Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek
Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek
Zdroj: Čtenáři a www.gettyimages.com

A je tu další anketa, ve které vyberete, které z přihlášených žen a dívek získají naši Proměnu. Přečtěte si příběhy, prohlédněte fotky a hlasujte.

Proměny jsou jednou z vašich nejoblíbenějších rubrik a mnoho z vás se do Proměny hlásí. Když čteme vaše příběhy, nejraději bychom vás proměnili všechny, ale bohužel to nejde. Protože je těžké spravedlivě z přihlášek vybrat, rozhodli jsme se, že to necháme na vás - našich čtenářích. V této anketě vám představujeme dalších deset žen, které by chtěly být proměněny. Hlasujte - je to už jen a jen na vás!

Soutěžící

Hlasování probíhá do pondělí 21. května 2012 do 12:00. Soutěžící, které získají největší počet hlasů, pak uvidíte v některé z následujících Proměn.

Hana J.
  Hana je osmnáctiletá studentka, která by chtěla získat ztracené sebevědomí a na ulici zase slyšet: „Páni, to je kočka“.

 

 

Jana Š.
Jana počátkem dubna oslavila 40. narozeniny. Po mateřské dovolené zůstala bez práce a navíc se jí nedaří zbavit nabraných kil. Při hledání nového zaměstnání by ocenila zbrusu nový vzhled.

 

 

Karla H.
Karla právě prodělává radikální životní změny. Rozhodla se od základů přehodnotit svůj životní styl. Přestává kouřit a chce žít zdravě. Nedávno se pustila do podnikání a všechny tyto nové kroky by ráda podpořila i novou vizáží.

 

Klára L.
  Klára studuje druhým rokem na Masarykově univerzitě v Brně učitelství pro mateřské školy a také pracuje v brněnské školičce. Už dlouho se sama snaží o změnu svého zevnějšku. Považuje se za extravagantní a je otevřená jakémukoli experimentu. Chtěla by být svým svěřencům krásnou paní učitelkou.

 

Kristina H.
 

Kristina letos oslaví 55. narozeniny. Většina jejích přátel a blízkých ji zná v triku a kraťasech v tělocvičně nebo na antuce při volejbale. Jejím snem je ale být elegantní ženou a zazářit na svatbě své dcery.

 

 

 

Lucie H.
 

Lucie je maminka dvojčátek, momentálně na mateřské dovolené. Má pocit, že je jen zavřená doma a nemá na sebe vůbec žádný čas. Ráda by se chvíli nechala hýčkat a dopřála si perfektní účes i pěkný make-up.

 

Marcela M.
  Marcela jednoduše potřebuje změnu. Ráda by se dozvěděla, co jí sluší, jak se má líčit a jaký účes zvolit, aby se cítila a vypadala dobře.

 

 

 

Marika L.
Marika se nelíčí, vlasy si barví spíše doma a zdá se jí, že zapadla do kategorie profesionální matky a ženy od plotny. Chtěla by proniknout do posledních trendů a stát se reprezentativní partnerkou svého manžela.

 

Tereza T.
  Tereza je mladá studentka, přesto má pocit, že ona i její život jsou strašně všední. Chce změnu, která jí dodá nový impuls.

 

Veronika H.
  Veronice je dvacet, považuje se za obyčejnou, baculatou holku. Čeká miminko a chtěla by být pěkná nastávající maminka, která dobře vypadá a hlavně se dobře cítí.

Upozornění: Z jednoho počítače lze zaslat maximálně 1 hlas denně. Pokud bude zaznamenán pokus o ovlivnění výsledků ankety ve prospěch některé ze soutěžících, může být vyřazena ze soutěže. Věříme, že budou všichni soutěžit férově a že takové kroky nebudou nutné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky