Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vybrali jste...

Koho máme proměnit? Vybrali jste...
Koho máme proměnit? Vybrali jste...
Zdroj: čtenáři a www.isifa.com

Přinášíme výsledky listopadové ankety. Které ze soutěžících získaly nejvíce hlasů, a mají tak nárok na profesionální vizážistickou proměnu zdarma?

Je těžké z přihlášených spravedlivě vybrat, a tak jsme se v redakci rozhodli, že bude nejlepší, když si budou vybírat přímo čtenáři, koho chtějí v Proměnách vidět. Před pár týdny jsme vám představili dalších 12 přihlášených žen a dívek. A pak jste měli jako vždy možnost hlasovat, kterým z nich byste proměnu přáli. V anketě bylo tentokrát zaznamenáno celkem přes 900 hlasů, z nichž si 90 % rozdělily čtyři soutěžící, které tak získaly nárok na proměnu KAFE.cz.

Výherkyně

Hlasování skončilo v pondělí 21. 11. 2011 ve 12:00 a vybrali jste tyto 4 ženy. Ty si proměnu podle vás nejvíc zaslouží, a uvidíte je tedy v následujících týdnech v našich Proměnách.

Eliška N. (28 %)
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

Eliška (39) ráda vaří a peče, miluje zvířata, odpočívá při čtení časopisů a koukání na televizi. Taky pečuje o zahrádku, v poslední době ovšem méně kvůli rehabilitaci ruky po operaci. Přihlášku do proměn zaslaly její dcery.

Vzkaz od Elišky: "O proměně jsem se dozvěděla, protože pro mě dcery sháněly hlasy všude možně. Připravily mi tak krásný dárek k narozeninám."

 Vanda Š. (25 %)
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

Vanda (58) pochází z Liberce a už delší dobu není spokojená s tím, jak vypadá. Navíc hledá zaměstnání a v dnešní době, kdy se klade velký důraz na mladistvý a upravený vzhled, by potřebovala vylepšit a zvednout sebevědomí.

Vzkaz od Vandy: "Mile mě překvapilo, že mě vedle mých známých podpořila i spousta běžných čtenářek."

Kamila H. (22 %)
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

Kamilu (25) stojí rozčesávání jejích dlouhých vlnitých vlasů spoustu drahocenného času. Vůbec neví, jak je má upravovat, pokud tedy nemá vypadat jako March Simpsonová... Pracuje jako letuška, a tak by měla působit dokonale. Doufá, že jí náš tým prozradí také snadný návod na drdol do práce.

Vzkaz od Kamily: "Proměnu si určitě nenechám ujít a nebojím se ani razantnější úpravy vizáže."

Irena N. (15 %)
Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

Irena (34) se dlouho rozmýšlela, zda má napsat a zkusit štěstí. Má čtyři děti, takže bojuje s nedostatkem času pro sebe. Obvykle se nelíčí, používá nanejvýš tu a tam řasenku a tužku na oči. Jejím snem je svěřit se do rukou profesionálů, kteří vědí co a jak, a překvapí ji výsledkem.

Vzkaz od Ireny: "Děkuji, že jste mě vybrali. Zařídím si hlídání a do Prahy určitě přijedu!"

Ostatní soutěžící

Dana M.

  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Do proměny ji přihlásila dcera. Představuje si, jak by to mámě mohlo slušet. Dárek ve formě proměny si podle ní zaslouží. Dana (53) totiž neustále poskakuje okolo domu nebo manžela, a na sebe si čas neudělá...

Dominika T.
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Dominika je už dva roky bez partnera. V minulosti nosila melír a přijde jí, že jí to víc slušelo. Cítí, že nastal vhodný čas na změnu, a moc by chtěla poradit od odborníků.

Drahomíra K.
Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com
 
Drahomíra (33) je v pokročilém stadiu těhotenství a podle vlastních slov si připadá jako "šedá obtloustlá myš". Má o několik let mladšího přítele, pro kterého chce zůstat stále atraktivní a sexy. Nejradši by stihla proměnu ještě před porodem!

Eva H.
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

Dvacetiletá Eva kvůli těhotenství hodně zestárla v obličeji. Trpí zhoršením pleti, kruhy pod očima... Říká se, že holčičky maminkám ubírají krásu a pro Evu to prý skutečně platí. Není spokojená se svým účesem a prosí o radu, co by se jí k jejímu oválnému obličeji a dlouhému krku hodilo lépe.

Gabriela T.
Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

Gabriela (21) studuje vysokou školu a touží po změně své image. Také by ji zajímalo, jak se správně líčit. Zkrátka a dobře by ráda zkrásněla. Zpívá v kapele, která hraje v plesové sezoně každý týden jinde, ale ona se líčí pořád stejně. Nebojí se experimentů, móda ji baví, ale preferuje odbornou péči, aby nešlápla vedle...

Petra N.
Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Petru (20) přihlásila maminka, která by jí chtěla udělat radost. Petra se chce naučit lépe líčit, oblékat a hlavně zacházet se svými přirozeně vlnitými vlasy. Často slýchá kritiku, ale nemá kolem sebe nikoho, kdo by jí poradil.

Tatiana V.
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Tatiana (27) pochází ze Slovenska, studuje v Praze a celé léto strávila pracovně u moře, takže má úplně zničené a suché vlasy. Přemýšlí proto nad krátkým střihem, ale bojí se, aby si nevybrala špatně. Při hledání nápadů na účesy narazila na webu na naše proměny, které ji zaujaly, a rozhodla se také přihlásit.

 Žaneta S.
Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Žaneta (27) let je vdaná a má dvě děti. Měří 177 cm a váží 87 kg. Na to, aby si nechala se svým vzhledem pomoct od profesionálů, nemá dostatek financí, a tak to zkouší touto cestou...

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky