Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

JARNÍ PROMĚNY: Kdo se promění v druhém kole?

JARNÍ PROMĚNY: Kdo se s námi bude měnit nyní?
JARNÍ PROMĚNY: Kdo se s námi bude měnit nyní?
Zdroj: jaka

Přichází jaro a s ním i nová série Proměn. Které čtenářky se tentokrát odhodlaly svěřit do rukou odborníků a nechají si změnit vizáž i účes? Podívejte se!

Základem všech našich proměn jsou základy líčení, nový účes a navrácení ztraceného sebevědomí ženám. Nestačí je jen měnit, důležité je i přání čtenářky, konzultace s odborníky a dobrý pocit z celého dne. Oslovili jsme proto kadeřnický salón, který se na proměny také specializuje. Výsledek uvidíte v následujících týdnech.    

Nově s námi na proměnách čtenářek spolupracuje kadeřnický salón Jarky Čechové, který se kromě péče o vlasy věnuje také celkovým proměnám pod vedením majitelky salónu Jaroslavy Čechové.  Naše čtenářky se dostanou pod ruce zkušeným odborníkům na vzhled. Hlavním cílem je najít v každé ženě to nejkrásnější a na tom postavit její zdravé sebevědomí. Zároveň je důležité, aby výsledná proměna nebyla jen na efekt, ale byla pro ženy udržitelná i v běžném životě. 

Celá akce proběhne v kadeřnickém salonu Jarky Čechové na Praze 1 v blízkosti Václavského náměstí.

Cílem proměn není pouze udělat z "obyčejné" ženy na jeden den HVĚZDU, ale inspirovat ji, jak se má sama líčit, a poradit, který účes je tím pravým, a zbavit ji určitého pocitu méněcennosti. Líbí se nám, že dnem s proměnou děláme ženám radost a učíme je relaxovat a starat se o sebe. Mnoho žen to totiž v dnešní uspěchané době neumí.  

 

 Čtenářky, které proměnu podstoupí

Eva (62 let)

Eva je akční ženská, která ve svém životě vyzkoušela snad všechno. Snad jen do naší Proměny by se sama od sebe nepřihlásila. Celé to vymyslela její dcera Jana, která obě do Proměny přihlásila, aby si po 20 letech konečně užila volný den jen se svou maminkou. A nám tak nezbývalo nic jiného, než jí přání splnit. Eva se sice radikální změně bránila, ale nakonec jsme ji přesvědčili. Výsledek uvidíte už příští týden. 

Jana (41 let)

Jana je sportovkyně a maminka dvou pohybově nadaných dětí. K tomu zvládá ještě práci a manžela. Na sebe jí tak už nezbývá moc času. Rozhodla se proto překvapit maminku a naplánovat jí den s Proměnou. Jana se nebránila ničemu a celou změnu nechala jen v rukách odborníků. Už za 14 dní budete moci posoudit, jestli se Proměna povedla. 

Vzhledem ke komplexnosti celkové Proměny jsou čtenářky rozděleny do dvojic, aby se odborníci mohli všem věnovat na maximum.  

První proměnu najdete na www.kafe.cz v pátek 15. dubna.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky