Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vybrali jste...

Koho máme proměnit? Vybrali jste...
Koho máme proměnit? Vybrali jste...
Zdroj: čtenáři a www.isifa.com

Přinášíme výsledky další ankety, která zde probíhala v předešlých dnech. Dvě ze soutěžících se dostaly od začátku do pozice favoritek a značnou převahu si udržely až do konce.

Je těžké z přihlášených spravedlivě vybrat, a tak jsme se v redakci rozhodli, že bude nejlepší, když si budou vybírat přímo čtenáři, koho chtějí v Proměnách vidět. Minulý týden jsme vám představili 10 přihlášených žen a dívek. A pak jste měli možnost hlasovat, kterým z nich byste proměnu přáli. Koho jste vybrali?

Výherkyně

Hlasování skončilo ve středu 29. 6. 2011 ve 12:00 a vybrali jste tyto 4 ženy. Ty si proměnu podle vás nejvíc zaslouží, a uvidíte je tedy v následujících týdnech v našich Proměnách.

Pavla J. (49 %)
  Pavla J. - soutěžící o Proměnu Pavla J. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

Pavlu z Prahy přihlásily kolegyně z práce za jejími zády. Je to pracantka, která na sebe nemá moc času, ani se příliš nelíčí. Nedávno ovšem začala chodit na kurz břišních tanců, změnila stravu a kolegyně by ji v jejím úsilí rády podpořily.

Vzkaz od Pavly: "Vůbec nic jsem netušila, ale takovou příležitost si nenechám ujít."

Jana Š. (30 %)
  Jana Š. - soutěžící o Proměnu Jana Š. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

Také jedenapadesátiletá Jana má zájem o vizážistickou proměnu. Je matka 4 dětí a starosti o ně se jí prý podepsaly ve tváři... Nejmladší je devítiletý syn, pro kterého by chtěla být stále ještě pohledná maminka a ne babička. Bude vděčná za každou dobrou radu.

Vzkaz od Jany:  "Anketu jsem sledovala a držela sama sobě palce, abych dostala dost hlasů."

Jana P. (9 %)
  Jana P. - soutěžící o Proměnu Jana P. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

Jana (59) sleduje se zaujetím proměny a ráda by se jich také zúčastnila. Cítí, že by potřebovala změnit účes, ale sama si netroufá. Určitě i na líčení by se dalo mnoho vylepšit. Má spoustu koníčků, ze sportu například turistiku a plavání, zajímá se o encyklopedickou literaturu i kulturu obecně, dále ráda vaří, háčkuje, ale i řídí auto.

Vzkaz od Jany: "Sice jsem právě poněkud indisponovaná, mám totiž zlomenou nohu, ale na proměnu se určitě nějak dobelhám!"

Eva Č. (4 %)

Eva Č. - soutěžící o Proměnu Eva Č. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

Eva náhodou otevřela stránky www.kafe.cz, kde se podle jejích slov jako kouzelným proutkem mění obyčejné ženy na dámy, kterým to opravdu sluší. Nikdy se do ničeho podobného nepřihlásila, ale příklady ostatních jí dodaly odvahy. Při svém povolání je neustále ve styku s lidmi, a tak by chtěla najít ten správný šik sestřih. Je jí 52 let a miluje pohyb. Moc si přeje být vybrána.

Vzkaz od Evy: "Mám velkou radost, ale v navrhovaný termín proměny jsem na dovolené, takže se budu těšit příště."

Ostatní soutěžící

Hana H.
  Hana K. - soutěžící o Proměnu Hana K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Haně bude brzo 50 let a možná právě s blížícími se "kulatinami" pociťuje potřebu změnit svou vizáž.
Pochází z Havlíčkova Brodu, pracuje jako kurátorka pro mládež a ráda by, abychom ji trochu omladili.

Kateřina H. 
  Kateřina H. - soutěžící o Proměnu Kateřina H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Kateřina pracuje jako účetní a proměnu si přeje, aby se konečně zbavila škatulky "šedá myš". Změnou vzhledu chce sobě i celé rodině dokázat, že i ona může vypadat atraktivně.

Martina P.
  Martina P. - soutěžící o Proměnu Martina P. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Martina působí jako finanční poradkyně, takže je neustále mezi lidmi. Právě svému povolání by potřebovala uzpůsobit svoji vizáž.

Nika B.
  Nika B. - soutěžící o Proměnu Nika B. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Nika (24) už dlouho uvažuje o výraznější změně svého vzhledu, především účesu. Nejen kvůli svému novému zaměstnání, které dlouho hledala, si přeje zvednout sebevědomí.

Petra K.
  Petra K. - soutěžící o Proměnu Petra K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Petra se chce dozvědět, jak se nenáročně a rychle nalíčit, a hlavně si přeje vyzkoušet nový účes. Pochází z Olomouce a pracuje jako kuchařka.

Zuzana H.
  Zuzana H. - soutěžící o Proměnu Zuzana H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Zuzana nastoupila do nové práce a vypadá unaveně, nudně a nezajímavě. Potřebovala by poradit s účesem i barvou, její vlasy se špatně udržují, třepí, nevydrží vyfoukané... Přeje si vypadat mladší a upravenější, což potřebuje pro svoji profesi realitní makléřky, svého manžela, ale hlavně pro sebe.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU