Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek
Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek
Zdroj: čtenáři a Thinstock

A je tu další anketa, v níž vyberete, které z přihlášených žen a dívek získají proměnu zdarma. Přečtěte si příběhy, prohlédněte fotky a hlasujte!

Proměny jsou jednou z vašich nejoblíbenějších rubrik a mnoho z vás se do Proměny hlásí. Když čteme vaše příběhy, nejraději bychom vás proměnili všechny, ale bohužel to nejde. Protože je těžké spravedlivě z přihlášek vybrat, rozhodli jsme se, že to necháme na vás - našich čtenářích. V této anketě vám představujeme dalších deset žen, které by chtěly být proměněny. Hlasujte - je to už jen a jen na vás!

Soutěžící

Hlasování probíhá do úterý 12. února 2013 do 12:00. Čtyři soutěžící, které získají největší počet hlasů, uvidíte v některé z následujících Proměn.

 

Andrea K.

  Zdroj: čtenáři a Thinstock

Portál KAFE.cz jsem objevila úplnou náhodou a velice mě upoutal. Ke konci roku jsem změnila práci a díky tomu i styl oblékání, líčení atd. Letos bych chtěla zhubnout nějaká přebytečná kila a celkově na sobě zapracovat. Líbí se mi vaše proměny, jsou ohromující. Pokud budu vybrána, nebude to se mnou jednoduché - mám totiž problematickou pleť, poškozené vlasy a postavu typu hruška... Ale věřím, že umíte čarovat a vykouzlíte ze mě něco krásného.

Gabriela K.
Zdroj: čtenáři a Thinstock   Je mi 39 let, žiju v Praze a vychovávám 3,5letá dvojčata-raubíře. Na péči o vzhled mi tak nezbývá moc času...

 

Ilona K.
Zdroj: čtenáři a Thinstock
 
Vaše proměny se mi velice líbí. Určitě všem ženám zvedly sebevědomí. Já jsem dokázala zhubnout o patnáct kilo (na což jsem pyšná). Důvod byl rozvod. Ale bohužel si nevím rady s líčením a účesem.
       

 

 

Jana K.
Zdroj: čtenáři a Thinstock Když vidím vaše proměny, říkám si, že je to k neuvěření, co lze s námi ženami udělat. Je mi 33 let, mám dvě děti a proměna by se mi velice líbila, jelikož jsem 10 let vdaná a za tu dobu mám pořád stejný střih a barvu, stálo by za to trochu to pozměnit, někdy si připadám taková okoukaná...

 

Lada B.
  Zdroj: čtenáři a Thinstock

Je mi 19 let a chtěla bych se nechat proměnit, abych měla novou image a získala více sebevědomí.

 

 

 

Marie H.
  Zdroj: čtenáři a Thinstock

Je mi 40 let a mám tři děti (18, 13 a 2,5 roku). Nyní jsem na rodičovské dovolené. Hodně času trávím s rodinou a ráda luštím sudoku, křížovky nebo osmisměrky. Ráda bych se proměnila v krásnou labuť a zároveň bych chtěla poradit s líčením, jelikož mám problematickou pleť.

 

Marie K.
  Zdroj: čtenáři a Thinstock

Je mi 43 let, bydlím v Příbrami a nedávno jsem se rozvedla. Pracuji v Praze jako zapisovatelka u soudu, mám dvě dospívající děti a stále zápasím s tím, jak se líčit a oblékat. Ráda bych si zvedla sebevědomí a více se líbila.

 

Monika D.
  Zdroj: čtenáři a Thinstock

Jsem typ více vytížené ženy, proto nemám moc času věnovat se mému účesu apod. Sice mám svou kadeřnici a už jsem vyzkoušela všemožné střihy a barvy, ale stále to není ono a cítím, že bych potřebovala změnu. Je mi 41 let, pocházím z Moravy, ale bydlím už 9 let v České Lípě. Pracuji jako vedoucí prodejny obuvi a jelikož jsem neustále mezi zákazníky, pohled na mě by měl být příjemný. Mám dva syny (12 a 9 let).

 

Vlasta B.
Zdroj: čtenáři a Thinstock Je mi 56 let a pracuji jako zdravotní sestra. Ve všedních dnech oblečení moc neřeším, protože jezdím do práce autem v riflích a triku, kde se převlékám. Když ovšem ve volném čase vyrazím za dětmi do Prahy, nechtěla bych, aby se oni a jejich rodiny styděli za to, jak jsem oblečena či učesána... 

 

Zuzana S.
  Zdroj: čtenáři a Thinstock Je mi 24 let, mám čtyřletého syna a žiji v severočeském městě. Proměnu bych si moc přála.

Upozornění: Z jednoho počítače lze zaslat maximálně 1 hlas denně. Pokud bude zaznamenán pokus o ovlivnění výsledků ankety ve prospěch některé ze soutěžících, může být vyřazena ze soutěže. Věříme, že budou všichni soutěžit férově a že takové kroky nebudou nutné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky