Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek
Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek
Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

A je tu další anketa, ve které vyberete, které z přihlášených žen a dívek získají naši Proměnu. Přečtěte si příběhy, prohlédněte fotky a hlasujte.

Proměny jsou jednou z vašich nejoblíbenějších rubrik a mnoho z vás se do Proměny hlásí. Když čteme vaše příběhy, nejraději bychom vás proměnili všechny, ale bohužel to nejde. Protože je těžké spravedlivě z přihlášek vybrat, rozhodli jsme se, že to necháme na vás - našich čtenářích. V této anketě vám představujeme dalších 10 žen, které by chtěly být proměněny. Hlasujte - je to už jen a jen na vás!

Soutěžící

Hlasování probíhá do středy 29. června 2011 do 12:00. Soutěžící s největším počtem hlasů pak uvidíte v některé z následujících Proměn.

Eva Č.
  Eva Č. - soutěžící o Proměnu Eva Č. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Eva náhodou otevřela stránky www.kafe.cz, kde se podle jejích slov jako kouzelným proutkem mění obyčejné ženy na dámy, kterým to opravdu sluší. Nikdy se do ničeho podobného nepřihlásila, ale příklady ostatních jí dodaly odvahy. Při svém povolání je neustále ve styku s lidmi, a tak by chtěla najít ten správný šik sestřih. Je jí 52 let a miluje pohyb. Moc si přeje být vybrána.

Hana K.
  Hana K. - soutěžící o Proměnu Hana K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Haně bude brzo 50 let a možná právě s blížícími se "kulatinami" pociťuje potřebu změnit svou vizáž.
Pochází z Havlíčkova Brodu, pracuje jako kurátorka pro mládež a ráda by, abychom ji trochu omladili.

Jana P.
Jana P. - soutěžící o Proměnu Jana P. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com   Jana (59) sleduje se zaujetím proměny a ráda by se jich také zúčastnila. Cítí, že by potřebovala změnit účes, ale sama si netroufá. Určitě i na líčení by se dalo mnoho vylepšit. Má spoustu koníčků, ze sportu například turistiku a plavání, zajímá se o encyklopedickou literaturu i kulturu obecně, dále ráda vaří, háčkuje, ale i řídí auto.

Jana Š.
  Jana Š. - soutěžící o Proměnu Jana Š. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Také jedenapadesátiletá Jana má zájem o vizážistickou proměnu. Je matka 4 dětí a starosti o ně se jí prý podepsaly ve tváři... Nejmladší je devítiletý syn, pro kterého by chtěla být stále ještě pohledná maminka a ne babička. Bude vděčná za každou dobrou radu.

Kateřina H.
  Kateřina H. - soutěžící o Proměnu Kateřina H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

Kateřina pracuje jako účetní a proměnu si přeje, aby se konečně zbavila škatulky "šedá myš". Změnou vzhledu chce sobě i celé rodině dokázat, že i ona může vypadat atraktivně.

Martina P.
Martina P. - soutěžící o Proměnu Martina P. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Martina působí jako finanční poradkyně, takže je neustále mezi lidmi. Právě svému povolání by potřebovala uzpůsobit svoji vizáž.

Nika B.
  Nika B. - soutěžící o Proměnu Nika B. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Nika (24) už dlouho uvažuje o výraznější změně svého vzhledu, především účesu. Nejen kvůli svému novému zaměstnání, které dlouho hledala, si přeje zvednout sebevědomí.
 

Pavla J.
Pavla J. - soutěžící o Proměnu Pavla J. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Pavlu z Prahy přihlásily kolegyně z práce za jejími zády. Je to pracantka, která na sebe nemá moc času, ani se příliš nelíčí. Nedávno ovšem začala chodit na kurz břišních tanců, změnila stravu a kolegyně by ji v jejím úsilí rády podpořily.

Petra K.
  Petra K. - soutěžící o Proměnu Petra K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Petra se chce dozvědět, jak se nenáročně a rychle nalíčit, a hlavně si přeje vyzkoušet nový účes. Pochází z Olomouce a pracuje jako kuchařka.

Zuzana H.
  Zuzana H. - soutěžící o Proměnu Zuzana H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Zuzana nastoupila do nové práce a vypadá unaveně, nudně a nezajímavě. Potřebovala by poradit s účesem i barvou, její vlasy se špatně udržují, třepí, nevydrží vyfoukané... Přeje si vypadat mladší a upravenější, což potřebuje pro svoji profesi realitní makléřky, svého manžela, ale hlavně pro sebe.

Upozornění: Z jednoho počítače lze zaslat maximálně 1 hlas denně. Pokud bude zaznamenán pokus o ovlivnění výsledků ankety ve prospěch některé ze soutěžících, může být vyřazena ze soutěže. Věříme, že budou všichni soutěžit férově a že takové kroky nebudou nutné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky