Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vybrali jste 5 čtenářek!

Proměny, které vám přinášíme každý pátek, jsou jednou z vašich nejoblíbenějších rubrik. Komu jste na základě medailonků a fotek dali nejvíc hlasů?

V srpnu a září jsme vám představili 20 přihlášených žen a dívek, které by chtěly být proměněny. Hlasovali jste, kterou z nich byste nejraději viděli, jak ji náš tým promění. Hlasování bylo ukončeno 13. září 2009.Koho jste vybrali? 

Vítězky proměny

Tyto čtenářky uvidíte v následujících týdnech v rubrice Proměny

Pavla T. – 21 % hlasů
  Pavla T. - soutěžící o Proměnu Pavla T. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Pavla je 19letá svobodná budoucí studentka Masarykovy univerzity. Baví ji sport, hraje závodně florbal, a dál hraje na klavír a ráda vaří. Má velký problém s vlasy, zkusila už spousty účesů a barev, ale nikdy to nebylo ono. Vlasy má od přírody vlnité a je problém je upravit do nějakého tvaru. Ráda by zkusila buď permanentní narovnání nebo prodloužení, aby vlasy ztěžkly a tolik se nevlnily. A proto se hlásí do Proměny.

Věra K. – 20 % hlasů
  Věra K. soutěžící o proměnu Věra K. soutěžící o proměnu Zdroj: Redakce Věra je 56letá invalidní důchodkyně a do Proměny ji přihlásila dcera. Prý si nepamatuje, že by kdy maminka byla u kadeřnice a taky se téměř nelíčí. Je šikovná, stříhá a barví si vlasy sama, ale alespoň jednou by si zasloužila, aby o ni někdo pečoval. Určitě by to pro ni byl nezapomenutelný zážitek. Ráda luští křížovky, baví ji zahrádka, Scrabble, plavání, výlety.

Lucie D. – 14 % hlasů
  Lucie D. - soutěžící o Proměnu Lucie D. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Lucie je 24letá maminka, které kvůli rodině moc času pro sebe nezbývá. Proto by se chtěla zúčastnit Proměny. Navíc jí prý kdekdo hádá 17 let a ráda by vypadala starší, když už má dvouletou dcerku, o níž si občas myslí, že je to její sestřička. Navíc i když se ke kadeřníkovi ještě občas dostala, vždy ji ostříhali stejně a ráda by zkusila nový styl. Nemá strach ani z výrazné proměny, odborníkům by nechala volnou ruku. Lucky záliby jsou rodina, vaření, pečení a četba.

Náhradnice

Tyto čtenářky uvidíte možná také, pokud některá z prvních tří nebude moci.

Blanka Š. – 12 % hlasů
  Blanka Š. - soutěžící o Proměnu Blanka Š. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Blanka pracuje jako profesionální chůva. Hlídá děti (sama má 4), pomáhá postiženým nebo starým lidem. Říká o sobě, že jí matka příroda moc krásy nenadělila, starosti jí navíc přidaly vrásky, a tak by si ráda ke kulatinám udělala radost. Bude jí 40 let.

Jana F. – 8 % hlasů
  Jana F. - soutěžící o Proměnu Jana F. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Jana je 33letá maminka na mateřské. Ráda by podstoupila opravdu razantní Proměnu. Už 15 let totiž nosí stále stejný účes a i když se občas rozhodla pro změnu a šla ke kadeřnici, nakonec vždy přišla domů vpodstatě s tím samým na hlavě, s čím odcházela :) Neví, co by jí slušelo, a nechala by to ráda na odbornících. Jako tolik maminek na mateřské by ráda vypadala i trochu sexy pro "domácí obecenstvo".

Ostatní soutěžící

Dagmar R.
Dagmar R. - soutěžící o Proměnu Dagmar R. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce   Dagmar je 44 let a má 3 dospělé děti. Má náročnou vedoucí funkci ve státní správě, kde je stále v kontaktu s mnoha lidmi. Během let sice vyzkoušela více stříhů a barev, ale ráda by větší změnu. I líčit by se ráda zkusila jinak než konzervativně, jak má ve zvyku. Ráda plave, má ráda přírodu a procházky se svým zlatým retrívrem, ráda jezdí s manželem na výlety, kde oba hodně fotografují.

Darina P.
Darina P. - soutěžící o Proměnu Darina P. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce   Darině je 29 let a momentálně se rozvádí. Asi hlavně proto by potřebovala zvednout sebevědomí. Taky proto, že pracuje s dětmi a je pořád v pohybu a mezi lidmi. Má hodně koníčků, ráda plave, jezdí na kole, na bruslích, ráda čte, hraje divadlo a má ráda lidi. Není sice spokojená se svou váhou, ale v poslední době se jí pod odborným dohledem podařilo zhubnout 27 kg. I když jí to nestačí a chce víc, je to úspěch, za který by si zasloužila odměnit třeba i Proměnou.

Dušana E.
  Dušana E. - soutěžící o Proměnu Dušana E. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Dušana je 45letá vedoucí Domova se zvláštním režimem. Jejím koníčkem je alternativní medicína, masáže a psychologie. Proměnu si přeje i kvůli svému postižení. Je optimista a ráda by tak působila i na své okolí.

