Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek

Koho máme proměnit?
Koho máme proměnit?
Zdroj: Čtenáři a profimedia.cz

Nedávno jsme zveřejnili článek, jak se přihlásit do našich proměn. Od té doby se nám sešla spousta přihlášek a protože není kapacitně možné vyhovět každé ženě, je tu další anketa, ve které vyberete, kterých ze zájemkyň se ujme náš vizážistický tým.

Proměny jsou jednou z vašich nejoblíbenějších rubrik a mnoho z vás se do Proměny hlásí. Když čteme vaše příběhy, nejraději bychom vás proměnili všechny, ale bohužel to nejde. Protože je těžké spravedlivě z přihlášek vybrat, rozhodli jsme se, že to necháme na vás - našich čtenářích. V této anketě vám představujeme dalších deset žen, které si přejí být proměněny. Hlasujte - je to už jen na vás!

Soutěžící

Hlasování probíhá do 23. března 2011Vybíráte 4 soutěžící, které uvidíte v některé z následujících Proměn.

Andrea F.
Andera M. - soutěžící o Proměnu Andera M. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a profimedia.cz   Pětatřicetiletá Andrea má tři děti a momentálně je na mateřské s nejmladším chlapečkem. Kvůli zápřahu v domácnosti na sebe nemá vůbec čas. Ke kadeřníkovi by ráda chodila každý měsíc, ale to jí časově ani finančně nevychází. Taky by potřebovala poradit s líčením.

Eva F.
Eva F. - soutěžící o Proměnu Eva F. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a profimedia.cz   Pracuje jako učitelka v mateřské škole a ve volném čase šije pro kamarádky, vaří a pracuje na zahrádce. Evě je 51 let a ráda by díky naší proměně aspoň vizuálně o nějaký ten rok omládla.

Ilona Z.
  Ilona Z. - soutěžící o Proměnu Ilona Z. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a profimedia.cz
Ilona (44) je rozvedená, stará se o dva syny a nedávno si našla nového partnera. Chtěla by se dozvědět, jak se správně nalíčit, aby vypadala o trochu mladší a svěžejší. Vlasy si barví sama a moc ráda by se pro změnu svěřila do rukou odborníků. Přijde jí, že naše proměny zvednou každé ženě sebevědomí.

Jana P.
  Jana P. - soutěžící o Proměnu Jana P. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a profimedia.cz Jana (37) je vdaná a má 3 děti, pracuje jako manažerka, ale nyní je na mateřské. Její nejmilejší a vlastně jediný koníček je sport. Přála by si inovovat svůj vzhled.

Jana U.
  Jana U. - soutěžící o Proměnu Jana U. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a profimedia.cz Jana bydlí v Praze a řídí tramvaje, takže na ni kouká denně spousta lidí; nechce být taková ta "ušmudlaná" řidička.

Kamila V.
  Kamila V. - soutěžící o Proměnu Kamila V. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a profimedia.cz

Pracuje v Liberci jako realitní makléřka. Trpí nadváhou a problémy jí dělá i pleť. Žádá radu a pomoc.

Kateřina Š.
  Kateřina Š. - soutěžící o Proměnu Kateřina Š. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a profimedia.cz Proměny KAFE.cz jí připadají velmi povedené, a proto se rozhodla přihlásit také. V červnu by měla po mateřské nastoupit do zaměstnání, a tak si myslí, že by jí změna velmi pomohla. Kateřině je 35 let.

Michala A.
  Michaela A. - soutěžící o Proměnu Michaela A. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a profimedia.cz Michala (32) je také již několik let, s malou pracovní přestávkou, na rodičovské dovolené. Má dvě malé děti, které jí zaberou většinu volného času. Vzhled tedy v posledních letech nebyl její prioritou. Kadeřníka navštěvuje, až když je to nezbytně nutné, a líčí se pouze ve výjimečných případech. Její osobní život právě prochází krizí, a tak si řekla, že to je ten pravý moment poslat přihlášku.

Olga M.
Olga M. - soutěžící o Proměnu Olga M. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a profimedia.cz

Olze je 57 let a v poslední době poněkud rezignovala na to, jak vypadá, a najednou se na sebe nemůže podívat do zrcadla... Bydlí u Rakovníka a moc si přeje podstoupit naši proměnu.

Zdeňka H.
Zdena H. - soutěžící o Proměnu Zdena H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a profimedia.cz Velice ji zaujalo, jak jsme před časem změnili její dceru Lucii, a tak sebrala odvahu a rozhodla se také přihlásit.
Je jí 54 let, je dvojnásobnou babičkou a chtěla by zjistit, jestli se s ní v jejím věku dá ještě něco udělat.

Přečtete si prosím všeobecné marketingové podmínky. 

Upozornění: Z jednoho počítače lze zaslat maximálně 1 hlas denně. Pokud bude zaznamenán pokus o ovlivnění výsledků ankety ve prospěch některé ze soutěžících, může být vyřazena ze soutěže. Věříme, že budou všichni soutěžit férově, a že takové kroky nebudou nutné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky