Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek
Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek
Zdroj: Čtenáři a ČTK

A je tu další anketa, ve které vyberete, které z přihlášených žen a dívek získají naši Proměnu. Přečtěte si příběhy, prohlédněte fotky a hlasujte.

Proměny jsou jednou z vašich nejoblíbenějších rubrik a mnoho z vás se do Proměny hlásí. Když čteme vaše příběhy, nejraději bychom vás proměnili všechny, ale bohužel to nejde. Protože je těžké spravedlivě z přihlášek vybrat, rozhodli jsme se, že to necháme na vás - našich čtenářích. V této anketě vám představujeme dalších deset žen, které by chtěly být proměněny. Hlasujte - je to už jen a jen na vás!

Soutěžící

Hlasování probíhá do čtvrtka 22. listopadu 2012 do 12:00. Soutěžící, které získají největší počet hlasů, pak uvidíte v některé z následujících Proměn

Bohuslava K.

 

Proměny na stránkách Kafe.cz sleduji už dlouho a moc se mi líbí. Letos je mi 56 let, což je ideální věk na to, abych se uměla skvěle obléct a nalíčit. Žiji sama, pracuji jako učitelka v MŠ a vychovala jsem dvě děti.

Eva H.
  Bydlím na Děčínsku a nedávno jsem oslavila 65 let. Se svými kilogrami navíc a vzhledem mám pocit, že nemůžu udělat nic. A už nevěřím tomu, že bez vaší pomoci něco změním k lepšímu...

 

Jana K.

 
Bydlím v Praze, kde také pracuji. Nedávno mi bylo 27 let, což je myslím optimální věk na to "proměnit se".          

 

 

Jarmila L.
Snažím se nezapadnout do každodenní šedi, ale mám pocit, že už tam dost dlouho jsem. Být "nová", přitažlivější je můj sen! Celý život bojuji s mými kudrnatými, po rozčesání krepatými vlasy. Zkusila jsem všemožné přípravky, ale bohuželo s nulovým výsledkem.

 

Klára V.
 

Ráda bych se zúčastnila šance získat novou image. Chtěla bych vyzkoušet změnu účesu a líčení a především překvapit přítele.

 

 

 

 

Michaela Š.
 

Přihlásila ji její dcera, která by jí ráda proměnu "darovala" k 45. narozeninám.

 

 

 

 

Pavla B.
 

Momentálně jsem na mateřské dovolené se sedmiměsíční dcerkou. Veškerý volný čas věnuji péči o ní, manžela a domácnost. Ráda vařím a peču. Přála bych si na chvíli se zastavit, posedět a nechat se hýčkat týmem odborníků.

 

Pavla Z.
 

Jsem po střední škole a ráda bych získala nějaké zajímavé zaměstnání, kde je vzhled jednoduše důležitý. I když mi přítel tvrdí, že vypadám dobře, já si myslím pravý opak...

 

Romana J.
Již delší dobu uvažuju o změně svého vzhledu - především líčení a střihu. Budu vám moc vděčná, když mi pomůžete.

 

Zdenka V.
  Při dnešním zhlédnutí proměn jsem si řekla: "Tak, holka, tohle potřebuješ jako sůl!" Ráda bych se přihlásila i proto, abych uzavřela jednu část svého života a začala novou, jinou a šťastnější...

Upozornění: Z jednoho počítače lze zaslat maximálně 1 hlas denně. Pokud bude zaznamenán pokus o ovlivnění výsledků ankety ve prospěch některé ze soutěžících, může být vyřazena ze soutěže. Věříme, že budou všichni soutěžit férově a že takové kroky nebudou nutné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky