Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vybrali jste...

Koho máme proměnit? Vybrali jste...
Koho máme proměnit? Vybrali jste...
Zdroj: čtenáři a www.isifa.com

Přinášíme výsledky listopadové ankety. Které ze soutěžících získaly nejvíce hlasů, a mají tak nárok na profesionální vizážistickou proměnu zdarma?

Je těžké z přihlášených spravedlivě vybrat, a tak jsme se v redakci rozhodli, že bude nejlepší, když si budou vybírat přímo čtenáři, koho chtějí v její maminka, která ji inspirovala.

Vzkaz od Gabriely: "Určitě dorazím a děkuji všem za hlasy."

 Ostatní soutěžící

Kateřina H.
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Kateřina už dlouho přemýšlí, co provést s vlasy a se vzhledem. Už vyzkoušela řadu účesů a barev i nejrůznější kosmetiku, ale pořád se jí zdá, že to není ono. Prostě není pořád se sebou spokojená... Má 2 děti, je rozvedená a žije ve vesnici blízko Loun. Naše proměny ji uchvátily a ráda by se obrátila na profesionály.

 

Lenka P.
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

Lenka si již nějakou dobu si nechává zasílat e-mailový zpravodaj Kafe.cz, protože je tam celá kupa zajímavostí, které člověka v dnešní hektické době osloví. Již mnohokrát viděla televizní proměny žen z šedivé myšky na "zase ženskou" a nedávno ji to upoutalo i na našich stránkách. V posledních letech se jí obrátil život "naruby", musela řešit věci, o kterých se jí ani nezdálo, a její sebevědomí kleslo na bod mrazu. Ráda by prošla změnou vizáže.

 

Marie K.
Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

Marie z Břeclavi by ráda podstoupila naši proměnu, aby jí někdo odborně poradil.

 

Martina K.
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Martina (25) pochází z Olomouce a připadá si strašně usedle. Potřebovala by oživit barvu vlasů a klidně i moderně sestříhat. Změna je život!

 

Pavlína N.
Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Momentálně nezaměstnaná Pavlína (31) má osmiletou dcerku a cítí, že nastal čas na větší změnu vzhledu.

 

Petra Š.
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Petra se do proměny přihlásila kvůli tomu, aby se víc líbila svému příteli.

 

Věra B.
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Věra (48) má  tři děti a o svém vzhledu nemá valné mínění. Chce se podívat do zrcadla a líbit se sama sobě.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU