Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

JARNÍ PROMĚNY: Kdo se s námi bude měnit nyní?

JARNÍ PROMĚNY: Kdo se s námi bude měnit nyní?
JARNÍ PROMĚNY: Kdo se s námi bude měnit nyní?
Zdroj: jaka

Přichází jaro a s ním i nová série Proměn. Které čtenářky se tentokrát odhodlaly svěřit do rukou odborníků a nechají si změnit vizáž i účes? Podívejte se!

Základem všech našich proměn jsou základy líčení, nový účes a navrácení ztraceného sebevědomí ženám. Nestačí je jen měnit, důležité je i přání čtenářky, konzultace s odborníky a dobrý pocit z celého dne. Oslovili jsme proto kadeřnický salón, který se na proměny také specializuje. Výsledek uvidíte v následujících týdnech.    

Zdroj: jaka Nově s námi na proměnách čtenářek spolupracuje kadeřnický salon Jarky Čechové, který se kromě péče o vlasy věnuje také celkovým proměnám pod vedením majitelky salónu Jaroslavy Čechové.  Naše čtenářky se dostanou pod ruce zkušeným odborníkům na vzhled. Hlavním cílem je najít v každé ženě to nejkrásnější a na tom postavit její zdravé sebevědomí. Zároveň je důležité, aby výsledná proměna nebyla jen na efekt, ale byla pro ženy udržitelná i v běžném životě. 

Celá akce proběhne v kadeřnickém salonu Jarky Čechové na Praze 1 v blízkosti Václavského náměstí.

Zdroj: jaka

Cílem proměn není pouze udělat z "obyčejné" ženy na jeden den HVĚZDU, ale inspirovat ji, jak se má sama líčit, a poradit, který účes je tím pravým, a zbavit ji určitého pocitu méněcennosti. Líbí se nám, že dnem s proměnou děláme ženám radost a učíme je relaxovat a starat se o sebe. Mnoho žen to totiž v dnešní uspěchané době neumí.  

 

 Čtenářky, které proměnu podstoupí

Zdroj: jaka Simona (41 let)

Simona je autorka dvou knih Najít světlo ve tmě a O neposedném Světýlku, Zdi, Elišce a Kubíkovi. Ze všeho nejraději má svoji pětiletou dcerku Elišku, kulturu a divadlo. Simona je akční příjemná ženská, která snad neumí chvíli posedět. Proto jsme byli zvědaví, jak zvládne celý den relaxovat pod rukama zkušených odborníků. Výsledek uvidíte už příští týden. 

Zdroj: jaka Monika (32 let)

Mladá maminka Monika přijela na Proměnu ve skvělé náladě. I přesto, že při péči o dům a malého synka jí nezbývá moc času na sebe a semtam se cítí unavená, přímo hýřila dobrou náladou a až nakažlivým nadšením. Díky změnám, které udělali odborníci, se z šedé myšky vyklubala krásná ženská. Posoudit výsledek budete moci už za 14 dní. 

Vzhledem ke komplexnosti celkové Proměny jsou čtenářky rozděleny do dvojic, aby se odborníci mohli všem věnovat na maximum.  

První proměnu najdete na www.kafe.cz v pátek 25. března.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky