Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jana (40): „Proměna mi prospěje i po duševní stránce.“

Proměny
Proměny
Zdroj: Mojereklama.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (4)

Janě se nedávno od základů změnil život. Po mateřské dovolené nastoupila do nové práce a navíc se po sedmnáctiletém manželství rozvádí.

„Do proměny jsem se přihlásila sama. Dělám to pro svůj lepší pocit. A protože jsem ještě nic podobného neabsolvovala, těším se, že mi tým poradí nové triky v líčení a účesech,“ říká příjemná dáma, ze které i přes všechny prožité starosti stále vyzařuje elán a velký optimismus.

Před proměnou...

Zdroj: Mojereklama.cz Zdroj: Mojereklama.cz

Paní Jana se před třemi měsíci vrátila zpátky do práce. Původní zaměstnání v bankovnictví ale vyměnila za úplně jiný obor. Chtěla prý změnu a naučit se něčemu novému. „Práci jsem sháněla skoro rok. Nebylo to nijak jednoduché. Potřebovala jsem místo, které mi umožní zkombinovat práci s rodičovskými povinnostmi. Ale nakonec jsem našla a jsem velice spokojená,“ říká Jana, která začala pracovat v divizi servisu zabezpečovacích zařízení u AŽD Praha.

Ve volném čase nejraději sportuje, což se také výrazně odrazilo na její postavě. Díky pravidelnému tréninkovému plánu, který zahrnuje aerobic a power jógu, se jí podařilo po druhém porodu zhubnout dvacet kilo.

Proměňujeme...

Co s vlasy? Nastupuje kadeřník

Vlasy: Edita Kováříková, vlasové studio Twins www.vlasovestudiotwins.cz

Jako první se práce chopila kadeřnice Edita, která se rozhodla Janu novým účesem omladit a zvýraznit.

Zdroj: Mojereklama.cz

Edita nejdříve změnila odstín vlasů z měďnaté na tmavě zlatou, aby finální sestřih působil zajímavě a rošťácky. „Budeme se držet přirozenosti a ženskosti, proto jsem zvolila tento přeliv s lehkým prosvětlením. Silnější barva by neprospěla vzhledu ani kvalitě vlasů, které jsou jemné a suché,“ vysvětluje kadeřnice.

Zdroj: Mojereklama.cz

U střihu bylo důležité, aby vlasy držely pohromadě a jejich každodenní úprava nebyla nijak složitá. Účes zvaný "garçon" Edita tvarovala kombinovaným stříháním vrchní části s lehkým prostříháním po stranách. „Jana si bude sestřih pochvalovat. Sluší totiž přirozeným, mladistvým ženám, které jinak mívají s česáním trochu potíže. Vlasy totiž mohou ležet, jak se jim chce,“ dodává ještě kadeřnice.

Na závěr se Edita pustila do stylingu. Použila tužidlo na objem a po vyfénování ještě všechny vlasy vyčesala směrem nahoru a uhladila voskem a lakem.

S vizáží poradí vizážistka

Vizáž: Jana Hotová www.salonunique.cz značka PAYOT

Ve tváři paní Jany se mírně odrazily nedávné starosti. Vizážistka Jana přesto konstatovala, že Jana má jinak pleť bezproblémovou a stále krásně pružnou. „Doporučila bych pouze občasné návštěvy kosmetického salonu a ošetření ve formě masáží obličeje a dekoltu. Je to příjemné, pleť báječně relaxuje a pomáhá to i na drobné vrásky, které se vlivem každodenního stresu a jiných starostí prohlubují,“ radí vizážistka.

Zdroj: Mojereklama.cz

Pro sjednocení barevnosti a povrchu pleti začala Jana nejdříve s make-upem. Pomocí labutěnky aplikovala hned dva různé odstíny krycího krému, který ještě překryla rozjasňujícím pudrem.

Zdroj: Mojereklama.cz

Líčení očí Jana zvolila takové, aby doplnilo nový účes a hodilo se k barvě očí. Celé pohyblivé víčko tedy nejdříve vyhladila podkladovým pudrem a přes něj pak nanesla třpytivě bílý stín. Pro optické zvětšení aplikovala tmavší zelený odstín do vnějších koutků oka a linie spodního víčka zvýraznila pomocí hnědé tužky.

Protože trend teď velí hlavně přirozenost a tzn. nahé líče, použila Jana na závěr jen krémová zdravíčka a vyživující světle hnědou rtěnku.

Po proměně...

Zdroj: Mojereklama.cz Zdroj: Mojereklama.cz

Líčení – použité přípravky

Vizážistka použila na nalíčení Jany následující přípravky dekorativní kosmetiky PAYOT:

  • Dlouhotrvající krém Hydration 24
  • Korektor
  • Fond de Teint – rozjasňující make-up, dva různé odstíny
  • Poudre touche finale – hydratační kompaktní pudr
  • Paupiéres velours – podkladový, bílý a zelený stín na oční víčka
  • Mascara envoutant – prodlužující řasenka
  • Hnědá tužka na oči
  • Tvářenka bronz
  • Rtěnka Rouges seduction s leskem
  • Kontura na rty.

A co na proměnu říkala Jana?

„Proměna mi velice prospěla. Cítím se dobře a hned mám chuť někam vyrazit.“

Vizitka kadeřnice:
Edita Kováříková
Top vlasový specialista vlasového studia Twins
Specializace: střih – kreativní, klasika a barvení
Školení: L´Oréal, školená poradkyně Kérastase

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky