Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek

A je tu další anketa, ve které vybíráte, kdo z přihlášených získá naši Proměnu, koho si naši odborníci vezmou do parády. Přečtěte si příběhy, prohlédněte fotky 19 žen a tentokrát i 1 přihlášeného muže a hlasujte.

Jak dopadla minulá anketa?)

Soutěžící

Hlasování probíhá do konce října 2009. Vybíráte 5 soutěžících - první tři s nejvyšším počtem hlasů v následujících týdnech uvidíte v našich proměna její vrstevnice paní Evy. Když mohla mít odvahu Eva, Anna to zkusí taky. Je jí 61 let a v důchodu ji potkala složitá situace, kvůli niž se před pár lety přestěhovala do cizího města a aktivní život pro ni tím skončil. Teď však potkala muže, s nímž jezdí na kole, in-line bruslích, lyžuje, plave... Ráda by vedle něj vypadala sportovně a mladě a v tom by jí proměna mohla pomoci.

Blanka H.
Blanka H. - soutěžící o Proměnu Blanka H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce   Blanka má dvě dospělé dcery, pracuje jako nákladní pokladní, je jí 42 let a má dvě dospělé dcery. Právě jejich rozhovory ji přiměly uvědomit si, jaké má nedostatky a mezery v oblasti líčení a úpravy vlasů. Ráda by je překvapila - nalíčenou a načesanou by ji třeba ani nepoznaly. Blanka má ráda ruční práce, hlavně vyšívání, četbu, cestování, hudbu a divadlo.

Drahomíra K.
  Drahomíra K. - soutěžící o Proměnu Drahomíra K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Asi budete souhlasit, že Drahomíra zdaleka není neupravená žena. Ale jak sama říká, líčí a češe se už od mláví stejně, jak se to už dávno nenosí. Ráda by vypadala moderněji, ale sama se takto nalíčit ani učesat neumí. Proměna by to určitě vyřešila. Drahomíra je v 54 letech po dlouhém manželství sama a ještě k tomu bez práce. I to vše je důvodem, proč by se ráda "vylepšila" a zvedla si sebevědomí.

Hana N.
Hana N. - soutěžící o Proměnu Hana N. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce   Haně je 47 let, pracuje jako skladnice a do Proměny ji přihlásil 17letý syn. On a jeho 2 sourozenci jsou mamince vděční, že je vychovává sama a mrzí je, že na sebe při tom zapomíná. Rádi by jí pomohli zvednout sebevědomí a možná k sobě taky někoho najít, aby sama už nebyla.

Iveta B.
  Iveta B. a její dcera Magda - soutěžící o Proměnu Iveta B. a její dcera Magda - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Iveta by ráda přihlásila sebe i dceru Magdu, protože by Proměnu podle jejích slov obě potřebovaly. Jsou z malé vesnice, Ivetě je 45 let a je nezaměstnaná, Magdě je 24, končí jí mateřská a hledá si zaměstnání. Pokud by to vyšlo, chtěla by Magdě Proměnu dát i jako poděkování za to, jak jí moc pomáhá.

Jana N.
  Jana N. - soutěžící o Proměnu Jana N. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Janě je 50 let a do Proměny ji přihlásila dcera. Má špatné zkušenosti s kadeřníky, a tak se češe doma, ale to není úplně ono. Projít rukama odborníků by moc chtěla. Je veselé povahy, plná elánu a Proměna by jí měla ještě zvednout sebevědomí.

Jitka V.
  Jitka V. - soutěžící o Proměnu Jitka V. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Jitce je 51 let a je už dvacet let vdovou, momentálně bez práce. Během let se věnovala víc dětem než sobě a teď by si ráda Proměnou dodala sebevědomí. Její koníčky: procházky se psem, turistika, plavání, internet, cestování a vaření.

Kateřina H.
  Kateřina H. - soutěžící o Proměnu Kateřina H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Kateřina je 33letá maminka sedmileté dcerky a půlročních dvojčátek, a tak na sebe teď nemá vůbec čas, kolem dětí je spousta práce. Proto se přihlásila do Proměny.

Lenka B.
  Lenka B. - soutěžící o Proměnu Lenka B. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Lenka je na mateřské dovolené se dvěma syny a je jí 27 let. Hlavně proto se ke kadeřnici moc nedostane a proto se hlásí do Proměny. Má vlasy dlouhé do půli zad, od přírody vlnité, a úprava spočívá ve stažení do drdolu.

Lucie N.
  Lucie N. - soutěžící o Proměnu Lucie N. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Lucii je 28 let a naše Proměny se jí prý moc líbí. Protože nechce být "domácí puťka ve vytahaných teplácích", ale naopak chce vytahat atraktivně, rozhodla se přihlásit. Lucie je vdaná, pracuje jako zdravodní sestra a jejími koníčky jsou turistika, jízda na kole a kultura.

Lucie S.
  Lucie S. - soutěžící o Proměnu Lucie S. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Lucii je 26 a pracuje v cestovní kanceláři, práce ji baví. Má dlouhé rovné vlasy, už dlouho, a ráda by zkusila něco nového. Třeba proto, že jí i na srazu ze střední spolužačky říkaly, že vypadá pořád stejně a na příštím srazu by ráda vypadala už jinak.

Lukáš Ch.
  Lukáš Ch. - soutěžící o Proměnu Lukáš Ch. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Lukáš by nebyl úplně první muž v Proměně, náš tým už jednou "vytvářel Beckhama". Je to na vás. Lukášovi je 21 let a chystá se změnit práci, proto by rád vypadal seriózněji. A také pro svou přítelkyni, která nevěří, že by do toho šel. Jeho problémem jsou hlavně vlasy, původem zrzavé a už dlouho barvené, těžko upravitelné. Lukášovy koníčky: cestování, motorka, volejbal a přítelkyně.

Martina Š.
  Martina Š. - soutěžící o Proměnu Martina Š. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Usměvavá 27letá Martina píše básně, hraje na kytaru, saxofon a zpívá. Je na mateřské a vypomáhá v trampském sdružení a Diakonii, kde před mateřskou i pracovala. Proměnu by absolvovala ráda proto, že si prý po porodu připadá ošklivá. Nechala si z praktických důvodů ostříhat vlasy, ale tento účes se jí nelíbí, připadá si jako chlap. S nabytými kilogramy se jí změnil i obličej a začíná jí vadit, že se nemaluje a neví pořádně, jak na to.

Michaela M.
  Michaela M. - soutěžící o Proměnu Michaela M. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Michaele je 28 let a je rozvedená. Baví ji sport, čtení a plavání. Od našich odborníků by hlavně potřebovala poradit, jak pečovat o své vlasy. Také by se ráda dozvěděla, jak se líčit a oblékat.

Monika P.
  Monika P. - soutěžící o Proměnu Monika P. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Monice je 33 let a má dva syny, 14 a 4 roky. Po mateřské je zatím nezaměstnaná. Protože je s dětmi sama, jejími koníčky jsou hlavně ony. I proto je její sebevědomí na bodu mrazu a proto by ráda prošla Proměnou, aby získala novou chuť do života.

Petra B.
  Petra B. - soutěžící o Proměnu Petra B. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Petra je 21letá vdaná paní. Ráda by proměnou prošla pro manžela - i když on tvrdí, že se mu líbí pořád a taková, jaká je, sama má pocit, že by se sebou měla něco udělat. Trochu totiž přibrala a chtěla by ukázat sobě, manželovi i ostatním ženám, že i ženy s nadváhou mohou být krásné a sebevědomé. Její koníčky jsou domácí zvířátka nebo třeba posezení s přáteli.

Stana H.
  Stana H. - soutěžící o Proměnu Stana H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Stana pracuje jako recepční v hotelu a je jí 33 let. Jejími koníčky jsou cestování a čtení. Manžel je o 8 let mladší a hlavně kvůli němu by ráda vypadala lépe - proto se hlásí do Proměny.

Šárka B.
  Šárka B. - soutěžící o Proměnu Šárka B. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Šárce je 26 let a má tříletého synka. Jeho táta je opustil a ona se s tím stále snaží vyrovnat. Změna image by jí v tom mohla hodně pomoci, a třeba by se snáze našel i nový partner. Neví hlavně co s vlasy, a protože nosí brýle, téměř se nelíčí. Možná by jí odborníci poradili něco jiného. Na koníčky jí moc času nezbyvá, když večer synek usne, stihne tak maximálně kafe.

Tereza N.
  Tereza N. - soutěžící o Proměnu Tereza N. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Tereza je maminkou ročního chlapečka a neví si rady s vlasy. Když jde s kočárkem, tak prý vypadá spíš jako mladší sestra a chtěla by vypadat jako maminka a být krásná i pro manžela. Jejími koníčky jsou její syn Filípek a vše, co se týká automobilů.

Zuzana P.
  Zuzana P. - soutěžící o Proměnu Zuzana P. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Redakce Zuzaně je 35 let a je maminkou tříleté Terezky. Po porodu se jí podařilo zhubnout 31 kilogramů a protože se chystá zpátky do práce, ráda by tento úspěch dotáhla ještě proměnou vizáže. Potřebuje poradit s líčením, s tím si neví rada a vůle na to, jako na hubnutí, nestačí - potřebuje radu od profesionálů.

Upozornění: Z jednoho počítače lze zaslat maximálně 1 hlas denně. Pokud bude zaznamenán pokus o ovlivnění výsledků ankety ve prospěch některé ze soutěžících, může být vyřazena ze soutěže. Věříme, že budou všichni soutěžit férově, a že takové kroky nebudou nutné.

Aktualizace - chybička se vloudila
Protože jsme v hlasování měli překlep a jedna soutěžící tam chyběla, jiná byla dvakrát, hlasování bylo k půlnoci 29. 9. vynulováno. Věříme, že to je nejspravedlivější způsob, jak situaci vyřešit. Do konce hlasování zbývá ještě několik týdnů a pokud jste už hlas své favoritce dali, máte dostatek času dát jí ho znovu. Za chybu se omlouváme.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Kdo získá tři plastické operace

Speciál plastických proměn, v rámci kterého 3 z přihlášených získají plastickou operaci v hodnotě 50.000 Kč a 2 x 30.000 Kč, se blíží do finále. Čeká…

Akční letáky