Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek

Koho máme proměnit?
Koho máme proměnit?
Zdroj: Čtenáři a Profimedia.cz

A je tu další anketa, ve které vyberete, které z přihlášených žen a dívek získají naši Proměnu. Přečtěte si příběhy, prohlédněte fotky a hlasujte.

Proměny jsou jednou z vašich nejoblíbenějších rubrik a mnoho z vás se do Proměny hlásí. Když čteme vaše příběhy, nejraději bychom vás proměnili všechny, ale bohužel to nejde. Protože je těžké spravedlivě z přihlášek vybrat, rozhodli jsme se, že to necháme na vás - našich čtenářích. V této anketě vám představujeme dalších 10 žen, které by chtěly být proměněny. Hlasujte - je to už jen na vás.

Soutěžící

Hlasování probíhá do pondělí 10. ledna 2011. Soutěžící s největším počtem hlasů pak uvidíte v některé z následujících Proměn.

Dana N.
  Dana N. - soutěžící o Proměnu Dana N. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a Profimedia.cz Ráda by se zúčastnila proměny, protože končí rodičovskou dovolenou a bude shánět nové zaměstnání. Daně je 43 let a ještě nechce patřit do "starého železa". Změnu hlavně potřebují její vlasy, uvítala by rychlý a snadný účes a novou barvu.

Helena H.
Helena H. - soutěžící o Proměnu Helena H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a Profimedia.cz   Jako důvod přihlášky uvádí svoji nespokojenost se zevnějškem a občasné kritické poznámky manžela.

Ivana M.
  Ivana M. - soutěžící o Proměnu Ivana M. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a Profimedia.cz 43letá Ivana neustále experimentuje se svým vzhledem. Snaží se vypadat dobře, zároveň se ale neustále shazuje pro svou postavu či svůj obličej. Dcera, která ji do proměny přihlásila, by jí přála, aby jí někdo pomohl dohnat její ztracené sebevědomí a ukázal jí, že díky správné barvě vlasů a perfektnímu líčení je každá žena krásná. Proto vás velmi prosí, zda by bylo možné jí tento sen splnit.

Jana P.
  Irena S. - soutěžící o Proměnu Irena S. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a Profimedia.cz Jana nedávno oslavila padesátiny. Podle slov své sestry je to obyčejná žena, která ráda vaří a peče, nezkazí žádnou legraci a svůj život věnuje svým dvěma synům a manželovi. Každou neděli se u ní schází celá rodina.

Jarmila F.
Jarmila F. - soutěžící o Proměnu Jarmila F. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a Profimedia.cz   Jarmila se zájmem sleduje proměny vizáží a ráda by se svěřila do péče odborníků, aby si nepřipadala tuctově. Není zvyklá se líčit, neboť pod silnými dioptriemi to prý stejně nevynikne. Ani s účesem si moc neví rady. Brzy jí bude 47 let a nechce, aby ji spolužaci její 11leté adoptivní dcery považovali za její babičku...

Lenka K.
  Lenka K. - soutěžící o Proměnu Lenka K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a Profimedia.cz Přihlásila se do proměny, protože si myslí, že by ve svých skoro 30 letech mohla vypadat lépe, dospěleji, nebýt pořád taková "rozcuchaná bledule" a hlavně by zase ráda přitahovala manžela a líbila se i dětem a okolí. Bohužel  neví, jak na to.
 

Lucie K.
  Lucie K. - soutěžící o Proměnu Lucie K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a Profimedia.cz Lucii je 25 let. Bydlí v Chebu s přítelem a malými prcky (4 a 2 roky). Bohužel jsou oba dost hyperaktivní a starší syn je autista, tudíž na sebe nemá vůbec čas a potřebovala by udělat velkou změnu.

Marie Z.
  Marie Z. - soutěžící o Proměnu Marie Z. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a Profimedia.cz Připadá jí, že už dlouho vypadá stejně, nezajímavě,  před rokem přišla o zaměstnání a postupně i o část svého sebevědomí. Sama sobě se už nelíbí a cítí, že změna je to, co by jí možná ubralo i nějaký ten rok. Často se setkává s názorem, že potenciální zaměstnavatelé "by si představovali někoho mladšího". Změnám se nebrání: před pěti lety se podruhé vdala, přestěhovala, změnila vše ve svém životě, nyní jí zbývá už jen jediné, změnit svůj vzhled.

Michaela R.
  Michaela R. - soutěžící o Proměnu Michaela R. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a Profimedia.cz Moc by chtěla vyzkoušet proměnu, protože ve svých 21 letech pořád nemá žádné sebevědomí a nedávno začala žárlit na jednu kamarádku svého přítele, takže by ji lepší vzhled snad trošku postavil zase na nohy.

Naďa H.
  Naďa H. - soutěžící o Proměnu Naďa H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a Profimedia.cz 35letá Naďa žije v domě s rodiči, 2 dcerami (1,5 roku a 7 let), které toho moc nenaspí, laskavým manželem a neposlušným zlatým retrívrem. Stará se o domácnost,  externě z domova pracuje v marketingu, připravuje žádost o grant. Má se moc dobře, jen strašlivě nestíhá a vždy upřednostní všechny ostatní. Hrozně by si přála cítit se zase na chvíli hezká a dělat něco „jen pro sebe“.

Upozornění: Z jednoho počítače lze zaslat maximálně 1 hlas denně. Pokud bude zaznamenán pokus o ovlivnění výsledků ankety ve prospěch některé ze soutěžících, může být vyřazena ze soutěže. Věříme, že budou všichni soutěžit férově a že takové kroky nebudou nutné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU