Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vybrali jste...

Proměny, které vám přinášíme každý pátek, jsou velmi oblíbené. Nejen, že je čtete, ale mnoho z vás se do Proměn také hlásí. Víc, než můžeme stihnout proměnit. A proto...

A protože je těžké z přihlášených spravedlivě vybrat, rozhodli jsme se v redakci, že bude spravedlivější, když si budou vybírat přímo čtenáři, koho chtějí v Proměnách vidět. V lednu a únoru jsme vám představili 15 přihlášených žen a dívek, které by chtěly být proměněny. A pak jste měsíc hlasovali, které z žen byste nejraději viděli, jak je náš tým promění.  Koho jste vybrali?

Výherkyně

Hlasování probíhalo do konce února 2009 a vybrali jste tyto 3 ženy. Ty si proměnu podle vás nejvíc zaslouží a uvidíte je tedy v následujících týdnech v našich Proměnách.

Ladislava P. (22 %)
  Zdroj: čtenáři

34letá Ladislava je na vozíku a chtěla by vypadat trochu k světu. Ráda by třeba i "uloupila pozornost" někoho z druhého pohlaví :)

Vzkaz od Laďky čtenářům: Chci čtenářům moc poděkovat, udělali mi obrovskou radost. Je to pro mě v tomto nepříliš povedeném čase jedna z mála dobrý zpráv. Moc se těším.

Michaela M. (19 %)
  Zdroj: čtenáři Michaela je 22letá studentka VŠ, ráda sportuje, tráví čas s přáteli, má pejsky, čte a fotografuje. Jako sportovní typ nosí kratší sestřihy a maluje se zřídka, ani to moc neumí - to by se chtěla naučit a vůbec, líbit se, když jde do společnosti.

Lucie K. (18 %)
  Zdroj: čtenáři Lucii je 31 a je už skoro 10 let vdaná, má dva chlapečky. Brzy se bude po mateřské vracet do práce, a tak se chce "hodit do gala". Taky má nové brýle, které jsou moderní krásné a ona myslí, že za nimi zaostává. A krásná chce být i pro svého manžela. Ale co chce hlavně - proměnit se z normální ženské v ženskou s větším sebevědomím.

Ostatní soutěžící

Eva H. 
  Zdroj: čtenáři Eva je vdaná a bude jí 34. Do Proměny se rozhodla přihlásit, protože měla smutný rok, a tak by si chtěla udělat radost a zažít něco zajímavého a příjemného. Taky by chtěla vyzkoušet, co by ta proměna udělala s manželem...

Kateřina J. 
  Zdroj: čtenáři Katka je zatím nejmladší, koho vám pro Proměnu "nabízíme" - bude jí 17. Přihlásila ji maminka, která vzpomíná, jak jí dělala copánky a ve škole ji za ni tahali. Pak se nechala ostříhat a od té doby jí vlasy ne a ne dorůst, ačkoliv by Katka chtěla zase dlouhé. No a když nejdou dlouhé, nechtělo by to nějakou ráznou změnu?

Marika K.
  Zdroj: čtenáři Marice je 24, právě dokončila VŠ a pracuje v realitách. Většina lidí jí hádá méně, za což asi může její obyčejná (podle jejích slov) vizáž - obyčejné hnědé vlasy, skoro žádné malování. Ráda by změnu. Mimo jiné taky aby ladila s jejich právě modernizovaným rodinným domem :)

Alena K.
  Zdroj: čtenáři Aleně je 35 a už dlouho touží po změně. V práci se setkává s hodně zákazníky a potřebovala by si být více jistá sama sebou. Není spokojená s vlasy ani stylem oblékání, má pocit, že by se potřebovala najít.

Ivana K.
  Zdroj: čtenáři Ivaně je 43 a je momentálně je v částečném invalidním důchodu. Má dvě děti, už dospělé, a baví ji fantasy knihy, akční filmy a horory, hudba, křížovky a zvířátka. Většinou nosí krátké vlasy a nelíčí se, ale ráda by vyzkoušela změnu a něco se sebou dělala.

Jana M.
  Zdroj: čtenáři Janě je 23 a je na mateřské. Dříve pracovala jako pokladná a je vyučená kuchařka. Je vdaná a roční syn Martínek je jejím jediným koníčkem. Do proměny se přihlásila proto, aby "se cítila jako ženská a né jen mamka, která sedí doma".

Eva N.
  Zdroj: čtenáři Eva je původním povoláním sekretářka, je jí 60 a žije s přítelem. Už 19 let je v invalidním důchodu, a tak nemá tolik příležitosti dostat se do společnosti - proto chce zkusit naši Proměnu.

Lenka P.
  Zdroj: čtenáři 43letá, svobodná, povoláním právnička. Před několika měsíci se vrátila ze Zambie, kde pracovala jako humanitární pracovnice. Momentálně se vrací do práce a normálního života a uvítá tedy radu, jak si upravit vlasy, líčit se atd. - k tomu by jí mohla dopomoci Proměna.

Veronika P.
  Zdroj: čtenáři 37letá Veronika učí matematiku, fyziku a počítače na základní škole a ještě donedávna si brala osobně vtipy o šeredných matikářkách. Proto se odhodlala přihlásit do Proměny. Chce se prý alespoň jednou v životě cítit pěkně. Veronika je vdaná a má jednu dceru.

Gabriela Ř.
  Zdroj: čtenáři Gabriele je 21 let a je posledním rokem na VOŠ sociální práce. I když se bojí experimentů s vlasy, touží po něčem novém a neokoukaném. Zpívá s kapelami po plesech, zábavách a koncertech a ráda by byla zajímavá nejen svým hlasem...

Petra S.
  Zdroj: čtenáři Petře je 31, je vdaná. Ač je krejčová, říká se, že "kovářova kobyla chodí bosa. Petra má problém se svou postavou a neví, jak se oblékat. Raději prý chodí jako šedá myš, nelíčí se, aby si jí nikdo nevšiml a má komplexy. Moc by proto chtěla, aby jí naše vizážistka poradila s líčením a oblékáním a ona se tak mohla cítit jako žena.

Zuzana V.
  Zdroj: čtenáři Zuzaně je 21 a má 2 děti. Má krásné dlouhé vlasy, ale nosí je pořád v copu kvůli pohodlí a péči o děti. Kamarádky se ji snaží přesvědčit, že by jí to slušelo i s krátkými vlasy a že by to bylo praktičtější. Na radu odborníka by třeba dala.

Upozornění: Každý čtenář může hlasovat z jednoho počítače maximálně jednou denně. Pokud bude zaznamenán pokus o ovlivnění výsledků ankety ve prospěch některé ze soutěžících, může být vyřazena ze soutěže. Věříme, že budou všichni hrát fér a že to nebude nutné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky