Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Běloruska Světlana: „Na výstřelky nemám peníze.“

Zdroj: Proficlanky.cz

Jedno z nejzajímavějších setkání v tomto měsíci pro nás byla proměna Světlany (24). Je studentkou katedry alternativního a loutkového divadla pražské DAMU.

Pár slov o Světlaně

Světlana pochází z běloruského města Minsk a je obdivuhodné, jak se jí za rok pobytu v Česku podařilo skvěle zvládnout češtinu. Občas se jí ještě podaří utrousit vtipnou hlášku, která obvykle mezi jejími kamarády zdomácní. Světlana je optimistka i když život moc lehký nemá. Na přažské DAMU se věnuje scénografii, nejvíce ji baví tvorba loutek a kromě toho má tři práce a většinu peněz, které vydělá, posílá své mamince do Minsku. Světlana má ještě dvě sestry – obě studují vysokou školu a dělali jsme si z ní legraci, že je to u nich doma jako u Čechova (ruského autora dramatu Tři sestry pozn. red.).

Příprava před proměnou

Zdroj: Proficlanky.cz

Proměna Světlany byla markantní. Dovolila nám pohrát si nejen s jejím oděvem, ale také s vizáží. Prozradila nám, že se už snad tři roky nelíčila. Oční stíny jsme vzhledem k barvě jejích očí a vlasů volili v různých odstínech hnědé. Světlaně prospěla také úprava obočí, prozradila nám s úsměvem na tváři, že i v Bělorusku se používá rčení »obočí jako Brežněv«. Jediné, v čem Světla nechtěla experimentovat, byly vlasy – už při příchodu nás upozornila, že »vlasy prosim nestrihat«, a tak se také stalo.

Takhle Světlanka přišla

Zdroj: Proficlanky.cz

Světlana si nepotrpí na žádné trendy ani sexy módní hity jednoduše proto, že je skromná a nemá na módní výstřelky peníze. Ráda však ladí barvy i materiály a přišla se nám ukázat v oděvu, kde převládala červená barva, která jí podle našeho názoru velmi sluší.

První proměna 

Zdroj: Proficlanky.cz

Světlanu nejvíce oslovily kratší barevné a vzorované sukně a džínové kraťasy. Od toho se také odvíjela celková proměna. K první sukni (Mango) jsme zvolili světlé tílko (Mango) a doplňky v béžové barvě. Na krku Světlana nosí přivěšený tradiční kostěný přívěšek, který v žádném případě nechtěla sundat, protože má k němu velmi osobní vztah – její dva přátelé z nichž každý žije na jiném konci světa mají totiž stejný. K této variantě se hodily černé žabky s mušličkami.

Druhá proměna 

Zdroj: Proficlanky.cz

Zdroj: Proficlanky.cz

Nejlepší a nejvíce letní varianta ale přišla dle našeho názoru na závěr. Inspirovali jsme se její oblíbenou červenou barvou a k džínovým kraťasům (Mango) jsme zvolili výrazně červený sexy topík, ke kterému se hodil červený náramek a žabky s džínovou aplikací.Vlasy stažené dozadu jí také sluší a Světlana se cítila opravdu skvěle.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU