Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek

Koho máme proměnit?
Koho máme proměnit?
Zdroj: Archiv KAFE.cz

A je tu další anketa, ve které vyberete, které z přihlášených žen a dívek získají naši Proměnu. Přečtěte si příběhy, prohlédněte fotky a hlasujte.

Proměny jsou jednou z vašich nejoblíbenějších rubrik a mnoho z vás se do Proměny hlásí. Když čteme vaše příběhy, nejraději bychom vás proměnili všechny, ale bohužel to nejde. Protože je těžké spravedlivě z přihlášek vybrat, rozhodli jsme se, že to necháme na vás - našich čtenářích. V této anketě vám představujeme ženy, které by chtěly být proměněny. Hlasujte - je to už jen na vás.

Soutěžící

Hlasování probíhá do úterý 19. října 2010. Soutěžící s největším počtem hlasů pak uvidíte v některé z následujících Proměn.

Dana L.
 Dana L. - soutěžící o Proměnu 53letá Dana pracuje jako účetní v libereckém hokejovém týmu. Slabost má pro knihy, jízdu na kole a cestování, ale největším "koníčkem" jsou její tři vnoučata. Ráda by podstoupila změnu, která by opravdu byla vidět.

Eva P.
Eva P. - soutěžící o Proměnu  Eva je čilá 66letá žena. Dřív učila v logopedické mateřské školce. Nyní je už v důchodu a nápravu řeči u dětí učí jen privátně a příležitostně. Ve volnu jezdí relaxovat na chatu. Má už velké vnuky a ráda by se jim předvedla jako "čupr" babička.

Helena H.
 Helena H. - soutěžící o Proměnu Původní profesí účetní Helena před nedávnem nastoupila do důchodu. Je rozvedená a je jí 60 let. Chtěla by se změnit a pak najít super partnera pro zbytek života.

Irena S.
 Irena S. - soutěžící o Proměnu Ireně je 23 a pracuje jako recepční. Mezi její záliby patří plavání, vaření, turistika a cestování. Chce změnit svůj vzhled, protože si neví rady, jak na to. Také ve své práci potřebuje trochu lépe vzhledově vystupovat.

Irma P.
Irma P. - soutěžící o Proměnu  Irmě je 51 let a celý život nosí stejný účes i barvu vlasů. Líčí se jen minimálně. Do proměny se přihlásila proto, že by chtěla ve svém věku učinit změnu a přesvědčit se o možnosti jiné vizáže, než na kterou byla doposud zvyklá. Chce tím potěšit nejen své děti, které ji k tomu nabádají, ale i samu sebe.

Jana Š.
 Janina Š. - soutěžící o Proměnu Janě je 28 let a je na mateřské dovolené. Proměny KAFE.cz ji nadchly. Pořád zkouší různé barvy vlasů od tmavě hnědé až po světlý melír a nemůže najít tu pravou. Ráda se pěkně obléká, ve volném čase jezdí na kolečkových bruslích nebo fotí přírodu. 
 

Mirka N.
 Jaromíra N. - soutěžící o Proměnu Také 45letá zdravodní sestra Jaromíra velice stojí o proměnu. Chtěla by jí překvapit svého úžasného manžela.

Lucie Č.
 Lucie Č.- soutěžící o Proměnu Usměvavá Lucie je momentálně na mateřské dovolené a mezi její zájmy patří hlavně sport a cestovnání.

Marina K.
 Marina K. - soutěžící o Proměnu
Marině je 41 let a od proměny si slibuje větší sebevědomí a mladší vzhled.

Martina Š.
 Martina Š. - soutěžící o Proměnu Martinu trápí nejvíc účes. Blondýnka ve věku 35 let má velmi jemné vlasy a hledá radu, která by jí pomohla s úpravou účesu. Zároveň ocení i poradenství v oblasti líčení. Martina je totiž velmi přirozená a není zvyklá nosit make-up. Když už se k aplikaci dekorativní kosmetiky odhodlá, připadá si starší a usedlejší.

Anketa byla ukončena 19.10. 2010. Výsledky zveřejníme v nejbližších dnech.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky