Operátorka Jana je sportovkyně tělem i duší. Svou lásku ke sportu předává i svým dvěma dospívajícím dcerám. Jana je člověk, kterého snad nikdy neuvidíte se mračit. Sama říká, že je to následek každodenního běhu a odpočinku u sklenky vína. V náročném denním koloběhu však někdy zapomíná na péči o sebe a relax. Líčí se denně, ale s vlasy už dlouho nikde nebyla a odpočívat se ještě nenaučila. Tak jsme to změnili. A dopřáli jí jednodenní relax v rukách odborníků.

Jak dopadla Proměna podle Jany: Celý den i samotná Proměna byly opravdu luxusní!

Přečtěte si také, jak dopadla proměna Evy!

Jak se s proměnou vypořádá tým našich expertů?

Expert na make-up: Bc. Nikola Rektorová

Volba líčení a postup: Paní Jana je zvyklá denně se líčit a je vidět, že o pleť se pečlivě stará. Nebála jsem se proto výraznějšího kouřového líčení očí. Pak už jen zbývalo barevně sjednotit pleť a paní Jana byla dokonalá a krásná ženská.

Kadeřnický expert: Klára Kopecká

Volba střihu: Při konzultaci jsem zjistila, že má paní Jana vlasy velmi zničené, roztřepené a slabé. Shodly jsme se proto na tom, že vlasy razantněji zkrátíme, a tím je posilníme. Aby vynikl hezký obličej paní Jany a přitom s účesem neměla tolik práce, zvolila jsem delší mikádo. Kolem obličeje jsem vlasy prostříhala, aby nabyly objemu. Vlasy jsme také razantněji prosvětlily.

Celý den byl naprosto dokonalý!

5 otázek pro Janu:

1. Proč jsem se do Proměny na Kafe.cz přihlásila:

Opravdu jsem cítila, že je čas na změnu. Čas zbavit se stereotypu a něco udělat.

2. Jak jsem se před Proměnou cítila:

Vůbec jsem nebyla nervózní, naopak jsem se hrozně těšila. Nebyla jsem totiž proti žádné změně.

3. Čím mě Proměna obohatila, inspirovala:

Líčím se každý den, ale Proměna mi ukázala, jak se mám upravit, aby mi to slušelo a přitom nemusela trávit před zrcadlem několik hodin.

4. Jak jsem s výsledkem Proměny spokojená:

Moc, moc, moc. Strašně bych chtěla poděkovat Kláře za účes (už nebudu chodit jinam) a Nikče za make-up. Je to dokonalost.

5. Co na to, jak po proměně vypadáte, říkali lidé z vašeho okolí?

Všichni mě pochválili.

Další proměnu najdete na www.kafe.cz příští pátek.

Za spolupráci děkujeme kadeřnickému salonu Jarky Čechové!