Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek
Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek
Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

A je tu další anketa, ve které vyberete, které z přihlášených žen a dívek získají naši Proměnu. Přečtěte si příběhy, prohlédněte fotky a hlasujte.

proměna paní Zuzany, která má stejně jako ona velmi jemné vlasy. Ani Jana není se svými vlasy, potažmo vizáží, spokojená. Ráda by se proto svěřila do rukou opravdových odborníků, kteří by jí ukázali, jak na to.

Jitka P.
Martina P. - soutěžící o Proměnu Martina P. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Jitka (52) už hodně dlouho uvažuje o změně svého vzhledu. Pracuje v dětském domově jako hospodářka. Ráda vypadá dobře, ale  ne vždy se jí to podaří. Vyzkoušela několik kadeřnic i kosmetiček, ale místo rady se vždy řídili jejím požadavkem, který asi nebyl ten pravý... Ráda experimentuje, nebojí se moderních věcí a chtěla by vypadat upraveně a sebevědomě.

Markéta N.
  Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Markéta (37) má už 3 děti, ale vizáž již mnoho let nezměnila. Chtěla by se podívat do zrcadla a vidět tam někoho hezčího. Právě začíná kurz hubnutí a chtěla by se zároveň naučit lépe líčit a najít vhodný styl oblékání.

 

Martina K.
Pavla J. - soutěžící o Proměnu Pavla J. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Moc si přeje, aby jí to slušelo, protože nedávno oslavila 40. narozeniny a chce se líbit svému příteli, se kterým ji v říjnu čeká 10. výročí.

 

 

Pavla K.
  Petra K. - soutěžící o Proměnu Petra K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Pavla (57) sleduje naše proměny s obdivem. Její pleť se jí zdá povadlá a bez šmrncu. Dříve pracovala jako letuška a vždycky vypadala "k světu", ale poslední dobou to s ní jde "z kopce". Chce, abychom z ní udělali "šťabajznu", a překvapili tak jejího manžela i okolí.

Věra Č.
  Zuzana H. - soutěžící o Proměnu Zuzana H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Věra (36) slyší doma téměř každý den, ať se sebou něco dělá. Nikdo jí ovšem neporadí, potřebuje profesionální pomoc. Má 3 děti.

Upozornění: Z jednoho počítače lze zaslat maximálně 1 hlas denně. Pokud bude zaznamenán pokus o ovlivnění výsledků ankety ve prospěch některé ze soutěžících, může být vyřazena ze soutěže. Věříme, že budou všichni soutěžit férově a že takové kroky nebudou nutné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky