Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek

Vybrali jste...
Vybrali jste...
Zdroj: Čtenáři a profimedia.cz

A je tu další anketa, ve které vybíráte, která z přihlášených získá naši Proměnu, koho si naši odborníci vezmou do parády. Přečtěte si jejich příběhy, prohlédněte fotky a hlasujte.

Proměny jsou jednou z vašich nejoblíbenějších rubrik a mnoho z vás se do Proměny hlásí. Když čteme vaše příběhy, nejraději bychom vás proměnili všechny, ale bohužel to nejde. Protože je těžké spravedlivě z přihlášek vybrat, rozhodli jsme se, že to necháme na vás - našich čtenářích. V této anketě vám představujeme tucet žen, které si přejí být proměněny. Hlasujte - je to už jen na vás!

Soutěžící

Hlasování probíhá do 22. listopaduVybíráte 4 soutěžící, které uvidíte v některé z následujících Proměn.

Alena D.
Alena D. - soutěžící o Proměnu  Aleně je 58 let. Je už v důchodu a stará se o rodiče svého manžela a také hodně pomáhá s hlídáním svého nejmladšího vnuka. Ráda vyšívá, každou chvíli něco peče, pracuje na zahrádce a zajímá se o módu.

Alžběta Š.
Edita L. - soutěžící o Proměnu  Také Alžbětě je 58 let a spousta lidí jí říká: "No jo, to už lepší nebude." Chtěla by jim dokázat opak a zároveň udělat proměnou radost sobě. Její heslo zní: "Pěkná do důchodu!"

Edita L.
 Edita L. - soutěžící o Proměnu Editě je 70 let a popisuje se jako "čilá skotačivá stařenka, prolezlá nemocemi, ale s velikou chutí do života".

Eva Hr.
 Eva H. - soutěžící o Proměnu

Eva je šedesátiletá důchodkyně a touží po profesionální proměně svého vzhledu. Chce i ve svém věku vypadat atraktivně.

Eva H.
 Eva ?. - soutěžící o Proměnu
Evě je 53 let a pracuje v jednom pražském autosalonu. Auta jsou také její velký koníček. Je rozvedená, ale žije s přítelem a maminkou. Má dceru a syna a od dcery dvě vnoučata. Nejraději tráví svůj volný čas na chatě na Vysočině. Na chatě je pořád třeba něco dodělávat, a tak nemá čas věnovat se svému zevnějšku. Potřebovala by poradit hlavně s vlasy. Je spíše sportovní typ, ale když se pěkně obleče, moc jí to sluší.

Hana V.
 Hana V. - soutěžící o Proměnu Hana (60) celý život jen pracovala a starala se sama o dvě děti. A nějak jí ten život utekl mezi prsty a zapomněla přitom na sebe. Změna by jí mohla alespoň trochu do tváře vnést úsměv. Chtěla bych jí udělat radost, aby si svůj nový status babičky užívala s novou vizáží dvojnásob.

Květa R.
 Lenka P. - soutěžící o Proměnu Květa (48) by se moc ráda zúčastnila proměny, protože by potřebovala poradit hlavně s vlasy. Již delší dobu nosí stejný účes, má slabé vlasy, které druhý den vůbec nedrží, a skoro se nelíčí.

Lenka P.
 Lenka P. - soutěžící o Proměnu

Její kadeřnice se snad bojí změny! Poradit by chtěla i s líčením. Čeká ji nová práce a chce se cítit dobře. Lence je 37 let a pracuje jako kosmetička, manikérka a pedikérka. Její práce je zároveň koníček... i když hodně náročný. Neustálý kontakt s lidmi vyžaduje hodně energie. Slabost má také pro květinová aranžmá nebo tanec, i když na ten už jí skoro nezbývá čas.

Lucie H.
 Lucie H. - soutěžící o Proměnu Chtěla by se přihlásit na proměnu, protože by ráda vyzkoušela něco nového a zlepšila svůj vzhled.

Ludmila K.
 Ludmila K. - soutěžící o Proměnu Ludmile je 49 let, je babičkou dvou vnoučátek a na svůj věk vypadá celkově dobře. Je ale nešťastná ze svých vlasů. Nosí je v tomto provedení v podstatě celý život. Stále touží po změně, ale nikdy se k ní neodhodlala a zůstává u stejného účesu. V poslední době se jí struktura vlasů neskutečně zhoršila, především zkrepatila a zjemnila a  potřebovala by radu odborníka. Líčí se jen jemně a přihlásila ji dcera.

Martina V.
Martina V. - soutěžící o Proměnu 

Martina (46) je energická žena, má ráda změny i co se účesu týče. Nebojí se ani barvení. Má radši kratší sestřihy, které stačí po ránu jen lehce prohrábnout rukou. Ráda by dostala příležitost seznámit se jak s účesy, které jí sluší, tak i s líčením, které by jí nezabralo mnoho času.

Míla Ch.
Miroslava Ch. - soutěžící o Proměnu  Míla (36) by moc ráda díky proměně zlepšila svůj nynější vzhled. Pracuje ve skladu léčiv, má plnoštíhlou postavu,168 cm, je svobodná a bezdětná.

 

Upozornění: Z jednoho počítače lze zaslat maximálně 1 hlas denně. Pokud bude zaznamenán pokus o ovlivnění výsledků ankety ve prospěch některé ze soutěžících, může být vyřazena ze soutěže. Věříme, že budou všichni soutěžit férově, a že takové kroky nebudou nutné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky