Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek
Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek
Zdroj: Čtenáři a www.gettyimages.com

A je tu další anketa, ve které vyberete, které z přihlášených žen a dívek získají naši Proměnu. Přečtěte si příběhy, prohlédněte fotky a hlasujte.

Proměny jsou jednou z vašich nejoblíbenějších rubrik a mnoho z vás se do Proměny hlásí. Když čteme vaše příběhy, nejraději bychom vás proměnili všechny, ale bohužel to nejde. Protože je těžké spravedlivě z přihlášek vybrat, rozhodli jsme se, že to necháme na vás - našich čtenářích. V této anketě vám představujeme dalších deset žen, které by chtěly být proměněny. Hlasujte - je to už jen a jen na vás!

Soutěžící

Hlasování probíhá do pondělí 21. května 2012 do 12:00. Soutěžící, které získají největší počet hlasů, pak uvidíte v některé z následujících Proměn.

Hana J.
  Zdroj: Čtenáři a www.gettyimages.com Hana je osmnáctiletá studentka, která by chtěla získat ztracené sebevědomí a na ulici zase slyšet: „Páni, to je kočka“.

 

 

Jana Š.
Zdroj: Čtenáři a www.gettyimages.com Jana počátkem dubna oslavila 40. narozeniny. Po mateřské dovolené zůstala bez práce a navíc se jí nedaří zbavit nabraných kil. Při hledání nového zaměstnání by ocenila zbrusu nový vzhled.

 

 

Karla H.
Zdroj: Čtenáři a www.gettyimages.com Karla právě prodělává radikální životní změny. Rozhodla se od základů přehodnotit svůj životní styl. Přestává kouřit a chce žít zdravě. Nedávno se pustila do podnikání a všechny tyto nové kroky by ráda podpořila i novou vizáží.

 

Klára L.
Zdroj: Čtenáři a www.gettyimages.com   Klára studuje druhým rokem na Masarykově univerzitě v Brně učitelství pro mateřské školy a také pracuje v brněnské školičce. Už dlouho se sama snaží o změnu svého zevnějšku. Považuje se za extravagantní a je otevřená jakémukoli experimentu. Chtěla by být svým svěřencům krásnou paní učitelkou.

 

Kristina H.
  Zdroj: Čtenáři a www.gettyimages.com

Kristina letos oslaví 55. narozeniny. Většina jejích přátel a blízkých ji zná v triku a kraťasech v tělocvičně nebo na antuce při volejbale. Jejím snem je ale být elegantní ženou a zazářit na svatbě své dcery.

 

 

 

Lucie H.
  Zdroj: Čtenáři a www.gettyimages.com

Lucie je maminka dvojčátek, momentálně na mateřské dovolené. Má pocit, že je jen zavřená doma a nemá na sebe vůbec žádný čas. Ráda by se chvíli nechala hýčkat a dopřála si perfektní účes i pěkný make-up.

 

Marcela M.
  Zdroj: Čtenáři a www.gettyimages.com Marcela jednoduše potřebuje změnu. Ráda by se dozvěděla, co jí sluší, jak se má líčit a jaký účes zvolit, aby se cítila a vypadala dobře.

 

 

 

Marika L.
Zdroj: Čtenáři a www.gettyimages.com Marika se nelíčí, vlasy si barví spíše doma a zdá se jí, že zapadla do kategorie profesionální matky a ženy od plotny. Chtěla by proniknout do posledních trendů a stát se reprezentativní partnerkou svého manžela.

 

Tereza T.
  Zdroj: Čtenáři a www.gettyimages.com Tereza je mladá studentka, přesto má pocit, že ona i její život jsou strašně všední. Chce změnu, která jí dodá nový impuls.

 

Veronika H.
  Zdroj: Čtenáři a www.gettyimages.com Veronice je dvacet, považuje se za obyčejnou, baculatou holku. Čeká miminko a chtěla by být pěkná nastávající maminka, která dobře vypadá a hlavně se dobře cítí.

Upozornění: Z jednoho počítače lze zaslat maximálně 1 hlas denně. Pokud bude zaznamenán pokus o ovlivnění výsledků ankety ve prospěch některé ze soutěžících, může být vyřazena ze soutěže. Věříme, že budou všichni soutěžit férově a že takové kroky nebudou nutné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU