Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vybrali jste...

Proměny, které vám přinášíme každý pátek, jsou velmi oblíbené. Nejen, že je čtete, ale mnoho z vás se do Proměn také hlásí. Víc, než můžeme stihnout proměnit. A proto...

A protože je těžké z přihlášených spravedlivě vybrat, rozhodli jsme se v redakci, že bude spravedlivější, když si vyberou přímo čtenáři, koho chtějí v Úřednice Petra (34): „Ano, manžel bude nadšený

Martina P.  (24 % hlasů)
  Zdroj: čtenáři Martinu při shlédnutí našich Proměn napadlo, že by pro sebe mohla něco udělat. I když, nebo právě proto, že už není nejmladší - podle jejích slov. Pracuje s mladými ženami a měla by pak lepší pocit. Párkrát se už snažila poradit v obchodech, ale tam se jí vždy zdálo, že jí doporučují to, co potřebují prodat.

Kateřina Č.  (16 % hlasů)
  Zdroj: čtenáři Katce je 29. Pracuje jako asistentka v automobilovém závodě, a proto by měla vypadat reprezentativně. Neví si s tím ale často rady - jak se oblékat, líčit, česat. Proto by se chtěla zůčastnit proměny. Má ráda knížky, přírodu a jízdu na kole.

Ostatní soutěžící

Denisa B.
Zdroj: čtenáři Denisa pracuje jako personální konzultantka a je denně ve styku s lidmi, proto potžebuje vypadat upraveně a přirozeně. Dlouho už má ale pocit, že by ráda něco zlepšila, proto si chce vyslechnout rady odborníků třeba na to, jak se nalíčit. Ráda sportuje, tančí a poslouchá hudbu.

Pavlína H.
  Zdroj: čtenáři Pavlíně je 20, právě hledá zaměstnání a ráda by se, až ho najde, ukázala s nějakým parádním novým účesem. S kadeřníky má špatnou zkušenost, ale když už se rozhodla to zkusit, nebojí se žádné extravagance ani atypických účesů - nechala by mu volnou ruku.

Monika M. 
  Zdroj: čtenáři Monika už několik let nosí stejný účes i styl líčení a má pocit, že přišel čas na změnu - možná i proto že nedávno oslavila třicátiny. Ráda by vyzkoušela něco nového, rychlejšího, módnějšího a možná i trochu odvážnějšího. Má ráda elegantní styl oblékání, který vyžaduje i její práce - je office manažerkou. Móda a styl ji vždy bavily, třeba jak se šatit či líčit k různým příležitostem.

Jana P. 
  Zdroj: čtenáři Jana se přihlásila do Proměny, protože má dojem, že se svými krátkými vlasy už nedokáže nic zajímavého udělat. Vlasy má jemné a žádný střih, co by se jí líbil, jí nechce držet. Třeba by jí naše kadeřnice mohla pomoci.

Saskia R.
  Zdroj: čtenáři Saskia (27 let) je speciální pedagog - etoped ve výchovném ústavu, pracuje s drogově závislou mládeží. Denně přesvědčuje mladé lidi, aby se změnili, a tak se rozhodla, že by se také ráda proměnila - svou vizáž. Zlobí ji neposedné vlasy a líčení ji příliš nebaví, to by raději nechala na odbornících.

Kateřina S. 
  Zdroj: čtenáři Katce je 24 a je krátce vdaná. Vystudovala léčbu závislostí na 1. lékařské fakultě UK. Tato práce je psychicky velmi náročná a Katka se často ocitá blízko zmaru, zoufalství a beznaděje. Proměnou by si ráda udělala radost a odreagovala se. Její povolání vyžaduje umírněnost,o to víc by se ráda cítila žensky a sexy ve svém volném čase. 

Ľubica Š.
  Zdroj: čtenáři Ľubica pracuje jako lékařka v lázních a i když lékař by se měl projevovat hlavně dovednostmi a pečovat o pacienty, o což se maximálně snaží, ráda by také vypadala reprezentativně. Je jí 35 let, vdaná a má 4letou dcerku - a především málo času pro sebe.

Upozornění: Každý čtenář může hlasovat z jednoho počítače maximálně jednou denně. Pokud bude zaznamenán pokus o ovlivnění výsledků ankety ve prospěch některé ze soutěžících, může být vyřazena ze soutěže. Věříme, že budou všichni hrát fér a že to nebude nutné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky