Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek

Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek
Koho máme proměnit? Vyberte na základě příběhů a fotek
Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com

A je tu další anketa, ve které vyberete, které z přihlášených žen a dívek získají naši Proměnu. Přečtěte si příběhy, prohlédněte fotky a hlasujte.

Proměny jsou jednou z vašich nejoblíbenějších rubrik a mnoho z vás se do Proměny hlásí. Když čteme vaše příběhy, nejraději bychom vás proměnili všechny, ale bohužel to nejde. Protože je těžké spravedlivě z přihlášek vybrat, rozhodli jsme se, že to necháme na vás - našich čtenářích. V této anketě vám představujeme dalších 10 žen, které by chtěly být proměněny. Hlasujte - je to už jen a jen na vás!

Soutěžící

Hlasování probíhá do středy 18. května 2011 do 12:00. Soutěžící s největším počtem hlasů pak uvidíte v některé z následujících Proměn.

Anna H.
  Anna H. - soutěžící o Proměnu Anna H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Anna (54) má po celý život krátké vlasy a ráda by vyzkoušela  nikoliv ostříhání, ale delší vlasy. Kdysi se přihlásila do proměn časopisu Žena a Móda, který dnes již neexistuje, a fotografie jí tehdy byla vrácena s tím, že díky krátkým vlasům nemají co měnit a že má slušivý účes ke svému typu. Ráda by vyzkoušela prodloužení, příčesky či paruky.

Blanka K.
  Blanka K. - soutěžící o Proměnu Blanka K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Blanka (30) je na mateřské a do našich proměn se přihlásila, protože chce být na pískovišti ta nejhezčí maminka. Neví si moc rady s vlastním účesem ani make-upem, takže ocení každou radu. Byla blond, zrzka i hnědovlasá, ale nikdy to nějak nebylo ono....

Dana B.
Dana B. - soutěžící o Proměnu Dana B. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com   Daně bude 30 let a u té příležitosti si přeje konečně pořádnou proměnu. Má tři děti a chodí do školy. Jako malá byla blondýna, ale na radu kadeřnic šla do hněda, což se jí vůbec nelíbilo, takže se zase vrátila k blond. Nikdo jí nedokáže pořádně poradit, co by jí slušelo. Chtěla by být ještě krásná a vypadat mladě. 

Eva S.
  Eva S. - soutěžící o Proměnu Eva S. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Eva by se chtěla zúčastnit proměny image, aby se za sebe nemusela  stydět. Je jí 39 let, má pět dětí a když jde se dvěma nejmladšími, tak si prý lidé často myslí, že je jejich babička...

Jarmila F.
  Jarmila F. - soutěžící o Proměnu Jarmila F. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Jarmilu přihlásila její dcera, kterou čeká za dva měsíce svatba a přála by si, aby tam její maminka zazářila. Prý by si proměnu moc zasloužila.

Karla B.
Karla B. - soutěžící o Proměnu Karla B. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com   Karle bude za měsíc 35 let, je to zelenooká tmavovlasá boubelka, která neví co s vlasy a líčí se pořád stejně. Chtěla by proměnou vzhledu udělat radost hlavně sobě a manželovi, mají oba moc rádi změny a novinky a protože pracuje jako obchodní zástupce, myslí, že je na čase trošku vylepšit vizáž.

Marcela O.
  Marcela O. - soutěžící o Proměnu Marcela O. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Marcela (47) je 4 roky po rozvodu a myslí si, že už se nemůže nikomu líbit. Do proměn KAFE.cz ji přihlásila její dcera, která by chtěla, aby si zase začala věřit, aby získala ztracené sebevědomí a aby se líbila nejen ostatním, ale hlavně sobě. Marcela pracuje jako zdravotní asistentka v domově důchodců a má dvě dcery. 
 

Marie K.
  Marie K. - soutěžící o Proměnu Marie K. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Marie (32) je již šestým rokem na mateřské (rodičovské) dovolené, má 3 děti a potřebovala by poradit, jak se začít udržovat, aby byla pro své blízké stále krásná.

Martina Č.
  Martina Č. - soutěžící o Proměnu Martina Č. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Martinu nadchla možnost proměn KAFE.cz v kadeřnickém salonu Petry Měchurové. Barva vlasů je její vlastní a nerada by ji měnila. Ale se střihem by určitě něco provedla. Vždycky, když chtěla změnu, to skončilo u mikáda. V podstatě nikdy nic jiného na hlavě neměla a změna ji láká. Přivítá odborné rady.

Petra H.
  Petra H. - soutěžící o Proměnu Petra H. - soutěžící o Proměnu Zdroj: Čtenáři a www.isifa.com Petra (34) je na mateřské dovolené, studuje a nemá na sebe vůbec čas. Pytle pod očima, ušmudlané tepláky, ale hlavně, že má navařeno a uklizeno... Její sebevědomí sráží pohled do zrcadla i pohled manžela. Prosí pomoc, aby byla znovu přitažlivá a připadala si jako žena.

Přečtete si prosím všeobecné marketingové podmínky. 

Upozornění: Z jednoho počítače lze zaslat maximálně 1 hlas denně. Pokud bude zaznamenán pokus o ovlivnění výsledků ankety ve prospěch některé ze soutěžících, může být vyřazena ze soutěže. Věříme, že budou všichni soutěžit férově a že takové kroky nebudou nutné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky