Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek
Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek
Zdroj: Čtenáři a ČTK

A je tu další anketa, ve které vyberete, které z přihlášených žen a dívek získají naši Proměnu. Přečtěte si příběhy, prohlédněte fotky a hlasujte.

Proměny jsou jednou z vašich nejoblíbenějších rubrik a mnoho z vás se do Proměny hlásí. Když čteme vaše příběhy, nejraději bychom vás proměnili všechny, ale bohužel to nejde. Protože je těžké spravedlivě z přihlášek vybrat, rozhodli jsme se, že to necháme na vás - našich čtenářích. V této anketě vám představujeme dalších devět žen, které by chtěly být proměněny. Hlasujte - je to už jen a jen na vás!

Soutěžící

Hlasování probíhá do čtvrtka 23. srpna 2012 do 12:00. Soutěžící, které získají největší počet hlasů, pak uvidíte v některé z následujících Proměn.

 

Ilona K.
Jmenuji se Ilona a bydlím poblíž Olomouce. Do Proměny se přihlašuju proto, abych se naučila líčit a věděla, co mi opravdu sluší. Nejsem totiž na módu velký odborník a budu vám za to moc vděčná...

 

Jana Š.
  Do Proměny jsem se přihlásila proto, že mi letos bude 40 let, což je ideální věk na to, abych se uměla skvěle obléct a nalíčit. Občas prosím dceru, aby mi poradila s vizáží.
Katka B.

 
Pracuji jako asistentka, jsem tedy permanentně v kontaktu s lidmi. Důvodem mého přihlášení do Proměny je mít hezký pocit ze sebe, když obsluhuji. A taky proto, abych našla tatínka své pětiapůlleté Kačence. Samu sebe vnímám trošku jako "tlusťošku", což bych ráda změnila.

 

 

Majda Z.
 

Ráda bych se zúčastnila šance proměnit se, která je pro mě aktuálně velmi důležitá. S vaší pomocí si přeju poprat se o svůj svěží vzhled, což je mimochodem s přibývajícími roky stále těžší.

 

 

 

 

Patricie P.
 

Já toužím po jediném - a tím je absolutní změna. Aktuálně nosím mikádo a úplně nejvíc bych si přála kratší sestřih s patkou a hlavně nějakou hezkou barvičkou!

 

 

 

 

Simona M.
 

Je mi 32 let a bydlím v Praze. Jako maminka na mateřské dovolené mám minimální čas věnovat se sobě. Budu moc ráda, když mě proměníte a budu zase o něco šťastnější...

 

Stáňa N.
Mým největším přáním je proměna vlasů. Už dlouho sním o nějakém moderním účesu, ale většinou mi nesluší, nebo se v něm necítím. Budu vděčná za každý tip...

 

Veronika C.
  Do proměny jsem se přihlásila s jediným cílem - vypadat jinak a lépe. Připadá mi, že už delší dobu vypadám pořád stejně, a myslím, že nastal pravý čas na správnou změnu...

 

Zuzana P.
  Do proměny mě přihlásila moje kamarádka, který si zkrátka a dobře myslí, že by mi změna image jednoduše pomohla. Tak se necháme překvapit...

Upozornění: Z jednoho počítače lze zaslat maximálně 1 hlas denně. Pokud bude zaznamenán pokus o ovlivnění výsledků ankety ve prospěch některé ze soutěžících, může být vyřazena ze soutěže. Věříme, že budou všichni soutěžit férově a že takové kroky nebudou nutné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky