Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vybrali jste...

Koho máme proměnit? Vybrali jste...
Koho máme proměnit? Vybrali jste...
Zdroj: čtenáři a www.isifa.com

Přinášíme výsledky nedávno vyhlášené ankety. Které ze soutěžících získaly nejvíce hlasů, a mají tak nárok na profesionální vizážistickou proměnu zdarma?

Je těžké z přihlášených spravedlivě vybrat, a tak jsme se v redakci rozhodli, že bude nejlepší, když si budou vybírat přímo čtenáři, koho chtějí v Proměnách vidět. Minulý týden jsme vám představili dalších 10 přihlášených žen a dívek. A pak jste měli jako vždy možnost hlasovat, kterým z nich byste proměnu přáli. V anketě bylo tentokrát zaznamenáno celkem 820 hlasů, z nichž si velkou část mezi sebe rozdělily čtyři soutěžící, které tak získaly nárok na proměnu KAFE.cz.

Výherkyně

Hlasování skončilo v pondělí 21. května 2012 ve 12:00 a vybrali jste tyto 4 ženy. Ty si proměnu podle vás nejvíc zaslouží, a uvidíte je tedy v následujících týdnech v našich Proměnách.

Klára L. (44 %)
 

Klára studuje druhým rokem na Masarykově univerzitě v Brně učitelství pro mateřské školy a také pracuje v brněnské školičce. Už dlouho se sama snaží o změnu svého zevnějšku. Považuje se za extravagantní a je otevřená jakémukoli experimentu. Chtěla by být svým svěřencům krásnou paní učitelkou.

Vzkaz od Kláry: Ještě nikdy jsem nic nevyhrála, konečně se to podařilo!“

 

Lucie H. (31 %)
 

Lucie je maminka dvojčátek, momentálně na mateřské dovolené. Má pocit, že je jen zavřená doma a nemá na sebe vůbec žádný čas. Ráda by se chvíli nechala hýčkat a dopřála si perfektní účes i pěkný make-up.

Vzkaz od Lucie: Nemůžu se dočkat. Změnu už potřebuju jako sůl!“

 

 

Marcela M. (20 %)
  Marcela jednoduše potřebuje změnu. Ráda by se dozvěděla, co jí sluší, jak se má líčit a jaký účes zvolit, aby se cítila a vypadala dobře.

Vzkaz od Marcely: Bohužel zrovna v termín příští proměny mám naplánovaný narozeninový výlet do Vídně, tak příště...“

 

 

Marika L. (3 %)

Marika se nelíčí, vlasy si barví spíše doma a zdá se jí, že zapadla do kategorie profesionální matky a ženy od plotny. Chtěla by proniknout do posledních trendů a stát se reprezentativní partnerkou svého manžela.

Vzkaz od Mariky: To jste mě mile překvapila. Přiznám se, že preferuji neutrální tóny, i když se dcera mému šatníku snaží přidat na barvách. Teď přijdou na řadu vlasy a líčení.“

Ostatní soutěžící

Hana J.
  Hana je osmnáctiletá studentka, která by chtěla získat ztracené sebevědomí a na ulici zase slyšet: „Páni, to je kočka“.

 

 

Jana Š.
Jana počátkem dubna oslavila 40. narozeniny. Po mateřské dovolené zůstala bez práce a navíc se jí nedaří zbavit nabraných kil. Při hledání nového zaměstnání by ocenila zbrusu nový vzhled.

 

 

Karla H.
Karla právě prodělává radikální životní změny. Rozhodla se od základů přehodnotit svůj životní styl. Přestává kouřit a chce žít zdravě. Nedávno se pustila do podnikání a všechny tyto nové kroky by ráda podpořila i novou vizáží.

 

Kristina H.
 

Kristina letos oslaví 55. narozeniny. Většina jejích přátel a blízkých ji zná v triku a kraťasech v tělocvičně nebo na antuce při volejbale. Jejím snem je ale být elegantní ženou a zazářit na svatbě své dcery.

 

 

 

Tereza T.
  Tereza je mladá studentka, přesto má pocit, že ona i její život jsou strašně všední. Chce změnu, která jí dodá nový impuls.

 

Veronika H.
  Veronice je dvacet, považuje se za obyčejnou, baculatou holku. Čeká miminko a chtěla by být pěkná nastávající maminka, která dobře vypadá a hlavně se dobře cítí.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky