Bohuna je velmi výrazný sportovní typ, který si umí rychle vyrobit model oblečení doma na šicím stroji. Ráda nosí obepnuté kalhoty, sluší jí kimonový střih halen. Často volí pleteninu nebo měkké tvídové látky. Nutno prozradit - Bohu je výtečná kuchařka a jídlo si umí vychutnat. Zároveň je velmi zdatnou sportovkyní, jako sport číslo jedna nominuje lyže, běžky i sjezdovky. Často na svém kole ujede i desítky kilometrů (chystá se přestěhovat do rodného Mníšku pod Brdy, kde je přímo cyklistický ráj). Srdeční záležitostí jsou kopce i vysoké hory. Možná proto, že dodává každý měsíc tvář kadeřnickému Hairu, v poslední době na vlastní korunu své hlavy, vlasy, pozapomněla.

Před proměnou...

Proměňujeme...

Nastupuje kadeřník

Vlasy:

Michael Červený www.studiomichelangelo.cz

Bohuna do studia "nakráčela" s hnědými polodlouhými vlasy, přestože dlouho experimentovala s červenými tóny. Hnědý odstín jí zůstal i po Proměně, ladí s jejíma hnědýma očima.

Michal vlasy ztmaví jen o dva tóny, barvu sjednotí, takže k Bohunině spokojenosti je výsledkem tón hořké čokolády. Sestřih na hladké mikádo s masivní patkou Bohuně "sekne".

S vizáží poradí vizážistka

Vizáž: Lucie Kubátová www.studiomichelangelo.cz

Bohuna se téměř nelíčí, jednak je podle svých slov "lajdák" a pak, trápí ji slzení unavených očí z počítače. Jemný make-up, zvýrazněná ústa a víčka bez výhrad "bere" ihned.

Výsledné "dílo" je dokonáno. Bohuna odchází s úsměvem na rtech a nadmíru spokojena. Takhle si to představovala ve snu.

Po proměně...

A co na proměnu říkala Bohuna?

„To bude komplimentů!"

Líčení – použité přípravky

Vizážistka použila na nalíčení následující kosmetické přípravky značky Fleur de Santé:

Jak se přihlásit na proměnu na KAFE.cz?

Napište na promena@kafe.cz a přiložte svoji fotografii, případně důvod, proč se chcete nechat proměnit.