Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

JARNÍ PROMĚNY: Která Proměna patří k nejpovedenějším?

JARNÍ PROMĚNY: Která Proměna patří k nejpovedenějším?
JARNÍ PROMĚNY: Která Proměna patří k nejpovedenějším?
Zdroj: jaka

Další čtyři dámy se svěřily do našich rukou, nechaly se hýčkat, učily se relaxovat a hlavně měnily svoji image. Posuďte sami, jak se to na jaře povedlo.

Simona (41) - "Chtěla jsem se nechat hýčkat!"

Podle facebookových stránek jsem zjistila (a zároveň mi to sama Simona i později potvrdila), že je Simona mistrem v zapomínání. Ale nemusela jsem se bát. Nejenže na naši Proměnu nezapomněla, ale navíc si ji i plnými doušky užívala. Jde totiž o ženu, která nemá téměř žádný čas relaxovat - zaměstnává ji její pětiletá dcerka a psaní knih. Je autorkou knih "Najít světlo ve tmě" a "O Neposedném Světýlku, Zdi, Elišce a Kubíkovi", sběratelkou příběhů, copywriter a FB fanatik do reklamy. Co si o výsledku myslíte vy? 

Monika (32) - "Delší dobu jsem hledala inspiraci!"

Monika je maminka na mateřské dovolené a svůj čas tak většinou tráví se svým malým synkem. Má ráda cyklistiku, hudbu a miluje především svoji rodinu. "Nemám ráda žehlení a ponožky naruby v prádelním koši," smála se Monika při odpovědi na otázku, co ji rozhodně nedělá šťastnou. Monika přišla do kadeřnictví Jarky Čechové opravdu skvěle naladěna a úsměv jí z tváře nezmizel ani po celém dnu hýčkání. Naopak bylo na ní vidět, jak moc si svůj den užila. Líbí se i vám?  

Eva (62) - "Ráda zkouším experimentovat!"

Eva je akční a společenská ženská, která si plnými doušky užívá důchod. Jak se mi sama přiznala, ve svém životě vyzkoušela v oblasti zkrášlování snad všechno. Od permanentního make-upu, přes trvalou až po několik tetování. Snad možná i proto se nakonec nechala přesvědčit dcerou Janou a do naší Proměny šla. Eva má kolem sebe ráda společnost dobrých lidí, a proto jsme se opravdu snažili, aby se jí celý den líbil. Jak dopadla Proměna podle vašeho názoru?

Jana (40) - "V náročném dni na sebe zapomínám!"

Operátorka Jana je sportovkyně tělem i duší. Svou lásku ke sportu předává i svým dvěma dospívajícím dcerám. Jana je člověk, kterého snad nikdy neuvidíte se mračit. Sama říká, že je to následek každodenního běhu a odpočinku u sklenky vína. V náročném denním koloběhu však někdy zapomíná na péči o sebe a relax. Líčí se denně, ale s vlasy už dlouho nikde nebyla a odpočívat se ještě nenaučila. Tak jsme to změnili. A dopřáli jí jednodenní relax v rukách odborníků. Vypadá dobře, že? 

 1. díl další série proměn najdete na www.kafe.cz příští pátek.    

Za spolupráci děkujeme kadeřnickému salonu Jarky Čechové!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Co v létě? Proměňte se samy!

Co v létě? Proměňte se samy!

Možná nemáte odvahu přihlásit se do našich Proměn, ale toužíte stát na druhé straně a měnit čtenářky. I to se Vám může splnit. Stačí se stát…

Akční letáky