Ewa W.
Ewa W. - soutěžící o Proměnu Ewa W. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce   Ewa je 36letá maminka 4 dětí, toho času na mateřské s dvoučátky. I když se snaží stíhat všechno a ještě být upravená, potřebovala by odbornou pomoc. Aby se jí zvedlo teď spíš nízké sebevědomí a aby přestala být nespokojená se svým vzhledem.

Gabriela R.
  Gabriela R. - soutěžící o Proměnu Gabriela R. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Gabriela je 32letá svobodná maminka 5letého syna. Momentálně je bez práce, jinak učitelka v mateřské školce studující dálkově SŠ pedagogickou. Miluje děti, zvířata, počítač, domácí práce a přírodu. Hodně lidí jí prý říká, že by měla změnit vizáž, protože je baculka.

Irena N.
  Irena N. - soutěžící o Proměnu Irena N. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Irena vypadá už několik let pořád stejně a ráda by to změnila a ukázala lidem v okolí, že může vypadat i jinak.

Ivona K.
  Ivona K. - soutěžící o Proměnu Ivona K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Ivona je 42letá učitelka a má ráda zahrádku, turistiku, kolo, literaturu a hudbu. Už 6 let je pořád "stejná" a tak se rozhodla přihlásit do Proměny, aby zkusila něco nového.

Kateřina H.
  Kateřina H. - soutěžící o Proměnu Kateřina H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Kateřina je 23letá maminka ročních dvojčátek, které jsou pro ni vším a tráví s nimi hodně času. V důsledku toho ale nemá možnost nechat se pravidelně "šlechtit" a ráda by s naší pomocí přišla na nějaký šik účes a líčení, aby byla "frajerka" a zároveň se to snadno udržovalo. Hlavně kvůli manželovi, který sice tvrdí, že ji má rád takovou, jaká je, ale Kateřina myslí, že by ho mile potěšila i hezčí manželka :)

Lenka D.
  Lenka D. - soutěžící o Proměnu Lenka D. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Lence je 39 let a pracuje jako reklamační technik a kromě práce se věnuje své rodině. Podstoupila už kdysi proměnu za velké peníze a vypadala prý děsně. Proměny na Kafe.cz se jí líbí, na našich proměněných je prý znát, jak pookřály. A tak by to ráda zkusila znovu a jinak - s Kafe.cz.

Libuše Z.
  Libuše Z. - soutěžící o Proměnu Libuše Z. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Libuše je zvídavá 60letá žena, která se po přečtení našich Proměn rozhodla, že se taky zkusí přihlásit. Prý když to nevyjde, svět se nezboří...

Ljudmila I.
  Ljudmila I. - soutěžící o Proměnu Ljudmila I. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Ljudmila je 28letá vdaná maminka malé holčičky. V těhotenství přibrala 20 kilo, ztratila sebevědomí, neví jak se oblékat a jaký účes nosit. Až posud častý příběh, čemu v redakci ale tleskáme je to, že jí nejde ani tak o to zhubnout, ale chce (citujeme): "vypadat jako pěkná mladá maminka a netrápit se svou nadváhou". Souhlasíme, svět není jen pro ty superštíhlé :)

Marie K.
  Marie K. - soutěžící o Proměnu Marie K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Marie je 61letá vdaná paní, už v důchodu, ale stále aktivní. Ale stejný účes nosí už minimálně 10 let, tak má pocit, že je čas na změnu. Dříve se nemohla k takovému kroku odhodlat, ale naše Proměny jí pomohly. Ráda vaří, aranžuje tabule při společenských záležitostech a cestuje.

Naďa S.
  Naďa S. - soutěžící o Proměnu Naďa S. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Naďa pracuje jako hygienický technik, prý "aneb normálně uklízím na našem obecním úřadu". Má dvě dospělé děti, které žijí v Irsku a moc jí chybí. Společnost jí tu dělá alespoň pejsek Westík. Je to temperamentní a veselá ženská, ráda jezdí k moři, vaří, peče, chodí tancovat, na procházky do lesa. Je rozvedená a nechtěla by zůstat sama. K tomu by potřebovala dodat odvahu a zvednout sebevědomí. Doufá, že v tom by pomohla Proměna. Je jí 55 let a jak sama říká: "Vždyť tu můžu být ještě 20 let a chtěla bych žít, ne přežívat."

Nikol K.
  Nikol K. - soutěžící o Proměnu Nikol K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Nikol nedávno dokončila bakalářské studium, což považuje za zlom ve svém životě. Teď hledá uplatnění v pracovní sféře, a to je příležitost změnit také svůj zevnějšek. I její přítel by podle jejího názoru změnu uvítal. A změna sebevědomí by se taky hodila. Ráda by variabilní, lehce upravitelný střih vlasů a naučit se konečně správně líčit.

Tereza Š.
  Tereza Š. - soutěžící o Proměnu Tereza Š. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Tereza je 20letá slečna, která právě dostudovala střední odbornou školu sociální a hledá zaměstnání. Mezi její zájmy patří příroda, zvířata, četba a vaření. Moc ráda by se zúčastnila Proměny.

Brzy se můžete těšit na další anketu a další příbehy přihlášených.

Upozornění: Z jednoho počítače lze zaslat maximálně 1 hlas denně. Pokud bude zaznamenán pokus o ovlivnění výsledků ankety ve prospěch některé ze soutěžících, může být vyřazena ze soutěže. Věříme, že budou všichni soutěžit férově, a že takové kroky nebudou nutné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky