Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vybrali jste...

Vybrali jste...
Vybrali jste...
Zdroj: čtenáři a www.isifa.com

Proměny, které vám přinášíme každý pátek, jsou velmi oblíbené. Nejen, že je se zájmem sledujete a komentujete, ale mnoho z vás se do Proměn také hlásí. Víc, než můžeme stihnout proměnit.

A protože je těžké z přihlášených spravedlivě vybrat, rozhodli jsme se v redakci, že bude spravedlivější, když si budou vybírat přímo čtenáři, koho chtějí v Proměnách vidět. V říjnu jsme vám představili 10 přihlášených žen a dívek, které by chtěly být proměněny. A pak jste dva týdny hlasovali, které z žen byste nejraději viděli, jak je náš tým promění. Koho jste vybrali?

Výherkyně

Hlasování probíhalo do 10. ledna 2011 a vybrali jste tyto 4 ženy. Ty si proměnu podle vás nejvíc zaslouží a uvidíte je tedy v následujících týdnech v našich Proměnách.

Jarmila F. (43 %)
 Jarmila F. - soutěžící o Proměnu

Jarmila se zájmem sleduje proměny vizáží a ráda by se svěřila do péče odborníků, aby si nepřipadala tuctově. Není zvyklá se líčit, neboť pod silnými dioptriemi to prý stejně nevynikne. Ani s účesem si moc neví rady. Brzy jí bude 47 let a nechce, aby ji spolužáci její 11leté adoptivní dcery považovali za její babičku...

Vzkaz od Jarmily: Udělala jsem kampaň mezi přáteli a vyplatilo se to.

Dana N. (20 %)
 Dana N. - soutěžící o Proměnu

Ráda by se zúčastnila proměny, protože končí rodičovskou dovolenou a bude shánět nové zaměstnání. Daně je 43 let a ještě nechce patřit do "starého železa". Změnu hlavně potřebují její vlasy, uvítala by rychlý a snadný účes a novou barvu.

Vzkaz od Dany čtenářům: Mám to do Prahy kousek, určitě přijedu.

Jana P. (14 %)

 

Irena S. - soutěžící o Proměnu

Jana nedávno oslavila padesátiny. Podle slov své sestry je to obyčejná žena, která ráda vaří a peče, nezkazí žádnou legraci a svůj život věnuje svým dvěma synům a manželovi. Každou neděli se u ní schází celá rodina.

Vzkaz od Jany čtenářům: Momentálně mám krátký sestřih, asi budete muset počkat, než mi vlasy trochu dorostou.

Lucie K. (9 %)
 Lucie K. - soutěžící o Proměnu

Lucii je 25 let. Bydlí v Chebu s přítelem a malými prcky (4 a 2 roky). Bohužel jsou oba dost hyperaktivní a starší syn je autista, tudíž na sebe nemá vůbec čas a potřebovala by udělat velkou změnu.

Ostatní soutěžící

Ivana M.
 Ivana M. - soutěžící o Proměnu 43letá Ivana neustále experimentuje se svým vzhledem. Snaží se vypadat dobře, zároveň se ale neustále shazuje pro svou postavu či svůj obličej. Dcera, která ji do proměny přihlásila, by jí přála, aby jí někdo pomohl dohnat její ztracené sebevědomí a ukázal jí, že díky správné barvě vlasů a perfektnímu líčení je každá žena krásná. Proto vás velmi prosí, zda by bylo možné jí tento sen splnit.

Helena H. 
 Helena H. - soutěžící o Proměnu Jako důvod přihlášky uvádí svoji nespokojenost se zevnějškem a občasné kritické poznámky manžela.

Lenka K.
 Lenka K. - soutěžící o Proměnu Přihlásila se do proměny, protože si myslí, že by ve svých skoro 30 letech mohla vypadat lépe, dospěleji, nebýt pořád taková "rozcuchaná bledule" a hlavně by zase ráda přitahovala manžela a líbila se i dětem a okolí. Bohužel neví, jak na to.

Marie Z.
 Marie Z. - soutěžící o Proměnu Připadá jí, že už dlouho vypadá stejně, nezajímavě,  před rokem přišla o zaměstnání a postupně i o část svého sebevědomí. Sama sobě se už nelíbí a cítí, že změna je to, co by jí možná ubralo i nějaký ten rok. Často se setkává s názorem, že potenciální zaměstnavatelé "by si představovali někoho mladšího". Změnám se nebrání: před pěti lety se podruhé vdala, přestěhovala, změnila vše ve svém životě, nyní jí zbývá už jen jediné, změnit svůj vzhled.

Michaela R.
 Michaela R. - soutěžící o Proměnu Moc by chtěla vyzkoušet proměnu, protože ve svých 21 letech pořád nemá žádné sebevědomí a nedávno začala žárlit na jednu kamarádku svého přítele, takže by ji lepší vzhled snad trošku postavil zase na nohy.

Naďa H.
 Naďa H. - soutěžící o Proměnu 35letá Naďa žije v domě s rodiči, 2 dcerami (1,5 roku a 7 let), které toho moc nenaspí, laskavým manželem a neposlušným zlatým retrívrem. Stará se o domácnost, externě z domova pracuje v marketingu, připravuje žádost o grant. Má se moc dobře, jen strašlivě nestíhá a vždy upřednostní všechny ostatní. Hrozně by si přála cítit se zase na chvíli hezká a dělat něco „jen pro sebe“.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky