Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Estetické proměny: Která podle vás dopadla nejlépe?

Estetické proměny: Která podle vás dopadla nejlépe?
Estetické proměny: Která podle vás dopadla nejlépe?
Zdroj: jaka

Čtyři dámy, čtyři příběhy, touhy a sny...naším úkolem bylo se o ně postarat a splnit jim tajná přání, ony si to měly jen užít a inspirovat se a na vás teď je všechny proměny ohodnotit. Která z těchto proměn se vám líbila nejvíce?

Zdroj: jaka

Katka (29) - "Chtěla jsem se zase cítit jako ženská!"

Katka je mladá a krásná maminka. Od naší proměny tak neočekávala hubnutí, ale rozproudění unaveného těla a lymfy, a to hlavně v oblasti zadečku, boků a stehen. Změna vizáže byla k tomu příjemným bonusem. Sekne jí to, co říkáte? 

Zdroj: jaka

Ivana (37) - "Chci se naučit odpočívat!"

Energická fyzioterapeutka a maminka šestiletých dvojčátek nemá ve svém nabitém programu téměř čas odpočívat. Naši proměnu tak brala jako zasloužený a zkrášlující relax. Sluší jí to podle vás?  

Zdroj: jaka

Mirka (63) - "I já mám právo na rozmazlování!"

I ve svém věku Mirka stále tvrdě pracuje jako zdravotní sestra. Celý život tak spíše pečuje o druhé a na sebe zapomíná. Díky naší proměně se to ale změnilo a Ivana si sama sebe váží mnohem více. Vypadá dobře, že? 

Zdroj: jaka

 1. díl další série proměn najdete na www.kafe.cz příští pátek.    

Zdroj: Veronika Wiwi Carvová a Thinkstock

Za spolupráci děkujeme klinice neinvazivní medicíny Petra Clinic pod vedením paní Mgr. Petry Řehořkové a profesionální vizážistce Žanetce z GI Studia

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky