Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vybrali jste 5 čtenářek!

Proměny, které vám každý pátek, jsou jednou z vašich nejoblíbenějších rubrik. Komu jste na základě medailonků a fotek dali nejvíc hlasů?

V říjnu jsme vám představili 20 přihlášených žen, dívek a jednoho muže, kteří by chtěli být proměněni. Hlasovali jste, koho z nich byste nejraději viděli, jak ho náš tým promění. Hlasování bylo ukončeno 31. října 2009. Koho jste vybrali? 

Vítězky proměny

Tyto čtenářky uvidíte v následujících týdnech v rubrice proměna její vrstevnice paní Evy. Když mohla mít odvahu Eva, Anna to zkusí taky. Je jí 61 let a v důchodu ji potkala složitá situace, kvůli niž se před pár lety přestěhovala do cizího města a aktivní život pro ni tím skončil. Teď však potkala muže, s nímž jezdí na kole, in-line bruslích, lyžuje, plave... Ráda by vedle něj vypadala sportovně a mladě a v tom by jí proměna mohla pomoci.

Blanka H.
Blanka H. - soutěžící o Proměnu Blanka H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce   Blanka má dvě dospělé dcery, pracuje jako nákladní pokladní, je jí 42 let a má dvě dospělé dcery. Právě jejich rozhovory ji přiměly uvědomit si, jaké má nedostatky a mezery v oblasti líčení a úpravy vlasů. Ráda by je překvapila - nalíčenou a načesanou by ji třeba ani nepoznaly. Blanka má ráda ruční práce, hlavně vyšívání, četbu, cestování, hudbu a divadlo.

 

 

Iveta B.
  Iveta B. a její dcera Magda - soutěžící o Proměnu Iveta B. a její dcera Magda - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Iveta by ráda přihlásila sebe i dceru Magdu, protože by Proměnu podle jejích slov obě potřebovaly. Jsou z malé vesnice, Ivetě je 45 let a je nezaměstnaná, Magdě je 24, končí jí mateřská a hledá si zaměstnání. Pokud by to vyšlo, chtěla by Magdě Proměnu dát i jako poděkování za to, jak jí moc pomáhá.

Jana N.
  Jana N. - soutěžící o Proměnu Jana N. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Janě je 50 let a do Proměny ji přihlásila dcera. Má špatné zkušenosti s kadeřníky, a tak se češe doma, ale to není úplně ono. Projít rukama odborníků by moc chtěla. Je veselé povahy, plná elánu a Proměna by jí měla ještě zvednout sebevědomí.

Jitka V.
  Jitka V. - soutěžící o Proměnu Jitka V. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Jitce je 51 let a je už dvacet let vdovou, momentálně bez práce. Během let se věnovala víc dětem než sobě a teď by si ráda Proměnou dodala sebevědomí. Její koníčky: procházky se psem, turistika, plavání, internet, cestování a vaření.

Kateřina H.
  Kateřina H. - soutěžící o Proměnu Kateřina H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Kateřina je 33letá maminka sedmileté dcerky a půlročních dvojčátek, a tak na sebe teď nemá vůbec čas, kolem dětí je spousta práce. Proto se přihlásila do Proměny.

Lenka B.
  Lenka B. - soutěžící o Proměnu Lenka B. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Lenka je na mateřské dovolené se dvěma syny a je jí 27 let. Hlavně proto se ke kadeřnici moc nedostane a proto se hlásí do Proměny. Má vlasy dlouhé do půli zad, od přírody vlnité, a úprava spočívá ve stažení do drdolu.

Lucie N.
  Lucie N. - soutěžící o Proměnu Lucie N. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Lucii je 28 let a naše Proměny se jí prý moc líbí. Protože nechce být "domácí puťka ve vytahaných teplácích", ale naopak chce vytahat atraktivně, rozhodla se přihlásit. Lucie je vdaná, pracuje jako zdravodní sestra a jejími koníčky jsou turistika, jízda na kole a kultura.

Lucie S.
  Lucie S. - soutěžící o Proměnu Lucie S. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Lucii je 26 a pracuje v cestovní kanceláři, práce ji baví. Má dlouhé rovné vlasy, už dlouho, a ráda by zkusila něco nového. Třeba proto, že jí i na srazu ze střední spolužačky říkaly, že vypadá pořád stejně a na příštím srazu by ráda vypadala už jinak.

Lukáš Ch.
  Lukáš Ch. - soutěžící o Proměnu Lukáš Ch. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Lukáš by nebyl úplně první muž v Proměně, náš tým už jednou "vytvářel Beckhama". Je to na vás. Lukášovi je 21 let a chystá se změnit práci, proto by rád vypadal seriózněji. A také pro svou přítelkyni, která nevěří, že by do toho šel. Jeho problémem jsou hlavně vlasy, původem zrzavé a už dlouho barvené, těžko upravitelné. Lukášovy koníčky: cestování, motorka, volejbal a přítelkyně.

Martina Š.
  Martina Š. - soutěžící o Proměnu Martina Š. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Usměvavá 27letá Martina píše básně, hraje na kytaru, saxofon a zpívá. Je na mateřské a vypomáhá v trampském sdružení a Diakonii, kde před mateřskou i pracovala. Proměnu by absolvovala ráda proto, že si prý po porodu připadá ošklivá. Nechala si z praktických důvodů ostříhat vlasy, ale tento účes se jí nelíbí, připadá si jako chlap. S nabytými kilogramy se jí změnil i obličej a začíná jí vadit, že se nemaluje a neví pořádně, jak na to.

Michaela M.
  Michaela M. - soutěžící o Proměnu Michaela M. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Michaele je 28 let a je rozvedená. Baví ji sport, čtení a plavání. Od našich odborníků by hlavně potřebovala poradit, jak pečovat o své vlasy. Také by se ráda dozvěděla, jak se líčit a oblékat.

Monika P.
  Monika P. - soutěžící o Proměnu Monika P. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Monice je 33 let a má dva syny, 14 a 4 roky. Po mateřské je zatím nezaměstnaná. Protože je s dětmi sama, jejími koníčky jsou hlavně ony. I proto je její sebevědomí na bodu mrazu a proto by ráda prošla Proměnou, aby získala novou chuť do života.

Petra B.
  Petra B. - soutěžící o Proměnu Petra B. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Petra je 21letá vdaná paní. Ráda by proměnou prošla pro manžela - i když on tvrdí, že se mu líbí pořád a taková, jaká je, sama má pocit, že by se sebou měla něco udělat. Trochu totiž přibrala a chtěla by ukázat sobě, manželovi i ostatním ženám, že i ženy s nadváhou mohou být krásné a sebevědomé. Její koníčky jsou domácí zvířátka nebo třeba posezení s přáteli.

 

 

Zuzana P.
  Zuzana P. - soutěžící o Proměnu Zuzana P. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Zuzaně je 35 let a je maminkou tříleté Terezky. Po porodu se jí podařilo zhubnout 31 kilogramů a protože se chystá zpátky do práce, ráda by tento úspěch dotáhla ještě proměnou vizáže. Potřebuje poradit s líčením, s tím si neví rada a vůle na to, jako na hubnutí, nestačí - potřebuje radu od profesionálů.

V příštím roce se můžete těšit na další anketu a další příbehy přihlášených.

Upozornění: Z jednoho počítače lze zaslat maximálně 1 hlas denně. Pokud bude zaznamenán pokus o ovlivnění výsledků ankety ve prospěch některé ze soutěžících, může být vyřazena ze soutěže. Věříme, že budou všichni soutěžit férově, a že takové kroky nebudou nutné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky