Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vybrali jste...

Vybrali jste...
Vybrali jste...
Zdroj: čtenáři a www.isifa.com

Proměny, které vám přinášíme každý pátek, jsou velmi oblíbené. Nejen, že je se zájmem sledujete a komentujete, ale mnoho z vás se do Proměn také hlásí. Víc, než můžeme stihnout proměnit.

A protože je těžké z přihlášených spravedlivě vybrat, rozhodli jsme se v redakci, že bude spravedlivější, když si budou vybírat přímo čtenáři, koho chtějí v Proměnách vidět. Nedávno jsme vám představili 10 přihlášených žen a dívek, které by chtěly být proměněny. A pak jste týden hlasovali, které z žen byste nejraději viděli, jak je náš tým promění. V anketě se tentokrát nasčítalo celkem rovných 1 500 hlasů. Koho jste vybrali?

Výherkyně

Hlasování probíhalo do 23. března 2011 a vybrali jste tyto 4 ženy. Ty si proměnu podle vás nejvíc zaslouží a uvidíte je tedy v následujících týdnech v našich Proměnách.

Jana U. (25 %)
  Jana U. - soutěžící o Proměnu Jana U. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a profimedia.cz

Jana bydlí v Praze a řídí tramvaje, takže na ni kouká denně spousta lidí; nechce být taková ta "ušmudlaná" řidička.

Vzkaz od Jany: Když mi to práce dovolila, sledovala jsem průběžně stav hlasování, ale procenta dost kolísala, takže jsem moc mile překvapená!

Ilona Z. (23 %)
  Ilona Z. - soutěžící o Proměnu Ilona Z. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a profimedia.cz

Ilona (44) je rozvedená, stará se o dva syny a nedávno si našla nového partnera. Chtěla by se dozvědět, jak se správně nalíčit, aby vypadala o trochu mladší a svěžejší. Vlasy si barví sama a moc ráda by se pro změnu svěřila do rukou odborníků. Přijde jí, že naše proměny zvednou každé ženě sebevědomí.

Vzkaz od Ilony: Vítězství v anketě mě moc potěšilo a chtěla bych poděkovat za podporu nejen mým kolegům.

Andrea M. (16 %)

 

Andera M. - soutěžící o Proměnu Andera M. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a profimedia.cz

Pětatřicetiletá Andrea má tři děti a momentálně je na mateřské s nejmladším chlapečkem. Kvůli zápřahu v domácnosti na sebe nemá vůbec čas. Ke kadeřníkovi by ráda chodila každý měsíc, ale to jí časově ani finančně nevychází. Taky by potřebovala poradit s líčením.

Vzkaz od Andrey: Jsem moc ráda, že to tak dopadlo, a děkuji za všechny hlasy.

Kateřina Š. (13 %)
  Kateřina Š. - soutěžící o Proměnu Kateřina Š. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a profimedia.cz

Proměny KAFE.cz jí připadají velmi povedené, a proto se rozhodla přihlásit také. V červnu by měla po mateřské nastoupit do zaměstnání, a tak si myslí, že by jí změna velmi pomohla. Kateřině je 35 let.

Vzkaz od Kateřiny: Až na KAFI.cz jsem objevila, že jsem skončila na 4. místě. Z redakce se mi nemohli dovolat, protože jsem v přihlášce uvedla špatné telefonní číslo... Aspoň vidíte, že KAFE.cz pravidelně sleduji!

Ostatní soutěžící

Eva F.
  Eva F. - soutěžící o Proměnu Eva F. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a profimedia.cz Pracuje jako učitelka v mateřské škole a ve volném čase šije pro kamarádky, vaří a pracuje na zahrádce. Evě je 51 let a ráda by díky naší proměně aspoň vizuálně o nějaký ten rok omládla.

Jana P. 
  Jana P. - soutěžící o Proměnu Jana P. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a profimedia.cz Jana (37) je vdaná a má 3 děti, pracuje jako manažerka, ale nyní je na mateřské. Její nejmilejší a vlastně jediný koníček je sport. Přála by si inovovat svůj vzhled.

Kamila V.
  Kamila V. - soutěžící o Proměnu Kamila V. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a profimedia.cz Pracuje v Liberci jako realitní makléřka. Trpí nadváhou a problémy jí dělá i pleť. Žádá radu a pomoc.

Michaela A.
  Michaela A. - soutěžící o Proměnu Michaela A. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a profimedia.cz Michala (32) je také již několik let, s malou pracovní přestávkou, na rodičovské dovolené. Má dvě malé děti, které jí zaberou většinu volného času. Vzhled tedy v posledních letech nebyl její prioritou. Kadeřníka navštěvuje, až když je to nezbytně nutné, a líčí se pouze ve výjimečných případech. Její osobní život právě prochází krizí, a tak si řekla, že to je ten pravý moment poslat přihlášku.

Olga M.
  Olga M. - soutěžící o Proměnu Olga M. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a profimedia.cz Olze je 57 let a v poslední době poněkud rezignovala na to, jak vypadá, a najednou se na sebe nemůže podívat do zrcadla... Bydlí u Rakovníka a moc si přeje podstoupit naši proměnu.

Zdeňka H.
  Zdena H. - soutěžící o Proměnu Zdena H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a profimedia.cz Velice ji zaujalo, jak jsme před časem změnili její dceru Lucii, a tak sebrala odvahu a rozhodla se také přihlásit.
Je jí 54 let, je dvojnásobnou babičkou a chtěla by zjistit, jestli se s ní v jejím věku dá ještě něco udělat.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky