Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek
Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek
Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

A je tu další anketa, ve které vyberete, které z přihlášených žen a dívek získají naši Proměnu. Přečtěte si příběhy, prohlédněte fotky a hlasujte.

její maminka, která ji inspirovala.

Jana W.
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Jana (36) je momentálně na mateřské s vytouženým miminkem. Musela podstoupit umělé oplodnění a těhotenství ji hodně vysílilo, také přibrala na váze. Ráda by vypadala i s naší pomocí lépe.

Jaroslava K.
Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com
 
Jaroslavu (55) přihlásila dcera, která pobývala celý loňský rok v zahraničí, a tak s ní nemohla oslavit její půlkulaté jubileum. Proto by si přála, aby pro ni ty letošní (únorové) narozeniny byly něčím zvláštní. Jaroslava je prý totiž člověk, který nejdřív myslí na ostatní než na sebe, a tak by si proměnu moc užila a moc si ji zaslouží.

Kateřina H.
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Kateřina už dlouho přemýšlí, co provést s vlasy a se vzhledem. Už vyzkoušela řadu účesů a barev i nejrůznější kosmetiku, ale pořád se jí zdá, že to není ono. Prostě není pořád se sebou spokojená... Má 2 děti, je rozvedená a žije ve vesnici blízko Loun. Naše proměny ji uchvátily a ráda by se obrátila na profesionály.

Lenka P.
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

Lenka si již nějakou dobu si nechává zasílat e-mailový zpravodaj Kafe.cz, protože je tam celá kupa zajímavostí, které člověka v dnešní hektické době osloví. Již mnohokrát viděla televizní proměny žen z šedivé myšky na "zase ženskou" a nedávno ji to upoutalo i na našich stránkách. V posledních letech se jí obrátil život "naruby", musela řešit věci, o kterých se jí ani nezdálo, a její sebevědomí kleslo na bod mrazu. Ráda by prošla změnou vizáže.

Marie K.
Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

Marie z Břeclavi by ráda podstoupila naši proměnu, aby jí někdo odborně poradil.

Martina K.
Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Martina (25) pochází z Olomouce a připadá si strašně usedle. Potřebovala by oživit barvu vlasů a klidně i moderně sestříhat. Změna je život!

Pavlína N.
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Momentálně nezaměstnaná Pavlína (31) má osmiletou dcerku a cítí, že nastal čas na větší změnu vzhledu.

Petra Š.
Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Petra se do proměny přihlásila kvůli tomu, aby se víc líbila svému příteli.

Věra B.
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Věra (48) má  tři děti a o svém vzhledu nemá valné mínění. Chce se podívat do zrcadla a líbit se sama sobě.

Zdenka K.
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Zdenku do proměny přihlásila její dcera. Pocházejí ze Slovenska, ale už několit let bydlí v Praze společně se Zdenčiným dlouholetým přítelem. Zdenka pracuje v restauraci, ráda chodí na procházky nebo na kafe s kamarádkami. Většinou nosí pohodlné oblečení, ale občas i boty na podpatku a sukně.

Upozornění: Z jednoho počítače lze zaslat maximálně 1 hlas denně. Pokud bude zaznamenán pokus o ovlivnění výsledků ankety ve prospěch některé ze soutěžících, může být vyřazena ze soutěže. Věříme, že budou všichni soutěžit férově a že takové kroky nebudou nutné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU