Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vybrali jste...

Koho máme proměnit? Vybrali jste...
Koho máme proměnit? Vybrali jste...
Zdroj: čtenáři a Thinstock

Přinášíme výsledky nedávno vyhlášené ankety. Které ze soutěžících získaly nejvíce hlasů, a mají tak nárok na profesionální vizážistickou proměnu zdarma?

Je těžké z přihlášených spravedlivě vybrat, a tak jsme se v redakci rozhodli, že bude nejlepší, když si budou vybírat přímo čtenáři, koho chtějí v Proměnách vidět. Na začátku února jsme vám představili dalších 10 přihlášených žen a dívek. A pak jste měli jako vždy možnost hlasovat, kterým z nich byste proměnu přáli. V anketě bylo tentokrát zaznamenáno rekordních 1 321 hlasů, z nichž si velkou část (83 %) mezi sebe rozdělily čtyři soutěžící, které tak získaly nárok na proměnu KAFE.cz.

Výherkyně

Hlasování skončilo a vybrali jste tyto 4 ženy. Ty si proměnu podle vás nejvíc zaslouží, a uvidíte je tedy v následujících týdnech v našich Proměnách.

 

Gabriela K. (33 %)
 

Je mi 39 let, žiju v Praze a vychovávám 3,5letá dvojčata-raubíře. Na péči o vzhled mi tak nezbývá moc času...

Vzkaz od Gabriely: Členové mojí rodiny hlasovali každý den jako o život. Tak asi hlavně díky nim bych mohla být krásnější.“

 

Marie H. (27 %)
 

Je mi 40 let a mám tři děti (18, 13 a 2,5 roku). Nyní jsem na rodičovské dovolené. Hodně času trávím s rodinou a ráda luštím sudoku, křížovky nebo osmisměrky. Ráda bych se proměnila v krásnou labuť a zároveň bych chtěla poradit s líčením, jelikož mám problematickou pleť.

Vzkaz od Marie H.: Oslovila jsem všechny své kamarádky přes internet, aby mi pomohly k získání proměny.“

 

Marie K. (14 %)
 

Je mi 43 let, bydlím v Příbrami a nedávno jsem se rozvedla. Pracuji v Praze jako zapisovatelka u soudu, mám dvě dospívající děti a stále zápasím s tím, jak se líčit a oblékat. Ráda bych si zvedla sebevědomí a více se líbila.

Vzkaz od Marie K.: Už hodně dlouho řeším, že potřebuju poradit s úpravou svého vzhledu, abych se cítila dobře.“

 

Ilona K. (9 %)

 

Vaše proměny se mi velice líbí. Určitě všem ženám zvedly sebevědomí. Já jsem dokázala zhubnout o patnáct kilo (na což jsem pyšná). Důvod byl rozvod. Ale bohužel si nevím rady s líčením a účesem.

Vzkaz od Ilony: Mám ráda změny, které jsou ku prospěchu, takže věřím, že to bude paráda.“

 

 

Ostatní soutěžící

 

Andrea K.

 

Portál KAFE.cz jsem objevila úplnou náhodou a velice mě upoutal. Ke konci roku jsem změnila práci a díky tomu i styl oblékání, líčení atd. Letos bych chtěla zhubnout nějaká přebytečná kila a celkově na sobě zapracovat. Líbí se mi vaše proměny, jsou ohromující. Pokud budu vybrána, nebude to se mnou jednoduché - mám totiž problematickou pleť, poškozené vlasy a postavu typu hruška... Ale věřím, že umíte čarovat a vykouzlíte ze mě něco krásného.

 

Jana K.
Když vidím vaše proměny, říkám si, že je to k neuvěření, co lze s námi ženami udělat. Je mi 33 let, mám dvě děti a proměna by se mi velice líbila, jelikož jsem 10 let vdaná a za tu dobu mám pořád stejný střih a barvu, stálo by za to trochu to pozměnit, někdy si připadám taková okoukaná...

 

Lada B.
 

Je mi 19 let a chtěla bych se nechat proměnit, abych měla novou image a získala více sebevědomí.

 

 

 

Monika D.
 

Jsem typ více vytížené ženy, proto nemám moc času věnovat se mému účesu apod. Sice mám svou kadeřnici a už jsem vyzkoušela všemožné střihy a barvy, ale stále to není ono a cítím, že bych potřebovala změnu. Je mi 41 let, pocházím z Moravy, ale bydlím už 9 let v České Lípě. Pracuji jako vedoucí prodejny obuvi a jelikož jsem neustále mezi zákazníky, pohled na mě by měl být příjemný. Mám dva syny (12 a 9 let).

 

Vlasta B.
Je mi 56 let a pracuji jako zdravotní sestra. Ve všedních dnech oblečení moc neřeším, protože jezdím do práce autem v riflích a triku, kde se převlékám. Když ovšem ve volném čase vyrazím za dětmi do Prahy, nechtěla bych, aby se oni a jejich rodiny styděli za to, jak jsem oblečena či učesána... 

 

Zuzana S.
  Je mi 24 let, mám čtyřletého syna a žiji v severočeském městě. Proměnu bych si moc přála.

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky