Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Estetické proměny: Která podle vás dopadla nejlépe?

Estetické proměny: Která podle vás dopadla nejlépe?
Estetické proměny: Která podle vás dopadla nejlépe?
Zdroj: jaka

Čtyři dámy, čtyři příběhy, touhy a sny...naším úkolem bylo se o ně postarat a splnit jim tajná přání, ony si to měly jen užít a inspirovat se a na vás teď je všechny proměny ohodnotit. Která z těchto proměn se vám líbila nejvíce?

Katka (29) - "Chtěla jsem se zase cítit jako ženská!"

Katka je mladá a krásná maminka. Od naší proměny tak neočekávala hubnutí, ale rozproudění unaveného těla a lymfy, a to hlavně v oblasti zadečku, boků a stehen. Změna vizáže byla k tomu příjemným bonusem. Sekne jí to, co říkáte? 

Ivana (37) - "Chci se naučit odpočívat!"

Energická fyzioterapeutka a maminka šestiletých dvojčátek nemá ve svém nabitém programu téměř čas odpočívat. Naši proměnu tak brala jako zasloužený a zkrášlující relax. Sluší jí to podle vás?  

Mirka (63) - "I já mám právo na rozmazlování!"

I ve svém věku Mirka stále tvrdě pracuje jako zdravotní sestra. Celý život tak spíše pečuje o druhé a na sebe zapomíná. Díky naší proměně se to ale změnilo a Ivana si sama sebe váží mnohem více. Vypadá dobře, že? 

 1. díl další série proměn najdete na www.kafe.cz příští pátek.    

Za spolupráci děkujeme klinice neinvazivní medicíny Petra Clinic pod vedením paní Mgr. Petry Řehořkové a profesionální vizážistce Žanetce z GI Studia

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky