Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Gentlemanské proměny: Kterému to sekne nejvíc?

Gentlemanské proměny: Kterému to sekne nejvíc?
Gentlemanské proměny: Kterému to sekne nejvíc?
Zdroj: Juliána Takšony

V dubnu jsme vám představili čtveřici mužů, na kterých zapracovaly ruce zkušených holičů a stylistů a proměnily je na dokonalé elegány. Hlasujte v naší anketě.

Pánské proměny pro nás byly něčím naprosto novým a na českém internetu vlastně i dost neobvyklým. Každopádně práce s muži byla bezva zábava, kterou si snad zase někdy zopakujeme.

Mohlo by vás také zajímat: Gentlemanské proměny: Co nás to napadlo nebo Holičství pro chlapy: Zn. Ženám vstup zakázán

A tady jsou naši gentlemané:

Zdeněk - "O ajťácích mají lidé předsudky"

Mačkat oblek na židli u počítače je podle šéfa IT oddělení Zdeňka tak trochu škoda. Co si tenhle elegán myslí o pojmu gentlemanství a jak se cítil před objektivem?

Jakub - "Ženy dávají přednost grázlům"

Když dal Kuba své fotky z proměny na Facebook, jeho přátelé si mysleli, že se oženil. Co mu tato akce přinesla a v čem se inspiroval?

Miloš - "Myslel jsem na Ďábelského holiče"

Před holením břitvou i v jeho průběhu měl Miloš prý před očima scény z hororu Ďábelský holič z Fleet Street. Byl důvod k obavám a jak to nakonec dopadlo?

Petr - "Klidně bych si to zopakoval"

Petrovi se na proměnách ze všeho nejvíc líbilo focení a klidně by si prý celou akci v Barber Shopu, butiku Louis Purple i před objektivem zopakoval. 

Za spolupráci děkujeme klasickému pánskému holičství Thomas`s Barber Shop, butiku se zakázkovou módou pro muže Louis purple, Obuvi LLOYD a obchodu RB Optic.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky