Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Blanka: Po plastice si užívám sexy trička!

Plastické proměny
Plastické proměny
Zdroj: Foto: Mojereklama.cz, Surface – Professional make up school, www.kopy.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (6)

Trápíte se, protože máte příliš malá nebo velká prsa? Slečně Blance by tolik nevadilo ani jedno, ani druhé – hlavně chtěla mít obě ňadra velká stejně...

Slečnu Blanku V. (její příběh si připomeňme zde), kterou trápila výrazná asymetrie prsou, podstoupila modelaci většího prsu s redukcí a lift bradavky v pražském Asklepionu – Klinice a institutu estetické medicíny. Blanka to neměla vůbec jednoduché - o tom, že se přihlásila do soutěže, nikdo nevěděl a dokonce ani její přítel neměl tušení, jak velké trápení Blanka má. Rozdílnou velikost prsou tajila celý život i před těmi nejbližšími a když vyhrála v soutěži, neměla se ani s kým podělit o radost. Stejně tak se svými obavami z operace a z toho, jak vše dopadne, zůstala úplně sama, protože nikdo nic nevěděl.

Změna na těle i v duši

Navíc měla Blanka tu smůlu, že se jí po propuštění do domácího ošetřování dostala do rány infekce, a tak se proces hojení zkomplikoval a prodloužil. Blanka proto po Novém roce prodělala ještě reoperaci. Dnes už je naštěstí vše v pořádku a díky péči MUDr. Andrey Musilové z oddělení plastické chirurgie pražského Asklepionu už si Blanka může vybírat nová trička, topy a plavky. A právě na Blance jsem asi ze všech tří výherkyň nejvíce viděla, že ji proměna změnila nejen fyzicky, ale neuvěřitelně ji pozdvihla i psychicky. Z trochu nejisté slečny v tlustém svetru se ,,vyloupla“ sebevědomá žena ve slušivém topu, která se už nestydí a s radostí se oblékne i do přiléhavého trička nebo do plavek. Blanka navíc přišla s novým účesem a když jí kosmetička ještě profesionálně nalíčila, nestačila jsem se divit. Ani předtím nebyla Blanka žádná ošklivka, ale po proměně a s novým sebevědomím se z ní stala opravdová kočka.

Plastické proměny

Blanko, vy jste před soutěží ani během ní nikomu nic neřekla. Poznal někdo něco teď, po operaci?
Ptají se, proč jsem si nechala zmenšit prsa. Také mi často říkají, že jsem zhubla. Opticky se mi postava opravdu změnila, s menšími prsy vypadám skutečně štíhleji. No a přítel trochu hudral, že začal chodit s prsatou blondýnkou a teď má doma brunetku s malými prsy (směje se).

Už jste vyrazila do bazénu?
Ne, ještě jsem si nevybrala plavky. A to si pište, že si teď vybírám. Ale už brzy to plánuji! Navíc si užívám přiléhavá trička a topy, které jsem dříve nosit nemohla.

Kdybyste se nyní mohla rozhodnout, šla byste do toho znova?
Ano. Někdy to nebylo vůbec jednoduché, ani s reakcemi lidí v diskuzích, ani, když se objevily komplikace, ale výsledek za to stojí. Kdybych si měla na operaci šetřit sama, vždycky by se nakonec našlo něco důležitějšího a odkládala bych to donekonečna. Takhle jsem se prostě rozhodla, vyšlo to a už nebylo cesty zpátky.

Jak jste spokojená s dnešním líčením a vaší celkovou změnou a proměnou?
Cítím se takhle nalíčená opravdu dobře, hlavně je úžasné, jak mi dokázala slečna vizážistka perfektně sjednotit pleť několika druhy make-upu. Nějaké fígle jsem od ní odkoukala, ale sama doma se takhle asi sotva namaluju (směje se). Poradila mi ale s tím, jak se líčit a co je vhodné pro můj typ pleti. A celkově se cítím samozřejmě perfektně – zbavila jsem se velkého trápení a každému, kdo něco podobného prožívá, můžu jen doporučit, aby se nebál udělat velký krok a něco radikálního na sobě změnit. Musí to ale dělat hlavně pro sebe, ne pro druhé! 

Plastické proměny

Blanka na závěr soutěže navštívila SURFACE – professional make up school, kde byla její proměna završena vizážistkou Dominikou Bártovou. Poté zde absolvovala focení v ateliéru, odkud si na památku odnesla fotky, zachycující novou Blanku - ještě hezčí, sebevědomou a vyrovnanou.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky