Koho máme proměnit? Vybrali jste...

Koho máme proměnit? Vybrali jste...
Koho máme proměnit? Vybrali jste...
Zdroj: čtenáři a Thinstock

Přinášíme výsledky nedávno vyhlášené ankety. Které ze soutěžících získaly nejvíce hlasů, a mají tak nárok na profesionální vizážistickou proměnu zdarma?

Je těžké z přihlášených spravedlivě vybrat, a tak jsme se v redakci rozhodli, že bude nejlepší, když si budou vybírat přímo čtenáři, koho chtějí v Proměnách vidět. Minulý týden jsme vám představili dalších 10 přihlášených žen a dívek. A pak jste měli jako vždy možnost hlasovat, kterým z nich byste proměnu přáli. V anketě bylo tentokrát zaznamenáno téměř 700 hlasů, z nichž si velkou část mezi sebe rozdělily čtyři soutěžící, které tak získaly nárok na proměnu KAFE.cz.

Výherkyně

Hlasování skončilo a vybrali jste tyto 4 ženy. Ty si proměnu podle vás nejvíc zaslouží, a uvidíte je tedy v následujících týdnech v našich Proměnách.

 

Michaela Š. (37 %)
 

Přihlásila ji její dcera, která by jí ráda proměnu "darovala" k 45. narozeninám.

Vzkaz od Michaely: „Bylo to překvapení, ale milé.“

 

 

 

Eva H. (28 %)
 

Bydlím na Děčínsku a nedávno jsem oslavila 65 let. Se svými kilogrami navíc a vzhledem mám pocit, že nemůžu udělat nic. A už nevěřím tomu, že bez vaší pomoci něco změním k lepšímu...

Vzkaz od Evy: Naštěstí mám hodně známých a tímto děkuji všem za podporu.“

 

Pavla B. (11 %)
 

Momentálně jsem na mateřské dovolené se sedmiměsíční dcerkou. Veškerý volný čas věnuji péči o ní, manžela a domácnost. Ráda vařím a peču. Přála bych si na chvíli se zastavit, posedět a nechat se hýčkat týmem odborníků.

Vzkaz od Pavly: „Ještě kojím, tak jen doufám, že se to stihne za ty čtyři hodiny...“

 

Bohuslava K. (8 %)

 

Proměny na stránkách Kafe.cz sleduji už dlouho a moc se mi líbí. Letos je mi 56 let, což je ideální věk na to, abych se uměla skvěle obléct a nalíčit. Žiji sama, pracuji jako učitelka v MŠ a vychovala jsem dvě děti.

Vzkaz od Bohuslavy: Už se nemůžu dočkat. Přijedu i se sestrou kadeřnicí, aby načerpala inspiraci.“

 

Ostatní soutěžící

 

Jana K.

 
Bydlím v Praze, kde také pracuji. Nedávno mi bylo 27 let, což je myslím optimální věk na to "proměnit se".          

 

 

Jarmila L.
Snažím se nezapadnout do každodenní šedi, ale mám pocit, že už tam dost dlouho jsem. Být "nová", přitažlivější je můj sen! Celý život bojuji s mými kudrnatými, po rozčesání krepatými vlasy. Zkusila jsem všemožné přípravky, ale bohuželo s nulovým výsledkem.

 

Klára V.
 

Ráda bych se zúčastnila šance získat novou image. Chtěla bych vyzkoušet změnu účesu a líčení a především překvapit přítele.

 

 

 

 

Pavla Z.
 

Jsem po střední škole a ráda bych získala nějaké zajímavé zaměstnání, kde je vzhled jednoduše důležitý. I když mi přítel tvrdí, že vypadám dobře, já si myslím pravý opak...

 

Romana J.
Již delší dobu uvažuju o změně svého vzhledu - především líčení a střihu. Budu vám moc vděčná, když mi pomůžete.

 

Zdenka V.
  Při dnešním zhlédnutí proměn jsem si řekla: "Tak, holka, tohle potřebuješ jako sůl!" Ráda bych se přihlásila i proto, abych uzavřela jednu část svého života a začala novou, jinou a šťastnější...

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky