Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek
Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek
Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

A je tu další anketa, ve které vyberete, které z přihlášených žen a dívek získají naši Proměnu. Přečtěte si příběhy, prohlédněte fotky a hlasujte.

Proměny jsou jednou z vašich nejoblíbenějších rubrik a mnoho z vás se do Proměny hlásí. Když čteme vaše příběhy, nejraději bychom vás proměnili všechny, ale bohužel to nejde. Protože je těžké spravedlivě z přihlášek vybrat, rozhodli jsme se, že to necháme na vás - našich čtenářích. V této anketě vám představujeme dalších 12 žen, které by chtěly být proměněny. Hlasujte - je to už jen a jen na vás!

Soutěžící

Hlasování probíhá do pondělí 21. listopadu 2011 do 12:00. Soutěžící, které získají největší počet hlasů, pak uvidíte v některé z následujících Proměn.

Dana M.
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Do proměny ji přihlásila dcera. Představuje si, jak by to mámě mohlo slušet. Dárek ve formě proměny si podle ní zaslouží. Dana (53) totiž neustále poskakuje okolo domu nebo manžela a na sebe si čas neudělá...

Dominika T.
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Dominika je už dva roky bez partnera. V minulosti nosila melír a přijde jí, že jí to víc slušelo. Cítí, že nastal vhodný čas na změnu, a moc by chtěla poradit od odborníků.

Drahomíra K.
Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com
 
Drahomíra (33) je v pokročilém stádiu těhotenství a podle vlastních slov si připadá jako "šedá obtloustlá myš". Má o několik let mladšího přítele, pro kterého chce zůstat stále atraktivní a sexy. Nejradši by stihla proměnu ještě před porodem!

Eliška N.
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Eliška (39) ráda vaří a peče, miluje zvířata, odpočívá při čtení časopisů a koukání na televizi. Taky pečuje o zahrádku, v poslední době ovšem méně kvůli rehabilitaci ruky po operaci. Přihlášku do proměn zaslaly její dcery.

Eva H.
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

Dvacetiletá Eva kvůli těhotenství hodně zestárla v obličeji. Trpí zhoršením pleti, kruhy pod očima... Říká se, že holčičky maminkám ubírají krásu a pro Evu to prý skutečně platí. Není spokojená se svým účesem a prosí o radu, co by se jí k jejímu oválnému obličeji a dlouhému krku hodilo lépe.

Gabriela T.
Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

Gabriela (21) studuje vysokou školu a touží po změně své image. Také by ji zajímalo, jak se správně líčit. Zkrátka a dobře by ráda zkrásněla. Zpívá v kapele, která hraje v plesové sezoně každý týden jinde, ale ona se líčí pořád stejně. Nebojí se experimentů, móda ji baví, ale preferuje odbornou péči, aby nešlápla vedle...

Irena N.
Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Irena (34) se dlouho rozmýšlela, zda má napsat a zkusit štěstí. Má čtyři děti, takže bojuje s nedostatkem času pro sebe. Obvykle se nelíčí, používá nanejvýš tu a tam řasenku a tužku na oči. Jejím snem je svěřit se do rukou k profesionálů, kteří vědí co a jak a překvapí ji výsledkem.

Kamila H.
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Kamilu (25) stojí rozčesávání jejích dlouhých vlnitých vlasů spoustu drahocenného času. Vůbec neví, jak je má upravovat, pokud tedy nemá vypadat jako March Simpsonová... Pracuje jako letuška, a tak by měla působit dokonale. Doufá, že jí náš tým prozradí také snadný návod na drdol do práce.

Petra N.
Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Petru (20) přihlásila maminka, která by jí chtěla udělat radost. Petra se chce naučit lépe líčit, oblékat a hlavně zacházet se svými přirozeně vlnitými vlasy. Často slýchá kritiku, ale nemá kolem sebe nikoho, kdo by jí poradil.

Tatiana V.
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Tatiana (27) pochází ze Slovenska, studuje v Praze a celé léto strávila pracovně u moře, takže má úplně zničené a suché vlasy. Přemýšlí proto nad krátkým střihem, ale bojí se, aby si nevybrala špatně. Při hledání nápadů na účesy narazila na webu na naše proměny, které ji zaujaly, a rozhodla se také přihlásit.

Vanda Š.
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Vanda (58) pochází z Liberce a už delší dobu není spokojená s tím, jak vypadá. Navíc hledá zaměstnání a v dnešní době, kdy se klade velký důraz na mladistvý a upravený vzhled, by potřebovala vylepšit a zvednout sebevědomí.

 Žaneta S.
Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Žaneta (27) let je vdaná a má dvě děti. Měří 177 cm a váží 87 kg. Na to, aby si nechala se svým vzhledem pomoct od profesionálů, nemá dostatek financí, a tak to zkouší touto cestou...

Upozornění: Z jednoho počítače lze zaslat maximálně 1 hlas denně. Pokud bude zaznamenán pokus o ovlivnění výsledků ankety ve prospěch některé ze soutěžících, může být vyřazena ze soutěže. Věříme, že budou všichni soutěžit férově a že takové kroky nebudou nutné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky