Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vybrali jste...

Koho máme proměnit? Vybrali jste...
Koho máme proměnit? Vybrali jste...
Zdroj: čtenáři a www.isifa.com

Přinášíme výsledky další ankety, která zde probíhala v předešlých dnech. Sešlo se celkem 544 hlasů a rozpoutala se i živá diskuze.

Je těžké z přihlášených spravedlivě vybrat, a tak jsme se v redakci rozhodli, že bude nejlepší, když si budou vybírat přímo čtenáři, koho chtějí v Proměnách vidět. Minulý týden jsme vám představili 10 přihlášených žen a dívek. A pak jste měli možnost hlasovat, kterým z nich byste proměnu přáli. Koho jste vybrali?

Výherkyně

Hlasování skončilo včera ve 12:00 a vybrali jste tyto 4 ženy. Ty si proměnu podle vás nejvíc zaslouží, a uvidíte je tedy v následujících týdnech v našich Proměnách.

Jarmila F. (30 %)
  Jarmila F. - soutěžící o Proměnu Jarmila F. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

Jarmilu přihlásila její dcera, kterou čeká za dva měsíce svatba a přála by si, aby tam její maminka zazářila. Prý by si proměnu moc zasloužila.

Vzkaz od Jarmily: S vítězstvím jsem vůbec nepočítala. Všem příznivcům děkuji za podporu!

Eva S. (26 %)
  Eva S. - soutěžící o Proměnu Eva S. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

Eva by se chtěla zúčastnit proměny image, aby se za sebe nemusela stydět. Je jí 39 let, má pět dětí a když jde se dvěma nejmladšími, tak si prý lidé často myslí, že je jejich babička...

Vzkaz od Evy:  Myslela jsem, že proměnu získá jen ta, co bude první! To je skvělá zpráva, udělám si výlet do Prahy i s nejmladšími dětmi - během proměny je pohlídá přítel.

Marcela O. (18 %)
  Marcela O. - soutěžící o Proměnu Marcela O. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

Marcela (47) je 4 roky po rozvodu a myslí si, že už se nemůže nikomu líbit. Do proměn KAFE.cz ji přihlásila její dcera, která by chtěla, aby si zase začala věřit, aby získala ztracené sebevědomí a aby se líbila nejen ostatním, ale hlavně sobě. Marcela pracuje jako zdravotní asistentka v domově důchodců a má dvě dcery.

Vzkaz od Marcely: Přiznám se, že když mi to dcera oznámila, byl to pro mě trochu šok, ale už se začínám těšit.

Dana B. (15 %)

Dana B. - soutěžící o Proměnu Dana B. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

Daně bude 30 let a u té příležitosti si přeje konečně pořádnou proměnu. Má tři děti a chodí do školy. Jako malá byla blondýna, ale na radu kadeřnic šla do hněda, což se jí vůbec nelíbilo, takže se zase vrátila k blond. Nikdo jí nedokáže pořádně poradit, co by jí slušelo. Chtěla by být ještě krásná a vypadat mladě.

Vzkaz od Dany: Děkuji všem, kteří mi svými hlasy pomohli k výhře, a už jsem moc zvědavá, co se mnou vymyslíte!

Ostatní soutěžící

Anna H.
  Anna H. - soutěžící o Proměnu Anna H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Anna (54) má po celý život krátké vlasy a ráda by vyzkoušela nikoliv ostříhání, ale delší vlasy. Kdysi se přihlásila do proměn časopisu Žena a Móda, který dnes již neexistuje, a fotografie jí tehdy byla vrácena s tím, že díky krátkým vlasům nemají co měnit a že má slušivý účes ke svému typu. Ráda by vyzkoušela prodloužení, příčesky či paruky.

Blanka K. 
  Blanka K. - soutěžící o Proměnu Blanka K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Blanka (30) je na mateřské a do našich proměn se přihlásila, protože chce být na pískovišti ta nejhezčí maminka. Neví si moc rady s vlastním účesem ani make-upem, takže ocení každou radu. Byla blond, zrzka i hnědovlasá, ale nikdy to nějak nebylo ono....

Karla B.
  Karla B. - soutěžící o Proměnu Karla B. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Karle bude za měsíc 35 let, je to zelenooká tmavovlasá boubelka, která neví co s vlasy a líčí se pořád stejně. Chtěla by proměnou vzhledu udělat radost hlavně sobě a manželovi, mají oba moc rádi změny a novinky a protože pracuje jako obchodní zástupce, myslí, že je na čase trošku vylepšit vizáž.

Marie K.
  Marie K. - soutěžící o Proměnu Marie K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Marie (32) je již šestým rokem na mateřské (rodičovské) dovolené, má 3 děti a potřebovala by poradit, jak se začít udržovat, aby byla pro své blízké stále krásná.

Martina Č.
  Martina Č. - soutěžící o Proměnu Martina Č. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Martinu nadchla možnost proměn KAFE.cz v kadeřnickém salonu Petry Měchurové. Barva vlasů je její vlastní a nerada by ji měnila. Ale se střihem by určitě něco provedla. Vždycky, když chtěla změnu, to skončilo u mikáda. V podstatě nikdy nic jiného na hlavě neměla a změna ji láká. Přivítá odborné rady.

Petra H.
  Petra H. - soutěžící o Proměnu Petra H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Petra (34) je na mateřské dovolené, studuje a nemá na sebe vůbec čas. Pytle pod očima, ušmudlané tepláky, ale hlavně, že má navařeno a uklizeno... Její sebevědomí sráží pohled do zrcadla i pohled manžela. Prosí pomoc, aby byla znovu přitažlivá a připadala si jako žena.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky