je 27letá maminka dvou dětí na mateřské dovolené. Jejími koníčky jsou její dva synové a přítel - společně podnikají výlety, sportují, chodí do bazénu. Věra si přivydělává jako finanční poradce a potřebovalaby vypadat také reprezentativně a právě proto se přihlásila do Proměny. Ještě žádný kadeřník nedokázal totiž pro její vlasy zvolit ten pravý účes - snad to my dovedeme.

Brzy se můžete těšit na další anketu, v níž budete vybírat další čtenářky do Proměny.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky