Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hana (51): „Dcera mne přihlásila, tak jsem tady.“

Zdroj: Martin Pekař – Mojereklama.cz; Profimedia.cz

Díky dceři Markétě, která byla v naší proměně minulý týden, se dnes můžeme setkat s paní Hanou. Dcera si ji totiž vzala s sebou, protože v našem magazínu Kafe.cz vyhrála 1+1 proměnu a mohla si s sebou tedy vzít, koho chtěla. Volba padla na maminku...

„Nechtěla jsem tomu vůbec věřit, pořád jsem si myslela, že si dcera dělá legraci a ještě před čtrnácti dny jsem si zašla ke kadeřnici u nás doma,“ svěřila se nám paní Hana. Kadeřnice Kateřina z toho moc radost neměla, protože se nemohla tolik »vyřádit« jako u některých jiných proměn. O to víc se ale těšila na krátké vlasy, které dlouho neupravovala.

Před proměnou...

 

Nejen Markéta, ale také její maminka má zajímavé zaměstnání. Původně vystudovala farmacii a dále veterinární lékařství v Brně, obor hygiena. Jejím snem bylo pracovat v laboratoři, což se jí také podařilo, zabývala se nějaký čas vývojem vakcín. Později se ale dostala i ke své druhé profesi a tou je hygienický dozor v potravinářství, konkrétně na jatkách. Vstává velice brzy, někdy i ve čtyři ráno. „Práce není nikdy jednotvárná, jsem přímo v provozovně, dělám administrativu, sleduji legislativu i změny podle stanov EU, které se občas mění, míváme také různá zajímavá školení.“ A všechny nás uklidnila prohlášením, že se zvířaty se u nich zachází opravdu slušně.

Ptali jsme se paní Hany, jaké má kromě práce koníčky. „Dříve jsem se hodně věnovala dětem. Oba potomci mi teď prchají do města. Dceru už znáte, syn hraje ragby a už ho mám také v Praze. Kromě dětí mám ale moc ráda cestování, hory, a to v létě i v zimě, procházky přírodou, na chalupě pěstuji zeleninu a jsem velká sběratelka hub!“

Za dcerkou jezdí údajně poměrně často, protože se jí stýská nejen po ní, ale také po vnoučkovi, o kterého se nějakou dobu starala, když měly s dcerkou trochu »vyměněné role«. A jak se na proměnu těšila? Prozradila nám, že se trochu našeho týmu obávala, ale my jsme jí přesvědčili o tom, že opravdu nebylo čeho – posuďte sami!

Kateřina prohlásila, že paní Hana má stejně jako její dcera velmi husté až »hřebíkaté« vlasy, které si zvykla barvit do oranžova, což jí podle našeho názoru sluší. Vlasy je potřeba upravit, protože dle slov Kateřiny, nebyl dříve zvolen zrovna ideální střih a vlasy zejména v ofině působí příliš hutně.

 

Paní Hana nám v průběhu proměn vyprávěla o dětech a zejména o výherkyni Markétě i svém malém vnoučkovi a čas nám pěkně společně ubýval

Nepoddajné vlasy se musely sestříhat a protenčit, aby se původní střih zbavil »helmovitého« tvaru, dále Kateřina použila světlý melírek na prozáření výsledného účesu, aby měl »šmrnc«.

 

Následovala typologie pleti. Tea zkonstatovala, že pleť paní Hany je pórovitá, spíše mastná a tudíž vcelku bez vrásek, samozřejmě s ohledem na věk naší dnešní proměňované.

Nejdříve nanesla Tea korektor a poté štětcem pudr. Přestože má paní Hana vlasy laděny do teplých tónů, vizážistka volila celkové líčení spíše studenější.

 

Na oči nanesla napřed matný světlý stín, který zakryje začervenalá víčka s viditelnými žilkami a poté si pohrála s tmavší polovinou fialových duo stínů, nanesla je do vnějších koutků oka. „Řasenku dáváme proto, aby nám oko pomyslně »otevřela«. Paní Hana má řasy dlouhé a husté, ale netočí se jí jako obvykle směrem nahoru a proto působí bez řasenky jakoby nevýrazně.“  Na závěr je nutné použít rtěnku, vzhledem k četným vráskám kolem rtů – růžové a fialové barvy paní Haně velmi sluší.

 

Po proměně...

 

Tyto produkty Trucco použila Tea tentokrát:

korektor Light
pudr Ecru
tvářenka Rose
světlý stín Luminesse
stíny Optic Erotic
řasenka In Focus Mascara
rtěnka Soft Kiss

Kosmetická poradkyně Martina Koblížková doporučuje:

Odlíčení

Intral lait + Intral tonik
Demaquillant doux pour les yeux - odličovač na oči

Oči

Ráno i večer

1. Sérum lifting et anti-rides contour des yeux
2. Stimulskin creme contour des yeux

Obličej

Ráno

1. Sérum Prédermine correcteur de rides
2. Prédermine creme

Večer

1. Sérum Prédermine correcteur de rides
2. Esenciální péče - soin d´arome a la Rose (2-3x týdně použít na místo esenciální péče Rose, Baume purifiant pro intenzivní antiseptický a antibakteriální efekt a okysličení)
Predermine creme

Specifická péče:

1x týdně aroma peeling doux - ogumovat a po dočištění tonikem nanést na 10 minut masku Purifiant střídat s maskou Hydratant po omytí vlažnou vodou opět tonizace Ľeau florale d´Azahar a na závěr běžná péče buď sérum krém, nebo esenciální péče a krém (záleží zda provádíte peeling ráno a nebo večer).

Realizátoři proměny

Tuto proměnu pomohli zrealizovat: Vizážistka Tea Flak (značka Sebastian Trucco), kadeřnický salon Style a kosmetická poradkyně Martina Koblížková. Více informací...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky