Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vybrali jste...

Koho máme proměnit? Vybrali jste...
Koho máme proměnit? Vybrali jste...
Zdroj: čtenáři a www.isifa.com

Přinášíme výsledky nedávno vyhlášené ankety. Které ze soutěžících získaly nejvíce hlasů, a mají tak nárok na profesionální vizážistickou proměnu zdarma?

Je těžké z přihlášených spravedlivě vybrat, a tak jsme se v redakci rozhodli, že bude nejlepší, když si budou vybírat přímo čtenáři, koho chtějí v Proměnách vidět. Před pár týdny jsme vám představili dalších 10 přihlášených žen a dívek. A pak jste měli jako vždy možnost hlasovat, kterým z nich byste proměnu přáli. V anketě bylo tentokrát zaznamenáno celkem 850 hlasů, z nichž si velkou část mezi sebe rozdělily čtyři soutěžící, které tak získaly nárok na proměnu KAFE.cz.

Výherkyně

Hlasování skončilo ve středu 4. dubna 2012 ve 12:00 a vybrali jste tyto 4 ženy. Ty si proměnu podle vás nejvíc zaslouží, a uvidíte je tedy v následujících týdnech v našich Proměnách.

 

 Eva P. (32 %)
 

Chtěla bych se přihlásit do vaší proměny. Chtěla bych změnu, ale nevím, jakým směrem se vydat. Připadám si nevýrazná, nezajímavá. Nemám představu, jaký účes se ke mně hodí.

Vzkaz od Evy: S kolegy v práci, kteří pro mě také hlasovali, jsme na výsledky netrpělivě čekali. Mám obrovskou radost, ještě nikdy jsem nic nevyhrála.

 

Jana V. (26 %)
 

Přeji všem celodenní pohodu a samozřejmě kafíčko k tomu. Proč se chci proměnit? Abych byla hezká, ne? Vyhrabat fotku, na které vypadám jako chovanec z Bohnic, není žádný problém, protože nemám souměrnou tvář - asi proto o mně ani v mládí nikdy nikdo neřekl, že jsem hezká, nanejvýš "zajímavá"... Už se těším na kadeřnice a vizážistky!

Vzkaz od Jany: To je skvělá zpráva. Škoda jen, že jsem „pouze“ stříbrná:).

 

Adéla V. (13 %)

Jmenuji se Adéla, 34 let. Jsem svobodná, bezdětná a hledám si vhodného partnera pro život. Začala jsem zdravě jíst a za rok jsem zhubla 20 kg. Chodím do posilovny, ráda plavu, lyžuji a jiné. Proměnu bych si přála, abych se dozvěděla, co mi sluší, jaké barvy, líčení, vlasy... Pracuji jako pokladní, tak chci v pokladně vypadat dobře. Budu moc ráda, když mi pomůžete!

Vzkaz od Adély: „Děkuji čtenářům za poslané hlasy, jsem zvědavá, co mi kadeřníci a vizážisté poradí.

 

Romana Č. (13 %)
 

Je mi 41 let a pocházím z Kladna. Cítím, že potřebuju změnu a úpravu svých dlouhých vlnitých vlasů. Byla bych ráda spokojená sama se sebou.

Vzkaz od Romany: Všem moc děkuji za hlasy. Určitě dorazím!

 Ostatní soutěžící

Lenka P.
  Je mi 27 let, což mi skoro nikdo netipuje, mám 4 děti, nejmladší 7 měsíců. Vypadám, jak je vidět na fotografii, nijak nevábně. Žiju s přítelem už přes čtyři roky a moc bych si přála i kvůli němu podstoupit změnu. Chtěla bych, aby na mně bylo znát, že jsem maminka, ale taková, aby na mě děti byly hrdé. Aby se se mnou přítel ještě raději ukazoval na veřejnosti a byla bych pro něj přitažlivější. Každá žena, která je zkrášlená, má pak vyšší sebevědomí, což bych také potřebovala. Byla bych zkrátka za proměnu moooc vděčná!

 

Michaela K.
 

Je mi 33 let a už jsem 6 let na mateřské a chtěla bych něco udělat se svým zevnějškem, než nastoupím do práce. Připadám si sama sebou unuděná...

 

Monika D.

Je mi 34 let, jsem vdaná, bezdětná a ráda bych se zúčastnila vašich proměn. Jsem ve fázi, kdy jsem po všech pokusech zabředla zase do černé barvy, šedých stínů a černých bot. Pracuji jako bankovní úřednice a každodenní styk s klienty vyžaduje nejenom příjemnou náladu, ale i vzhled. Ráda si nechám poradit od odborníků, jakých stylů se držet, a jakých naopak vzdát. Děkuji a přeji spoustu vámi proměněných spokojených dam.

 

Stanislava F.
  Nejdřív ze všeho vás chci pochválit za proměny, jsou fakt super! Proto se po dlouhém váhání chci přihlásit i já. Mám k tomu i vážné důvody, nejen, že nemůžu najít práci, ale nevím ani, jak se mám oblékat, a nejraději tedy nosím sportovní styl. Prostě chci vypadat skvěle, získat vysněnou práci, nazpět přítele a hlavně už nechci vypadat jako malá holčička. Je mi 38 let, měřím 165 cm, vážím 75 kg, mám delší vlasy pod ramena světlehnědé barvy, zelené oči. Pocházím z malého městečka v Železných Horách. Předem děkuji čtenářům, pokud mě vyberou.

 

Věra O.
Je mi 46 let a chtěla bych změnu, ale stydím se... Pomůžete mi?

 

Veronika V.
  Je mi 33 let, jsem na mateřské a nikam se nedostanu. Moc bych si přála změnu a také poradit s vlasy, abych je měla rychle upravené a mohla se věnovat dětem...

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky