Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vybrali jste...

Zdroj: Čtenáři a profimedia.cz

Proměny, které vám přinášíme každý pátek, jsou velmi oblíbené. Nejen, že je čtete, ale mnoho z vás se do Proměn také hlásí. Víc, než můžeme stihnout proměnit. A proto...

A protože je těžké z přihlášených spravedlivě vybrat, rozhodli jsme se v redakci, že bude spravedlivější, když si budou vybírat přímo čtenáři, koho chtějí v Proměnách vidět. V polovině listopadu jsme vám představili 12 přihlášených žen a dívek, které by chtěly být proměněny. A pak jste hlasovali, které z nich byste nejraději viděli, jak je náš tým promění. Koho jste vybrali?

Výherkyně

Hlasování probíhalo do 22. listopadu  2010 a vybrali jste tyto 4 ženy. Ty si proměnu podle vás nejvíc zaslouží, a mají na ni tedy garantovaný nárok. V následujících týdnech se na ně proto můžete těšit v našich Proměnách.

Hana V. (36 %)
 

Hana (60) celý život jen pracovala a starala se sama o dvě děti. A nějak jí ten život utekl mezi prsty a zapomněla přitom na sebe. Změna by jí mohla alespoň trochu do tváře vnést úsměv. Chtěla bych jí udělat radost, aby si svůj nový status babičky užívala s novou vizáží dvojnásob.

Vzkaz od Hany čtenářům: Bylo to pro mě obrovské překvapení, přihlásila mě totiž švagrová!

Edita L. (21 %)
 Edita L. - soutěžící o Proměnu

Editě je 70 let a popisuje se jako "čilá skotačivá stařenka, prolezlá nemocemi, ale s velikou chutí do života".

Vzkaz od Edity čtenářům: Nejbližší termín proměn se mi bohužel nehodí, malují mi totiž byt. Ale příště se určitě zúčastním!

Ludmila K. (13 %)
 Ludmila K. - soutěžící o Proměnu Ludmile je 49 let, je babičkou dvou vnoučátek a na svůj věk vypadá celkově dobře. Je ale nešťastná ze svých vlasů. Nosí je v tomto provedení v podstatě celý život. Stále touží po změně, ale nikdy se k ní neodhodlala a zůstává u stejného účesu. V poslední době se jí struktura vlasů neskutečně zhoršila, především zkrepatila a zjemnila a  potřebovala by radu odborníka. Líčí se jen jemně a přihlásila ji dcera.

Lucie H. (11 %)
  Chtěla by se přihlásit na proměnu, protože by ráda vyzkoušela něco nového a zlepšila svůj vzhled.

Ostatní soutěžící

Alena D.
Alena D. - soutěžící o Proměnu  Aleně je 58 let. Je už v důchodu a stará se o rodiče svého manžela a také hodně pomáhá s hlídáním svého nejmladšího vnuka. Ráda vyšívá, každou chvíli něco peče, pracuje na zahrádce a zajímá se o módu.

Alžběta Š.
Edita L. - soutěžící o Proměnu  Také Alžbětě je 58 let a spousta lidí jí říká: "No jo, to už lepší nebude." Chtěla by jim dokázat opak a zároveň udělat proměnou radost sobě. Její heslo zní: "Pěkná do důchodu!"

Eva Hr.
 Eva H. - soutěžící o Proměnu

Eva je šedesátiletá důchodkyně a touží po profesionální proměně svého vzhledu. Chce i ve svém věku vypadat atraktivně.

Eva H.
 Eva ?. - soutěžící o Proměnu
Evě je 53 let a pracuje v jednom pražském autosalonu. Auta jsou také její velký koníček. Je rozvedená, ale žije s přítelem a maminkou. Má dceru a syna a od dcery dvě vnoučata. Nejraději tráví svůj volný čas na chatě na Vysočině. Na chatě je pořád třeba něco dodělávat, a tak nemá čas věnovat se svému zevnějšku. Potřebovala by poradit hlavně s vlasy. Je spíše sportovní typ, ale když se pěkně obleče, moc jí to sluší.

Květa R.
 Lenka P. - soutěžící o Proměnu Květa (48) by se moc ráda zúčastnila proměny, protože by potřebovala poradit hlavně s vlasy. Již delší dobu nosí stejný účes, má slabé vlasy, které druhý den vůbec nedrží, a skoro se nelíčí.

Lenka P.
 Lenka P. - soutěžící o Proměnu

Její kadeřnice se snad bojí změny! Poradit by chtěla i s líčením. Čeká ji nová práce a chce se cítit dobře. Lence je 37 let a pracuje jako kosmetička, manikérka a pedikérka. Její práce je zároveň koníček... i když hodně náročný. Neustálý kontakt s lidmi vyžaduje hodně energie. Slabost má také pro květinová aranžmá nebo tanec, i když na ten už jí skoro nezbývá čas.

Martina V.
Martina V. - soutěžící o Proměnu 

Martina (46) je energická žena, má ráda změny, i co se účesu týče. Nebojí se ani barvení. Má radši kratší sestřihy, které stačí po ránu jen lehce prohrábnout rukou. Ráda by dostala příležitost seznámit se jak s účesy, které jí sluší, tak i s líčením, které by jí nezabralo mnoho času.

Míla Ch.
Miroslava Ch. - soutěžící o Proměnu  Míla (36) by moc ráda díky proměně zlepšila svůj nynější vzhled. Pracuje ve skladu léčiv, má plnoštíhlou postavu,168 cm, je svobodná a bezdětná.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky