Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vybrali jste...

Vybrali jste...
Vybrali jste...
Zdroj: čtenáři

Proměny, které vám přinášíme každý pátek, jsou velmi oblíbené. Nejen, že je čtete, ale mnoho z vás se do Proměn také hlásí. Víc, než můžeme stihnout proměnit.

A protože je těžké z přihlášených spravedlivě vybrat, rozhodli jsme se v redakci, že bude spravedlivější, když si budou vybírat přímo čtenáři, koho chtějí v Proměnách vidět. V říjnu jsme vám představili 10 přihlášených žen a dívek, které by chtěly být proměněny. A pak jste dva týdny hlasovali, které z žen byste nejraději viděli, jak je náš tým promění. Koho jste vybrali?

Výherkyně

Hlasování probíhalo do 19. října 2010 a vybrali jste tyto 4 ženy. Ty si proměnu podle vás nejvíc zaslouží a uvidíte je tedy v následujících týdnech v našich Proměnách.

Mirka N. (42 %)
  Jaromíra N. - soutěžící o Proměnu Jaromíra N. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Archiv KAFE.cz

45letá zdravotní sestra Jaromíra o proměnu velice stojí. Chtěla by jí totiž překvapit svého úžasného manžela.

Vzkaz od Mirky čtenářům: Tak to je skvělá zpráva, už se moc těším.

Irma P. (36 %)

 

Irma P. - soutěžící o Proměnu Irma P. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Archiv KAFE.cz

Irmě je 51 let a celý život nosí stejný účes i barvu vlasů. Líčí se jen minimálně. Do proměny se přihlásila proto, že by chtěla ve svém věku učinit změnu a přesvědčit se o možnosti jiné vizáže, než na kterou byla doposud zvyklá. Chce tím potěšit nejen své děti, které ji k tomu nabádají, ale i samu sebe.

Vzkaz od Irmy čtenářům: Za všechny hlasy moc děkuji. Ráda si vezmu den volna a udělám si výlet do Prahy!

Helena  H. (7 %)
  Helena H. - soutěžící o Proměnu Helena H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Archiv KAFE.cz Původní profesí účetní Helena před nedávnem nastoupila do důchodu. Je rozvedená a je jí 60 let. Chtěla by se změnit a pak najít super partnera pro zbytek života.

Marina K. (5 %)
  Marina K. - soutěžící o Proměnu Marina K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Archiv KAFE.cz Marině je 41 let a od proměny si slibuje větší sebevědomí a mladší vzhled.

Ostatní soutěžící

Dana L. 
  Dana L. - soutěžící o Proměnu Dana L. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Archiv KAFE.cz 53letá Dana pracuje jako účetní v libereckém hokejovém týmu. Slabost má pro knihy, jízdu na kole a cestování, ale největším "koníčkem" jsou její tři vnoučata. Ráda by podstoupila změnu, která by opravdu byla vidět.

Eva P. 
  Eva P. - soutěžící o Proměnu Eva P. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Archiv KAFE.cz Eva je čilá 66letá žena. Dřív učila v logopedické mateřské školce. Nyní je už v důchodu a nápravu řeči u dětí učí jen privátně a příležitostně. Ve volnu jezdí relaxovat na chatu. Má už velké vnuky a ráda by se jim předvedla jako "čupr" babička.

Irena S.
  Irena S. - soutěžící o Proměnu Irena S. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Archiv KAFE.cz Ireně je 23 a pracuje jako recepční. Mezi její záliby patří plavání, vaření, turistika a cestování. Chce změnit svůj vzhled, protože si neví rady, jak na to. Také ve své práci potřebuje trochu lépe vzhledově vystupovat.

Jana Š.
  Janina Š. - soutěžící o Proměnu Janina Š. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Archiv KAFE.cz Janě je 28 let a je na mateřské dovolené. Proměny KAFE.cz ji nadchly. Pořád zkouší různé barvy vlasů od tmavě hnědé až po světlý melír a nemůže najít tu pravou. Ráda se pěkně obléká, ve volném čase jezdí na kolečkových bruslích nebo fotí přírodu.

Lucie Č.
  Lucie Č.- soutěžící o Proměnu Lucie Č.- soutěžící o Proměnu Zdroj: Archiv KAFE.cz Usměvavá Lucie je momentálně na mateřské dovolené a mezi její zájmy patří hlavně sport a cestování.

Martina Š.
  Martina Š. - soutěžící o Proměnu Martina Š. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Archiv KAFE.cz Martinu trápí nejvíc účes. Blondýnka ve věku 35 let má velmi jemné vlasy a hledá radu, která by jí pomohla s úpravou účesu. Zároveň ocení i poradenství v oblasti líčení. Martina je totiž velmi přirozená a není zvyklá nosit make-up. Když už se k aplikaci dekorativní kosmetiky odhodlá, připadá si starší a usedlejší.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky