Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vybrali jste...

Koho máme proměnit? Vybrali jste...
Koho máme proměnit? Vybrali jste...
Zdroj: čtenáři a www.isifa.com

Přinášíme výsledky další ankety, která zde probíhala v předešlých dnech. Které ze soutěžících získaly nejvíce hlasů, a mají tak nárok na profesionální vizážistickou proměnu zdarma?

Je těžké z přihlášených spravedlivě vybrat, a tak jsme se v redakci rozhodli, že bude nejlepší, když si budou vybírat přímo čtenáři, koho chtějí v proměna paní Zuzany, která má stejně jako ona velmi jemné vlasy. Ani Jana není se svými vlasy, potažmo vizáží, spokojená. Ráda by se proto svěřila do rukou opravdových odborníků, kteří by jí ukázali, jak na to.

 

Jitka P.
Martina P. - soutěžící o Proměnu Jitka (52) už hodně dlouho uvažuje o změně svého vzhledu. Pracuje v dětském domově jako hospodářka. Ráda vypadá dobře, ale  ne vždy se jí to podaří. Vyzkoušela několik kadeřnic i kosmetiček, ale místo rady se vždy řídili jejím požadavkem, který asi nebyl ten pravý... Ráda experimentuje, nebojí se moderních věcí a chtěla by vypadat upraveně a sebevědomě.

 

Markéta N.
  Markéta (37) má už 3 děti, ale vizáž již mnoho let nezměnila. Chtěla by se podívat do zrcadla a vidět tam někoho hezčího. Právě začíná kurz hubnutí a chtěla by se zároveň naučit lépe líčit a najít vhodný styl oblékání.


 

 

Martina K.
Pavla J. - soutěžící o Proměnu Moc si přeje, aby jí to slušelo, protože nedávno oslavila 40. narozeniny a chce se líbit svému příteli, se kterým ji v říjnu čeká 10. výročí. 

 

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky