Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vybrali jste...

Koho máme proměnit? Vybrali jste...
Koho máme proměnit? Vybrali jste...
Zdroj: čtenáři a Thinstock

Přinášíme výsledky nedávno vyhlášené ankety. Které ze soutěžících získaly nejvíce hlasů, a mají tak nárok na profesionální vizážistickou proměnu zdarma?

Je těžké z přihlášených spravedlivě vybrat, a tak jsme se v redakci rozhodli, že bude nejlepší, když si budou vybírat přímo čtenáři, koho chtějí v Proměnách vidět. Minulý týden jsme vám představili dalších 10 přihlášených žen a dívek. A pak jste měli jako vždy možnost hlasovat, kterým z nich byste proměnu přáli. V anketě bylo tentokrát zaznamenáno téměř 700 hlasů, z nichž si velkou část mezi sebe rozdělily čtyři soutěžící, které tak získaly nárok na proměnu KAFE.cz.

Výherkyně

Hlasování skončilo a vybrali jste tyto 4 ženy. Ty si proměnu podle vás nejvíc zaslouží, a uvidíte je tedy v následujících týdnech v našich Proměnách.

 

Michaela Š. (37 %)
  Zdroj: Čtenáři a ČTK

Přihlásila ji její dcera, která by jí ráda proměnu "darovala" k 45. narozeninám.

Vzkaz od Michaely: „Bylo to překvapení, ale milé.“

 

 

 

Eva H. (28 %)
Zdroj: Čtenáři a ČTK  

Bydlím na Děčínsku a nedávno jsem oslavila 65 let. Se svými kilogrami navíc a vzhledem mám pocit, že nemůžu udělat nic. A už nevěřím tomu, že bez vaší pomoci něco změním k lepšímu...

Vzkaz od Evy: Naštěstí mám hodně známých a tímto děkuji všem za podporu.“

 

Pavla B. (11 %)
  Zdroj: Čtenáři a ČTK

Momentálně jsem na mateřské dovolené se sedmiměsíční dcerkou. Veškerý volný čas věnuji péči o ní, manžela a domácnost. Ráda vařím a peču. Přála bych si na chvíli se zastavit, posedět a nechat se hýčkat týmem odborníků.

Vzkaz od Pavly: „Ještě kojím, tak jen doufám, že se to stihne za ty čtyři hodiny...“

 

Bohuslava K. (8 %)

  Zdroj: Čtenáři a ČTK

Proměny na stránkách Kafe.cz sleduji už dlouho a moc se mi líbí. Letos je mi 56 let, což je ideální věk na to, abych se uměla skvěle obléct a nalíčit. Žiji sama, pracuji jako učitelka v MŠ a vychovala jsem dvě děti.

Vzkaz od Bohuslavy: Už se nemůžu dočkat. Přijedu i se sestrou kadeřnicí, aby načerpala inspiraci.“

 

Ostatní soutěžící

 

Jana K.
Zdroj: Čtenáři a ČTK
 
Bydlím v Praze, kde také pracuji. Nedávno mi bylo 27 let, což je myslím optimální věk na to "proměnit se".          

 

 

Jarmila L.
Zdroj: Čtenáři a ČTK Snažím se nezapadnout do každodenní šedi, ale mám pocit, že už tam dost dlouho jsem. Být "nová", přitažlivější je můj sen! Celý život bojuji s mými kudrnatými, po rozčesání krepatými vlasy. Zkusila jsem všemožné přípravky, ale bohuželo s nulovým výsledkem.

 

Klára V.
  Zdroj: Čtenáři a ČTK

Ráda bych se zúčastnila šance získat novou image. Chtěla bych vyzkoušet změnu účesu a líčení a především překvapit přítele.

 

 

 

 

Pavla Z.
  Zdroj: Čtenáři a ČTK

Jsem po střední škole a ráda bych získala nějaké zajímavé zaměstnání, kde je vzhled jednoduše důležitý. I když mi přítel tvrdí, že vypadám dobře, já si myslím pravý opak...

 

Romana J.
Zdroj: Čtenáři a ČTK Již delší dobu uvažuju o změně svého vzhledu - především líčení a střihu. Budu vám moc vděčná, když mi pomůžete.

 

Zdenka V.
  Zdroj: Čtenáři a ČTK Při dnešním zhlédnutí proměn jsem si řekla: "Tak, holka, tohle potřebuješ jako sůl!" Ráda bych se přihlásila i proto, abych uzavřela jednu část svého života a začala novou, jinou a šťastnější...

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky